ЗАТВЕРДЖУЮ
Президент ТОФРС
______________ Дида О.І.
ПОЛОЖЕННЯ
ПРО ПРОДЕННЯ ЧЕМПІОНАТУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛОВУ РИБИ МОРМИШКОЮ З КРИГИ
1. Мета та завдання:
– популяризація традиційних видів спортивної рибалки;
– залучення широких верств населення до змістовного та активного відпочинку;
– виявлення кращих команд та спортсменів з лову риби на мормишку.
2. Керівництво проведення Чемпіонату.
Загальне керівництво здійснює Тернопільська обласна Федерація риболовного спорту. Безпосереднє керівництво та проведення відкритого Чемпіонату покладається на головну суддівську бригаду, затверджену Тернопільською обласною Федерацією риболовного спорту у складі:
Головний суддя –національний суддя зі спорту Копчак С.І.
заступник головного судді-національний суддя зі спорту Шимків Л.О.
головний секретар- національний суддя зі спорту Рюмін В.М.
Проведення даних змагань регламентується даним Положенням та Правилами проведення змагань з риболовного спорту.
3. Термін та місце проведення.
Відкритий обласний Чемпіонат лову риби мормишкою з криги проводиться 12 лютого 2017 року з 7 до 17год. у м. Тернополі на міському озері. Збір учасників – база «Буревісник».
4. Учасники змагань.
До участі у Чемпіонаті допускаються команди та учасники всіх вікових груп, які подали попередні заявки та одержали погодження оргкомітету. Склад команди – 2 чоловіка.
5. Умови проведення Чемпіонату.
Відкритий Чемпіонат Тернопільської області проводиться згідно «Правил проведення змагань з риболовного спорту з лову риби мормишкою з криги», є особисто-командними, внесок з кожного учасника змагань - 150,0грн., діти до 16 років безкоштовно. Для учасників, які вперше приймають участь у змаганнях – 100,0грн.
7.00-7.45 - реєстрація учасників,команд, інструктаж, жеребкування, відкриття змагань;
7.45-8.00 - перехід до зони лову;
8.00 - старт І туру;
11.00 - завершення першого туру;
11.00-12.00 підведення підсумків першого туру - обід;
12.15-12.30 перехід до зони лову;
12.30 - старт ІІ туру;
15.30 - завершення ІІ туру, фініш змагань;
15.30-16.30 зважування риби, підведення підсумків;
16.30 -17.00 - нагородження переможців, закриття змагань.
6. Нагородження.
Переможці та призери нагороджуються цінними призами, грамотами та медалями.
7. Фінансові витрати.
Витрати, пов’язані з придбанням цінних призів та медалей для нагородження, підготовкою місць змагань, харчуванням суддів та учасників Чемпіонату, за рахунок внесків учасників.
8. Безпека під час проведення змагань.
Відкритий Чемпіонат проводиться у відповідності до Постанови Кабінету міністрів України від 18 грудня 1998 року № 2025 “Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних заходів та культурно-видовищних заходів”.
9. Заявки.
Попередня реєстрація проводиться до 12.02 2017 року на сайті
Оригінали заявок на участь у Чемпіонаті подаються при прибутті на місце змагань головному секретарю суддівської колегії при реєстрації команд за годину до початку Чемпіонату. Членам обласних Федерацій риболовного спорту, обов"язково, для предявлення суддівській колегії, мати членські квитки.
Дане положення є офіційним запрошенням на Чемпіонат.
Особливі умови:
1. Виловлена риба зберігається учасниками у виданих номерних кульках, у зонах вилучається суддями для зважування і зберігається до кінця змагань.
2. Зважування проводиться суддями. До заліку приймається вся виловлена риба.
3. Тривалість змагань – 6 годин, в два тури по 3 години.
4. Визначення особистих результатів здійснюється за найменшою сумою місць, зайнятих спортсменом на змаганні.
5. Командна першість визначається за найменшою сумою зайнятих місць у секторах членами команд.
6. Нагородження переможців відбудеться на місці проведення змагань, вручення нагород, призів та грамот проводитимуть організатори та спонсори.
Тел.для довідок 0673500235 керівник напрямку Копчак С.І.
Змагання, що проводять обласні федерації риболовного спорту України ⇒ Чемпіонат Тернопільської обл. 12.02.17 мормишка
Модератор: President
Чемпіонат Тернопільської обл. 12.02.17 мормишка
Востаннє редагувалось 23 січня 2017 22:53 користувачем ксі, всього редагувалось 1 раз.
Re: Чемпіонат Тернопільської обл. 12.02.17 мормишка
Реєстрація
1. Команда "Рибак Рибаку" м.Теребовля
- Максимчук Любомир
- Максимчук Христина
2. Команда "Адреналін" м.Рівне
- Бунечко Юрій
- Мальчевський Руслан
3. Команда "Делівері" м.Луцьк
- Халєєв Святослав
- Яцина Віталій
4. Команда "Академія" м.Луцьк
- Карпюк Роман
- Сітовський Андрій
5. Команда "Х"
- Гузюк Віталій
- Шанюкевич Віктор
6. Команда "Баракуда" м.Рівне
- Лопачук Дмитро
- Круглик Павло
7. Команда БРГО "КЛУБ РИБАЛОК І"
- Загребельний Євген
- Яремчук Богдан
8. Команда БРГО "КЛУБ РИБАЛОК ІІ"
- Лотоцький Ігор
- Захарій Тарас
9. Команда БРГО "КЛУБ РИБАЛОК ІІІ"
- Лесик Олег
- Івашків Роман
10. Команда БРГО "КЛУБ РИБАЛОК ІV"
- Федор Михайло
- Підфігурний Орест
11. Команда "БУКОВИНА"
- Ткачук Юрій
- Костеняк Ярослав
12. Команда "БАЛЬЗАМ"
- Машенцев Сергій
- Совік Сергій
13. Команда "ОЛІМП"
- Чепишко Максим
- Тівілік Руслан
14. Команда "ТИГР"
- Карпюк Роман
- Коцуба Юрій
15. Команда "Fish Unior"
- Славський Андрій
- Пухальський Тарас
16. Команда "West Ibis Team" (Львів-Стрий)
- Попів Олег (ЛОФРС) т. 0673287889
- Нановський Тарас (ЛОФРС
17. Команда "Кричевичі" -BRAIN"
- Єлісєєв Володимир (Лофрс)
- Івасишин Ігор (Лофрс)
18. Команда "Кричевичі Team"
- Хвас Павло
- Івасишин Роман
19. Команда "Антилопа Гну" РОФРС
- Міхненко Олександр
- Черпак Олександр
20. Команда "Полосатік"
-Красовський Павло (капітан команди);
-Півень Юрій.
