СпорядженняРеєстрація човнів

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Аватар користувача

babay
Минь
Повідомлень: 174
З нами з: 16 квітня 2010 12:02
Справжнє ім'я: Cергій
Звідки: Луцьк

Re: Реєстрація човнів

Повідомлення babay »

А якщо ПВХ човен тільки куплений, ще й салофану не виймався, то теж ТО потрібно?
Аватар користувача

babay
Минь
Повідомлень: 174
З нами з: 16 квітня 2010 12:02
Справжнє ім'я: Cергій
Звідки: Луцьк

Re: Реєстрація човнів

Повідомлення babay »

По алгаритму так, ПервТО---ПромТО----ЧТО---ПромТО----ЧТО и т.д

Тобто, я зрозумів: При реєстрації перший на 5 років, потім черз 2,5р, потім знову на 5, і т.д
Правильно?
Аватар користувача

vadik2121
Щука
Повідомлень: 301
З нами з: 21 березня 2010 22:35
Справжнє ім'я: Вадим
Звідки: Луцьк

Re: Реєстрація човнів

Повідомлення vadik2121 »

ОК!
Я подумаю над пропозицією Регістра судноплавства України! lol:
Так скільки всетаки сьгодні ТО човна,скажемо 3.30-3.60 з двигуном 5-8к.с.?
З повагою!
Аватар користувача

registr07
Колючка
Повідомлень: 10
З нами з: 26 лютого 2018 17:23
Справжнє ім'я: Валерій

Re: Реєстрація човнів

Повідомлення registr07 »

ТО потрібно у любому випадку, без ТО не приймуть документи на реєстрацію, тому що в комплекті документів на реєстрацію іде акт ТО. По алгоритму, Первісний ТО-2,5 роки-Проміжний ТО - 2,5 роки - Черговий ТО - 2,5 роки - Проміжний ТО - 2,5 роки - Черговий ТО і т.д. При Первісном ТО, видається Свідоцтво про придатність судна до плавання, воно на 5 років і буде мінятись при Чергових оглядах тобто кожні 5 роки. Технічний талон видається при кожному огляди і буде видаватись кожні 2,5 роки.
Аватар користувача

registr07
Колючка
Повідомлень: 10
З нами з: 26 лютого 2018 17:23
Справжнє ім'я: Валерій

Re: Реєстрація човнів

Повідомлення registr07 »

vadik2121 - Первісний ТО - 744,39 грн., Черговий ТО - 515,23 грн., Проміжний ТО - 370,15. Ціни до 10 к.с. Чім більше потужність двигуна, ті більше ціна. Якщо виїзд в інші міста, + за відрядження, ціни ТО час від часу в Київі змінюються , але не глобально, 5-8% .
Аватар користувача

vadik2121
Щука
Повідомлень: 301
З нами з: 21 березня 2010 22:35
Справжнє ім'я: Вадим
Звідки: Луцьк

Re: Реєстрація човнів

Повідомлення vadik2121 »

ОК! Дякую!відповідь повна.

Раз Ви вже тут,розкажіть нам про реєстрацію саморобних човнів,яка доля законопроекту

Есть надежда что законопроект №2475-а «О внутреннем водном транспорте» примут уже в этом году...
Сообщение от vadik2121 Посмотреть сообщение
А можно в двух словах ,- что там хорошего о регистрации?
Стаття 37. Реєстрація малих і спортивних суден та суден для розваг
1. Реєстрація малих і спортивних суден та суден для розваг здійснюється у Судновій книзі України. Реєстрації в Судновій книзі України підлягають:
малі судна довжиною більше 4 м незалежно від наявності механічного двигуна;
моторні малі судна та судна для розваг, незалежно від їх довжини, які оснащені двигуном потужністю 12 кВт і більше;

Нічого не змінилось?
Ви напевно найбільше в курсі.
З повагою!
Аватар користувача

registr07
Колючка
Повідомлень: 10
З нами з: 26 лютого 2018 17:23
Справжнє ім'я: Валерій

Re: Реєстрація човнів

Повідомлення registr07 »

Доля саморобних суден на даний час остається невідомою, тому що судно повинно бути побудоване згідно проектної документації і відповідати правила безпеки на воді. Відповідно потрібно найти проектанта, та оплатити розробку документації, потім документацію відправляють на перевірку і якщо вона відповідає правилам класифікації та побудови малих суден, проводяться випробування на воді, після того людина отримує право на побудову суден такого зразка. Самі можете зрозуміти, що все це буде коштувати не малі гроші, тому якщо людина має намір поставити справу на виробництво, то поступово може поверне собі витрачені кошти, в іншому випадку, той же човн "Колібрі", буде коштувати набагато дешевше.
Що стосовно законопроекта № 2475а, на даний час його доля не зрозуміла до кінця, тому що на даний час, самі бачите КПД роботи ВР. Через рік вибори парламенту і якщо закопроет не приймуть до виборів, все почнеться спочатку.
З Повагою!
Востаннє редагувалось 02 березня 2018 11:31 користувачем registr07, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача

babay
Минь
Повідомлень: 174
З нами з: 16 квітня 2010 12:02
Справжнє ім'я: Cергій
Звідки: Луцьк

Re: Реєстрація човнів

Повідомлення babay »

Яка це дурня,ТО надувасіків і реєстрація в тому числі. lol:
Навіть ТО для не комерційного автотранспорту відмінено.
А хто знає,як в європейських країнах- реєстрації,ТО,і т.д ?
Аватар користувача

registr07
Колючка
Повідомлень: 10
З нами з: 26 лютого 2018 17:23
Справжнє ім'я: Валерій

Re: Реєстрація човнів

Повідомлення registr07 »

Маленька порада, хто купує плавзасоби за кордоном, звертайте увагу, щоб вони були зняти з обліку в тих країнах, в яких були зареєстровані і були документи купівлі-продажу інакше в Україні на реєстрацію документи не приймуть.
Аватар користувача

registr07
Колючка
Повідомлень: 10
З нами з: 26 лютого 2018 17:23
Справжнє ім'я: Валерій

Re: Реєстрація човнів

Повідомлення registr07 »

Реєстрація човнів з 2019 року буде проводитись на Словацького, 30, там де проводится і технічний огляд, вже іхати на Зв"язківців не мае потреби.
Відповісти

Повернутись до “Спорядження”