ЗвітиРиболовля на р.Стир (без меж та кордонів)

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Аватар користувача

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Риболовля на р.Стир (без меж та кордонів)

Повідомлення B.B.B. »

Мабуть, зимовий спінінг лишається одним із найвидовищним, емоційним та напрочуд цікавим. Так і цього разу – кілька фотоетюдів зимової пори із використанням приманок "Black Baits"…
Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Рибка відпущена після фотосесії
Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення
Аватар користувача

babay
Минь
Повідомлень: 174
З нами з: 16 квітня 2010 12:02
Справжнє ім'я: Cергій
Звідки: Луцьк

Re: Риболовля на р.Стир (без меж та кордонів)

Повідомлення babay »

Cубота 05,03,2017
Перший трофей у цьому році... trofei: на кіла штири rzhach:

Раз такі монстри пішли, то шо з ультриком робити.....розчехляю снасть покрепше, і в "бой".
Така роздача понеслась, аж фоткатись не було коли....
Шось на швидкоруч кляц-кляц...

Потім біля мене випливає два підводники-мудили-з Рівного (що приїхали на Renault Duster), що надалі зіпсували такий чудовий настрій балаболи-пі...дуни, які набили два мішка судучків-недомєрків....... немає слів нормальних.....,ще й наткнувся на купу сіток.............................................................................................................................................................
Так що це останній звіт, бо вони нікому користі не приносять , тільки річку спустошують.
Від автора: Ті хто відпускає рибу -думає що дуже крутий чувак, що робить корисну справу,що збільшить популяцію-то "ПАНТИ " ...... проблема значно глибше...

Всім нормальним рибацюгам бажаю добра friends:
Аватар користувача

DRAKULKA
Адміністратор
Повідомлень: 1832
З нами з: 18 лютого 2009 10:18
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Риболовля на р.Стир (без меж та кордонів)

Повідомлення DRAKULKA »

Цього судака треба повітрям надувати, а не водою наливати, тоді і заважить поменше. mayachok:
Аватар користувача

Dars
Колючка
Повідомлень: 13
З нами з: 15 травня 2014 13:16
Справжнє ім'я: Сергій

Re: Риболовля на р.Стир (без меж та кордонів)

Повідомлення Dars »

babay писав:Cубота 05,03,2017
Перший трофей у цьому році... trofei: на кіла штири rzhach:

Раз такі монстри пішли, то шо з ультриком робити.....розчехляю снасть покрепше, і в "бой".
Така роздача понеслась, аж фоткатись не було коли....
Шось на швидкоруч кляц-кляц...

Потім біля мене випливає два підводники-мудили-з Рівного (що приїхали на Renault Duster), що надалі зіпсували такий чудовий настрій балаболи-пі...дуни, які набили два мішка судучків-недомєрків....... немає слів нормальних.....,ще й наткнувся на купу сіток.............................................................................................................................................................
Так що це останній звіт, бо вони нікому користі не приносять , тільки річку спустошують.
Від автора: Ті хто відпускає рибу -думає що дуже крутий чувак, що робить корисну справу,що збільшить популяцію-то "ПАНТИ " ...... проблема значно глибше...

Всім нормальним рибацюгам бажаю добра friends:
Я проти Вас нічого не маю, але ваші фотозвіти для нормальних рибаків точно корисного не приносять. По перше ви не описуєте ні на яку снасть ловите, ні техніку ловлі, ні про умови лову.
Те що ви знаєте де рибу шукати-честь і хвала, а фото риб може ще хтось і не бачив...
Аватар користувача

vadik2121
Щука
Повідомлень: 301
З нами з: 21 березня 2010 22:35
Справжнє ім'я: Вадим
Звідки: Луцьк

Re: Риболовля на р.Стир (без меж та кордонів)

Повідомлення vadik2121 »

Dars писав:
babay писав:Cубота 05,03,2017
Перший трофей у цьому році... trofei: на кіла штири rzhach:

Раз такі монстри пішли, то шо з ультриком робити.....розчехляю снасть покрепше, і в "бой".
Така роздача понеслась, аж фоткатись не було коли....
Шось на швидкоруч кляц-кляц...

Потім біля мене випливає два підводники-мудили-з Рівного (що приїхали на Renault Duster), що надалі зіпсували такий чудовий настрій балаболи-пі...дуни, які набили два мішка судучків-недомєрків....... немає слів нормальних.....,ще й наткнувся на купу сіток.............................................................................................................................................................
Так що це останній звіт, бо вони нікому користі не приносять , тільки річку спустошують.
Від автора: Ті хто відпускає рибу -думає що дуже крутий чувак, що робить корисну справу,що збільшить популяцію-то "ПАНТИ " ...... проблема значно глибше...

