ЗвітиВидео с Екш-камеры !

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Аватар користувача

ISK
Чебачок
Повідомлень: 17
З нами з: 28 липня 2017 19:32
Справжнє ім'я: Roman

Re: Видео с Екш-камеры !

Повідомлення ISK »

Був...Ловив...Скупався :D
Попри високий рівень води, окунець був досить активний, тільки розмір не радував)) Окунь на палець не дуже тішив, а більшого я так і не зміг знайти...Але вдалось спіймати двох голавлів)) При спробі підняти першого на крутий берег, глиняний обрив трішки провалився під мною і вдалось відкрити купальний сезон по пояс в воді :D :D але +- 700 гр голавлик того вартував:)) Другий був трішки менший(+-500гр), але і не заставив мене скупатись:))
Коротенький відеозвіт


Аватар користувача

myname
Судак
Повідомлень: 261
З нами з: 26 липня 2010 21:16
Справжнє ім'я: Вовка
Контактна інформація:

Re: Видео с Екш-камеры !

Повідомлення myname »

Спінінгова рибалка на річках Закарпаття, день перший. Рибалка за 27 липня 2019 року. Цілу ніч їхав в автобусі Еталон на рибалку в Закарпаття, ноги почали боліти після 70 км поїздки, а попереду ще 300 км. В 7 ранку добрався до річки Іршавка, зібрав снасті і почав шукати перспективні місця для ловлі головня. Риба пасивна, кожну покльовку кленя треба вимолювати. Що з цього вийшло – дивіться у відео.


Аватар користувача

myname
Судак
Повідомлень: 261
З нами з: 26 липня 2010 21:16
Справжнє ім'я: Вовка
Контактна інформація:

Re: Видео с Екш-камеры !

Повідомлення myname »

Мої трофейні щуки в 2019 році. Рибалка за 4 серпня 2019 року №56. Віталік запропонував перевірити секретну водойму з човна на рахунок активності щуки та окуня. Погода нестабільна, під час рибалки падав дощ, світило сонце, дув сильний вітер який інколи міняв свій напрямок на протязі рибалки та падав дощ і одночасно світило сонце. Мені вдалося піймати 2 трофейні щуки в 2019 році. Як це було – дивіться у відео.


Аватар користувача

myname
Судак
Повідомлень: 261
З нами з: 26 липня 2010 21:16
Справжнє ім'я: Вовка
Контактна інформація:

Re: Видео с Екш-камеры !

Повідомлення myname »

Рибалка за 28 липня 2019 року №52. Сьогодні знову вирішив поспінінгувати на річці Іршава яка протікає через місто Іршава та село Лоза Закарпатської області. Думав спуститися по річці до села Сільце, але береги дуже зарослі. Риба не активна, відпочивальники зайняли всі перспективні місця біля річки. Головень почав покльовувати після 21 години, в день я гуляв біля річки і жарився на сонці перебираючи ультралайтові спінінгові приманки які б сподобалися кленю.


Аватар користувача

myname
Судак
Повідомлень: 261
З нами з: 26 липня 2010 21:16
Справжнє ім'я: Вовка
Контактна інформація:

Re: Видео с Екш-камеры !

Повідомлення myname »

Прогулянка по закарпатській мікрорічці Ільничка зі спінінгом. Рибалка за 29 липня 2019 року №53. Вирішив перевірити річку Ільничка на активність кленя, але рівень води дуже низький, тому більше гуляв по річці і милувався красивою природою чим ловив рибу. Декілька головнів все-таки вдалося піймати.


Аватар користувача

myname
Судак
Повідомлень: 261
З нами з: 26 липня 2010 21:16
Справжнє ім'я: Вовка
Контактна інформація:

Re: Видео с Екш-камеры !

Повідомлення myname »

Рибалка №68 за 11 вересня 2019 року. Вирішив перевірити ставок в селі Підбереззя Горохівського району на рахунок активності щуки та окуня. За 3 години ловлі заробив 2 покльовки на воблер - окунець та щучка за долоню. Риба неактивна і клювати не хотіла.


Аватар користувача

myname
Судак
Повідомлень: 261
З нами з: 26 липня 2010 21:16
Справжнє ім'я: Вовка
Контактна інформація:

Re: Видео с Екш-камеры !

Повідомлення myname »

Рибалка №74 за 22 вересня 2019 року. На велосипеді поїхав в село Підбереззя помахати спінінгом. Окуня ловив спінінгом до 3-х грам, пропонував йому мормишку вагою 0,8 г та дюймовий силікон. Покльовки дуже рідкі, окунь дрібний. Зазвичай осінню, коли окунь збереться в зграї - мормишинг чи наноджиг дарує багато покльовок полосатої рибки. Я не майстер цієї спортивної ловлі, але вчитися ніколи не пізно. На спінінг до 8 грам і воблер вдалося піймати щучку під 400 грам.


Аватар користувача

myname
Судак
Повідомлень: 261
З нами з: 26 липня 2010 21:16
Справжнє ім'я: Вовка
Контактна інформація:

Re: Видео с Екш-камеры !

Повідомлення myname »

Коротенькі спінінгові рибалки у вересні на ставку в місті Горохів (Волинська обл.). Щука клювати відмовляється, осіннім жором навіть не пахне. У вересні на ставку можна зустріти багато спінінгістів, але в кого не спитаю за кльов – всі кажуть, що глухо як в танку. Зате колега Богдан піймав трофейну щуку в 2019 році вагою 3,8 кг. Рекордну щуку на ставку в Горохові вагою 4,4 кг піймали в 2018 році.


Аватар користувача

myname
Судак
Повідомлень: 261
З нами з: 26 липня 2010 21:16
Справжнє ім'я: Вовка
Контактна інформація:

Re: Видео с Екш-камеры !

Повідомлення myname »

Рибалка за 5 жовтня 2019 року №77. На велосипеді поїхав перевірити річку вонючку. Рибалку розпочав з бічного кивка, але риба не хотіла клювати, тому перейшов на спінінгову ловлю. На мормишку та дюймовий силікон піймав мікро окунця, а на ультралайтовий воблер ридж 35 вдалося заробити покльовку кілограмової щуки. Спінінг до 3-х грам в дугу, котушка свистить. Добре, що вдалося зняти покльовку та виважування риби на камеру.
6 жовтня 2019 року відбулася рибалка №78. Цього разу на велосипеді поїхав в село Підбереззя половити щуку та окуня спінінгом. На ставку був з 13 до 16 і за цей час відірвав одну приманку та не піймав жодної риби. Навіть покльовки не бачив. Риба закрила рот і не хотіла клювати на мої спінінгові приманки. Цього дня я їй пропонував джерк, воблер, вертушку, коливалку, слаг та твістер. Гарно відпочив перед робочим тижнем. Погода портиться, градусник показував +6 тепла, біля води прохолодніше. Надіюся зима не прийде так швидко і на спінінг в цьому сезоні можна буде половити хижу рибу.

Аватар користувача

myname
Судак
Повідомлень: 261
З нами з: 26 липня 2010 21:16
Справжнє ім'я: Вовка
Контактна інформація:

Re: Видео с Екш-камеры !

Повідомлення myname »

На вулиці бабине літо, сонце світить та гріє, а хижа риба не хоче клювати, по крайній мірі я ніяк не можу попасти на активну щуку або окуня. Приходиться ставити мормишку та нарізку з силікону і випрошувати кожну покльовку маленького окунця.

Відповісти

Повернутись до “Звіти”