ЗвітиДесь на Волині...

Модератор: Sergey@F

Аватар користувача

myname
Судак
Повідомлень: 261
З нами з: 26 липня 2010 21:16
Справжнє ім'я: Вовка
Контактна інформація:

Re: Десь на Волині...

Повідомлення myname »

Попав на жор дрібного коропа. Рибалка за 30 червня 2019 року №47. Ловив рибу на ставку в місті Горохів. Погода була жахлива, сонце сильно пекло і сховатися від нього не було де. Спочатку ловив пікером та поплавцевою вудкою, але пізніше замінив поплавчанку на фідер. Зранку кльов був слабенький, короп почав клювати ближче до обіду коли сонце найсильніше припікало. Карпи сильно боролися при виважуванні не дивлячись на свою малу вагу, а виважувати їх пікером до 40 грам було одне задоволення. На фідер до 80 грам один короп теж дав прикурити. Відпочив супер, Віталік вгадав з наживкою і дякуючи цьому сьогодні ми отримали багато покльовок горохівських коропів.

Аватар користувача

myname
Судак
Повідомлень: 261
З нами з: 26 липня 2010 21:16
Справжнє ім'я: Вовка
Контактна інформація:

Re: Десь на Волині...

Повідомлення myname »

На Горохівському ставку піймали трофейного амура вагою 2,41 кг. Рибалка за 14 липня 2019 року №49. Вітаю всіх рибаків та рибачок з Днем Рибака, хай риба завжди ловиться! Знову вирішив порибалити на Горохівському ставку. Цього дня всім рибакам на ставку зварили юшку і кожний бажаючий міг нею поласувати. Риба в мене не хотіла клювати, за 7 годин ловлі не отримав жодної покльовки, хоча пропонував коропу та амуру варену молоду та стару картоплю, горох та кукурудзу. В інших рибаків справи були кращими, цього дня було зловлено 3 амури за 2 кілограми і 2 коропи більші за 1,5 кг. Рибаку який ловив біля мене допоміг достати трофейного як для Горохівського ставка амура вагою 2,41 кг. Руки в нього довго трусилися від отриманого адреналіну в боротьбі з сильною рибою.

Аватар користувача

myname
Судак
Повідомлень: 261
З нами з: 26 липня 2010 21:16
Справжнє ім'я: Вовка
Контактна інформація:

Re: Десь на Волині...

Повідомлення myname »




Рибалка №65 за 1 вересня 2019 року. Рибалив на ставку в селі Пірванче. Ловив поплавцевими вудками, фідером та пікером. Карась почав покльовувати після 18 години. На ставку був до 20 години і за цей час піймав 4 карасі. Покльовували були на парену перловку та червоного хробака.
Аватар користувача

myname
Судак
Повідомлень: 261
З нами з: 26 липня 2010 21:16
Справжнє ім'я: Вовка
Контактна інформація:

Re: Десь на Волині...

Повідомлення myname »

Сьогодні вдалося половити карася на поплавчану вудку, фідер та пікер. Карась неактивний, покльовки делікатні, але декілька рибин таки вдалося піймати. Виїжджав декілька разів половити карася в липні, але ця рибка практично не клювала.

Аватар користувача

myname
Судак
Повідомлень: 261
З нами з: 26 липня 2010 21:16
Справжнє ім'я: Вовка
Контактна інформація:

Re: Десь на Волині...

Повідомлення myname »

Карась сьогодні був не активний, перебірливий з приманками і клював виключно на хробака. Дрібна рибка виїдала наживку з пружини і хробака на гачку, тому потрібно було часто перевіряти оснастку.

Аватар користувача

myname
Судак
Повідомлень: 261
З нами з: 26 липня 2010 21:16
Справжнє ім'я: Вовка
Контактна інформація:

Re: Десь на Волині...

Повідомлення myname »

Згадую дитинство як коли рибалив на цю дуже уловисту донну снасть резинка закидушка. Хоча сьогодні рибка не клювала, хотів поділитися з вами власним досвідом ловлі на резинку. Рибалка на резинку мені дуже подобається, а ви рибалили на таку снасть?

Аватар користувача

myname
Судак
Повідомлень: 261
З нами з: 26 липня 2010 21:16
Справжнє ім'я: Вовка
Контактна інформація:

Re: Десь на Волині...

Повідомлення myname »

Вітаю всіх з Днем Рибака! Хай риба ловиться велика і ще більша! На день рибака в мене риба не клює, а як у вас було з кльовом в це свято?
Під вечір виїхав на ставочок половити карасика на донку та вбивцю карася. З наживки мав червоного хробака. Рибка не активна. Під берегом дрібнота скубає хробака, а на дальній дистанції покльовок мало, але час від часу карасик покльовує.

Аватар користувача

myname
Судак
Повідомлень: 261
З нами з: 26 липня 2010 21:16
Справжнє ім'я: Вовка
Контактна інформація:

Re: Десь на Волині...

Повідомлення myname »

Через літню спеку зручно рибалити лише вночі або з самого ранку. В ночі не маю змоги рибалити, тому вибрався на ранкову риболовлю. Думав рибка буде активна, але на жаль вдалося піймати лише 2 рибки – карасика та верховодку поплавцевою вудкою. Потрібно чекати на похолодання і можливо рибка буде більш активною і кльов буде набагато кращим як сьогодні.

Аватар користувача

myname
Судак
Повідомлень: 261
З нами з: 26 липня 2010 21:16
Справжнє ім'я: Вовка
Контактна інформація:

Re: Десь на Волині...

Повідомлення myname »

Виїхав на ранкову риболовлю на ставок половити карася та верховодку. Рибалки на донку та поплавцеву вудки. Рибка почала клювати з 8 години (можливо в неї появився апетит або просто в цей час підійшла на підкормку). В улові дрібний карасик та верховодка хорошого розміру.

Аватар користувача

myname
Судак
Повідомлень: 261
З нами з: 26 липня 2010 21:16
Справжнє ім'я: Вовка
Контактна інформація:

Re: Десь на Волині...

Повідомлення myname »

Прогноз погоди передавав легенький дощик, тому вирішив поїхати на риболовлю на велосипеді. Але коли розклав снасті, почало гриміти. Через декілька хвилин небо затягнуло темними хмарами і почалася справжня гроза з блискавкою та дощ лив як з відра. Знімати відео в таких умовах важко, тому камеру не включав. Риболовний плащ не витримав такої зливи і я змок до трусів. Після цього рибалити вже не було бажання. Верховодка клювати не хотіла, а ось дрібний карасик покльовував на хробака та манку.

Відповісти

Повернутись до “Звіти”