ЗвітиВидео с Екш-камеры !

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Аватар користувача

Автор цієї теми
Юра Вознюк
В`юн
Повідомлень: 36
З нами з: 01 травня 2013 22:04
Справжнє ім'я: Юрій

Re: Видео с Екш-камеры !

Повідомлення Юра Вознюк »

НЕ большое Видео с лесной реки!

Аватар користувача

Автор цієї теми
Юра Вознюк
В`юн
Повідомлень: 36
З нами з: 01 травня 2013 22:04
Справжнє ім'я: Юрій

Re: Видео с Екш-камеры !

Повідомлення Юра Вознюк »

Favorite Team. Рыбалка в городе. Нано дроп-шот.

Городская рыбалка всегда сложная, но тем и интересная. Тут всегда быстро можно проверить свое мастерство, рабочие приманки и монтажи, при этом не надо ехать далеко и тратить время. В видео Юра Вознюк не только поделится короткой рыбалкой, а расскажет об оснастке нано дроп-шот, покажет как вязать и как ловить на этот монтаж.


Аватар користувача

Автор цієї теми
Юра Вознюк
В`юн
Повідомлень: 36
З нами з: 01 травня 2013 22:04
Справжнє ім'я: Юрій

Re: Видео с Екш-камеры !

Повідомлення Юра Вознюк »

Друзья всем привет - представляю вашему вниманию ролик о ловле зимней щуки на красивой малой реке, смотрите, коментируйте, ставим лайки, задаем вопросы.

Аватар користувача

myname
Судак
Повідомлень: 261
З нами з: 26 липня 2010 21:16
Справжнє ім'я: Вовка
Контактна інформація:

Re: Видео с Екш-камеры !

Повідомлення myname »

Відкрив спінінговий сезон в 2019 році в Горохівському районі. Половив на Смалевому озері в Горохові. Щуку піймав, на черзі окунь!

Аватар користувача

ISK
Чебачок
Повідомлень: 17
З нами з: 28 липня 2017 19:32
Справжнє ім'я: Roman

Re: Видео с Екш-камеры !

Повідомлення ISK »

Всім привіт!:) Запланувавши рибалку на невідомому дикому озері, прогадав зі снастями (хто б подумав шо на озері 20х30 м глибини більше 3м ) і вертаючись додому вирішив заглянути на одне міське озерце - в пошуках покльовок щуки і окуня) Щука була не дуже активна (лише 1 зріз), а вот окунець покльовував - хоч і хотів дуже пасивної проводки і довгих пауз. Все ж вода ще холодна і риба не настільки активна, але навіть декілька покльовок це вже щось:))
Коротенький відеозвіт

Аватар користувача

ISK
Чебачок
Повідомлень: 17
З нами з: 28 липня 2017 19:32
Справжнє ім'я: Roman

Re: Видео с Екш-камеры !

Повідомлення ISK »

Був на річці Раті на вихідних:) так, як річка для мене нова, вирішив порозвідувати нові місця і вибрав маршрут довжиною +-10 км, аж до самого її впадіння в Західний Буг. Річка здивувала мене своєю величиною, не очікував такого від "малої" річки і силою риби :)) Напевно швидка течія додатково тренує рибу, типу бігової доріжки в спортзалі :D Загалом, розвідав для себе багато нових місць, особливо по голавлю, а гарна погода і потужні покльовки риби доповнили цю "розвідку" :)
Коротенький відеозвіт

Аватар користувача

myname
Судак
Повідомлень: 261
З нами з: 26 липня 2010 21:16
Справжнє ім'я: Вовка
Контактна інформація:

Re: Видео с Екш-камеры !

Повідомлення myname »

Відео звіт за 12, 13 та 14 квітня 2019 року № 30, 31, 32. Коротенькі вечірні спінінгові рибалки на Щирському, яке знаходиться біля міста Горохів Волинської області. Водойма в оренді (але документів я не бачив), охоронець повідомив, що з 15 квітня до 1 липня рибалка заборонена, бо запускають рибу. На спінінгові приманки клювали маленькі щучки та піймав окуня вагою приблизно 100 грам. Водойма дуже мілка, літом заростає очеретом та водоростями практично на 100%.

Аватар користувача

myname
Судак
Повідомлень: 261
З нами з: 26 липня 2010 21:16
Справжнє ім'я: Вовка
Контактна інформація:

Re: Видео с Екш-камеры !

Повідомлення myname »

В 2-й половині квітня 2019 року часу на рибалку було дуже мало. Рибалив на сучасному Смалевому озері в місті Горохів та інших водоймах Горохівського району. Щука клювала дрібна, на жор не попав, але вдалося піймати рекордну рибину в 2019 році. Щука заважила 1,5 кг. Окунь нереститься і поки клювати відмовляється.
Часто рибалив в дощ і мав змогу ще раз протестувати риболовний плащ Формакс (ForMax). Мій коротенький відгук в кінці відео.

Аватар користувача

myname
Судак
Повідомлень: 261
З нами з: 26 липня 2010 21:16
Справжнє ім'я: Вовка
Контактна інформація:

Re: Видео с Екш-камеры !

Повідомлення myname »

В 2-й половині квітня 2019 року часу на рибалку було дуже мало. Рибалив на сучасному Смалевому озері в місті Горохів та інших водоймах Горохівського району. Щука клювала дрібна, на жор не попав, але вдалося піймати рекордну рибину в 2019 році. Щука заважила 1,5 кг. Окунь нереститься і поки клювати відмовляється.
Часто рибалив в дощ і мав змогу ще раз протестувати риболовний плащ Формакс (ForMax). Мій коротенький відгук в кінці відео.

Аватар користувача

myname
Судак
Повідомлень: 261
З нами з: 26 липня 2010 21:16
Справжнє ім'я: Вовка
Контактна інформація:

Re: Видео с Екш-камеры !

Повідомлення myname »

Рибалка за 1 травня 2019 року №39. Сьогодні 1 травня – міжнародний день праці і вихідний на роботі. На велосипеді поїхав на рибалку, половити рибу спінінгом. Думав буде падати дощ і взяв з собою риболовний плащ, але коли приїхав на водойму – вийшло сонце і плащ прийшлося зняти. По рибалці – отримав 3 покльовки і всі реалізував. В улові 2 окунці і 1 щучка. Водорості починають підніматися, скоро водойма вкриється зеленим ковром ряски і ловити рибу тут можна буде лише осінню.

Відповісти

Повернутись до “Звіти”