Всім нормальним рибацюгам бажаю добра friends:
Я проти Вас нічого не маю, але ваші фотозвіти для нормальних рибаків точно корисного не приносять. По перше ви не описуєте ні на яку снасть ловите, ні техніку ловлі, ні про умови лову.
Те що ви знаєте де рибу шукати-честь і хвала, а фото риб може ще хтось і не бачив...
Якщо розкажуть де ловити на шо і яка проводка...да ше і з відео,-на х...віга тоді Вам та рибалка?
В Там-там до акваріума,- і дешевше і простіше... :)

Якщо ти не пібрав ключика сам і не вкурив на що і як,- не повезло,якшо найшов фішку,-ти рибак...а інакше не цікаво!
З повагою!
Аватар користувача

vadik2121
Щука
Повідомлень: 301
З нами з: 21 березня 2010 22:35
Справжнє ім'я: Вадим
Звідки: Луцьк

Re: Риболовля на р.Стир (без меж та кордонів)

Повідомлення vadik2121 »

...а судак знатний!
Я фотошоп так і не освоїв...певно не справжній рибак... :)...да і руки коротковаті...особливо в зимовій одежі :)
З повагою!
Аватар користувача

Dars
Колючка
Повідомлень: 13
З нами з: 15 травня 2014 13:16
Справжнє ім'я: Сергій

Re: Риболовля на р.Стир (без меж та кордонів)

Повідомлення Dars »

Точки здавати ні хто не просить, а от описати самі умови можна було б. І снасть, і які приманки працюють. А не викладати просто фото риб, і погрожувати що звіт останній, бо не має користі. А яка користь з просто фото? Ось Юра Вознюк описує все. Дайвера мають дуже велику користь з його класних звітах???? А нормальні рибаки тільки страждають???? Чи я щось наплутав.....?????
А взагалі років пару назад було дійсно цікаво читати тут звіти, особливо початківцям!!!! А що зараз???
Аватар користувача

babay
Минь
Повідомлень: 174
З нами з: 16 квітня 2010 12:02
Справжнє ім'я: Cергій
Звідки: Луцьк

Re: Риболовля на р.Стир (без меж та кордонів)

Повідомлення babay »

Цього судака треба повітрям надувати, а не водою наливати, тоді і заважить поменше.
- Для мене трофей, бо це подарунок брата на день народження, і він справжній( м'ягкий сувенір).
Я проти Вас нічого не маю, але ваші фотозвіти для нормальних рибаків точно корисного не приносять. По перше ви не описуєте ні на яку снасть ловите, ні техніку ловлі, ні про умови лову.
Те що ви знаєте де рибу шукати-честь і хвала, а фото риб може ще хтось і не бачив...
- Якщо цікавить снасть, будь ласка, немає секретів:
Висока вода -St.Croix Legend Xtreme LXS76MLXF2 + Daiwa 06 Certate 2500R. + шнур YO-ZURI Duel HARDCORE X4#1.0 200m
Не велика вода, коли груза до 8-9грам- Matagi Kaishu LL+ Shimano Stella 10 2500S + шнур #0.8 Gosen PE Max Beat 200м
Зимой коли риба пасивна йде в хід:
Shimano Soare Ci4+ S706ULT + Shimano Soare 30 2500HGS + Berkley NanoFil 0,06
Техніка-це діло особисте, набуте роками......
Умови лову можуть змінюватьсь на протязі дня кардинально,тут потрібно вчасно прилаштовуватись до всього.......
Треба відчувати,читати річку, і тоді у Вас все буде добре виходити. Головне-подача приманки,а тип, розмір, колір -це другорядне.
Точки здавати ні хто не просить, а от описати самі умови можна було б. І снасть, і які приманки працюють. А не викладати просто фото риб, і погрожувати що звіт останній, бо не має користі. А яка користь з просто фото? Ось Юра Вознюк описує все. Дайвера мають дуже велику користь з його класних звітах????
- А звіт насправді останній.
Юра пише "класні звіти", для чого ??? Тому що на цьому можна заробляти.І він це вміє.
Запитайте у Юри чому його звітів немає на доміку чи на харспіні. А на якомусь нещасному ФРСВО аж 37 сторінок.
Там де ловить Юра крупняк тільки на платниках, бо дайвери все вибили, а дрібноту навіщо забирати.
Я не афіширую скільки беру, а що відпускаю....щоб тут на форумі понти ганяти.
А нормальні рибаки тільки страждають???? Чи я щось наплутав.....?????
А взагалі років пару назад було дійсно цікаво читати тут звіти, особливо початківцям!!!! А що зараз???
-А чому нормальним страждати ??? Щось точно наплутали!
А Ви не читайте, самі пишіть, а я буду читати!
Аватар користувача

liolik88
Мальок
Повідомлень: 7
З нами з: 23 листопада 2013 11:27
Справжнє ім'я: Леонід

Re: Риболовля на р.Стир (без меж та кордонів)

Повідомлення liolik88 »

Привіт всім 06.03.17 виїхав на відкриття для себе риболовлі на спінінг. Їхав впіймати щуку на стир в Липлянах. Но як виявилось майже неможливо зробити проводку, дуже багато гнилої трави воблер все собирав. Но один трофей я все таки для себе впіймав Жерех на 1,190. Схватив на паузи.
Аватар користувача

Ромко
Личинка
Повідомлень: 3
З нами з: 23 квітня 2017 14:22
Справжнє ім'я: Роман

Re: Риболовля на р.Стир (без меж та кордонів)

Повідомлення Ромко »

Привіт всім! podmig: Чомусь немає звітів з Стира в районі Колок чи села Семки. Ніхто там не рибалить? Місця з вигляду цікаві. Якщо вийде, то буду проїздом - може б заглянув, але добре було б і наперед щось знати. Кліренс в мене невеликий в авто...
Відповісти

Повернутись до “Звіти”