Особистий залік
1. Яремин Руслан м.Косів
2. Білошицький Костянтин м.Житомир
3. Єрьоменко Олександр м.Львів
1. Команда "Рибак Рибаку" м.Теребовля
- Максимчук Любомир
- Максимчук Христина
2. Команда "Адреналін" м.Рівне
- Бунечко Юрій
- Мальчевський Руслан
3. Команда "Делівері" м.Луцьк
- Халєєв Святослав
- Яцина Віталій
4. Команда "Академія" м.Луцьк
- Карпюк Роман
- Сітовський Андрій
5. Команда "Х"
- Гузюк Віталій
- Шанюкевич Віктор
6. Команда "Баракуда" м.Рівне
- Лопачук Дмитро
- Круглик Павло
7. Команда БРГО "КЛУБ РИБАЛОК І"
- Загребельний Євген
- Яремчук Богдан
8. Команда БРГО "КЛУБ РИБАЛОК ІІ"
- Лотоцький Ігор
- Захарій Тарас
9. Команда БРГО "КЛУБ РИБАЛОК ІІІ"
- Лесик Олег
- Івашків Роман
10. Команда БРГО "КЛУБ РИБАЛОК ІV"
- Федор Михайло
- Підфігурний Орест
11. Команда "БУКОВИНА"
- Ткачук Юрій
- Костеняк Ярослав
12. Команда "БАЛЬЗАМ"
- Машенцев Сергій
- Совік Сергій
13. Команда "ОЛІМП"
- Чепишко Максим
- Тівілік Руслан
14. Команда "ТИГР"
- Карпюк Роман
- Коцуба Юрій
15. Команда "Fish Unior"
- Славський Андрій
- Пухальський Тарас
16. Команда "West Ibis Team" (Львів-Стрий)
- Попів Олег (ЛОФРС) т. 0673287889
- Нановський Тарас (ЛОФРС
17. Команда "Кричевичі" -BRAIN"
- Єлісєєв Володимир (Лофрс)
- Івасишин Ігор (Лофрс)
18. Команда "Кричевичі Team"
- Хвас Павло
- Івасишин Роман
19. Команда "Антилопа Гну" РОФРС
- Міхненко Олександр
- Черпак Олександр
20. Команда "Полосатік"
-Красовський Павло (капітан команди);
-Півень Юрій.
Особистий залік
1. Яремин Руслан м.Косів
2. Білошицький Костянтин м.Житомир
3. Єрьоменко Олександр м.Львів
Востаннє редагувалось 11 лютого 2017 17:37 користувачем ксі, всього редагувалось 4 разів.
Re: Чемпіонат Тернопільської обл. 12.02.17 мормишка
"Делівері"
- Святослав Халєєв
- ...
маю 7 вільних місць
вже 5
вже 3 місця залишилось
всьо, повна загрузка
пасажири: я, рома бугайчук, віталік яцина, вітя шанюкевич, віталік гузюк, роман карпюк, андрій сітовський, віктор жалнін.
- Святослав Халєєв
- ...
маю 7 вільних місць
вже 5
вже 3 місця залишилось
всьо, повна загрузка
пасажири: я, рома бугайчук, віталік яцина, вітя шанюкевич, віталік гузюк, роман карпюк, андрій сітовський, віктор жалнін.
Востаннє редагувалось 01 лютого 2017 15:49 користувачем shs, всього редагувалось 3 разів.
-
- Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
- Повідомлень: 1531
- З нами з: 15 лютого 2009 01:30
- Справжнє ім'я: Віктор
- Звідки: ФРС ВО м. Луцьк
Re: Чемпіонат Тернопільської обл. 12.02.17 мормишка
треба подумати..shs писав:"Делівері"
- Святослав Халєєв
- ...
маю 7 вільних місць
вже 5
Re: Чемпіонат Тернопільської обл. 12.02.17 мормишка
Вибачте якщо не правильно розставив учасників команд
Re: Чемпіонат Тернопільської обл. 12.02.17 мормишка
та трохи не так. бугайчук навряд чи прийме участь. жалнін-яцина теж під питанням. але на місці дамо раду
Re: Чемпіонат Тернопільської обл. 12.02.17 мормишка
Реєстрація оновлена
Re: Чемпіонат Тернопільської обл. 12.02.17 мормишка
Команда "Кричевичі Team"
1. Хвас Павло
2. Івасишин Роман
1. Хвас Павло
2. Івасишин Роман
Re: Чемпіонат Тернопільської обл. 12.02.17 мормишка
Реєстрація оновлена!!!
Re: Чемпіонат Тернопільської обл. 12.02.17 мормишка
Підсумки Тур-1: