Усі учасники отримають:
- призи від компанії «Flagman»
- отримають прикормку для лову білої риби
- призери отримають цінні подарунки
- поради та консультацію від експертів компанії «Flagman» (допоможуть замішати корм для підгодівлі риби) проведуть навчальний семінар
Дитячі змагання, змагання серед юніорів ⇒ Flagman Чемпіонат Волинської обл серед юніорів-поплавок 2016
Модератор: President
-
Автор цієї теми - Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
- Повідомлень: 3351
- З нами з: 13 лютого 2009 22:55
- Справжнє ім'я: Віталій
Re: Flagman Чемпіонат Волинської обл серед юніорів-поплавок
Оновив реєстрацію!
Re: Flagman Чемпіонат Волинської обл серед юніорів-поплавок
Котік Олександр Олегович 30.01.2006р.н.(0508060612)
Литвинчук Марія АндріЇвна 03.06.2013р.н.(0508248900)
Лук"янчикова Софія Олександрівна 27.02.2008р.н.(0507007235)
Литвинчук Марія АндріЇвна 03.06.2013р.н.(0508248900)
Лук"янчикова Софія Олександрівна 27.02.2008р.н.(0507007235)
-
Автор цієї теми - Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
- Повідомлень: 3351
- З нами з: 13 лютого 2009 22:55
- Справжнє ім'я: Віталій
Re: Flagman Чемпіонат Волинської обл серед юніорів-поплавок
Реєстрація:
1. Панасюк Анастасія 2006 р.н. (Вадим О99 - 44 -24- 720)
2. Гелета Марія 02.12.2004 р.н.
3. Гелета Олександр 15.02.2009 р.н. (Олег 099-33- 25 -335)
4. Гольченко Оля, 2003
5. Шанюкевич Рома, 2009
6. Волошина Дарина 2005 р.н (099 232 25 87 Катерина)
7. Шульга Аня, 14.12.2005 (067-361-44-80)
8. Дорощук Оксана, 2005, (095-402-50-64)
9. Кириченко Валентин Сергійович 30.10.2003р.
10. Барулін Богдан, 2007 р. 050-97-34-600
11. Барулін Максим, 2010 р. 050-97-34-600
12. Літвицька Ліза, 2007 р. 050-97-34-600
13. Зозуля Захар, 2010 р.
14. Котік Олександр Олегович 30.01.2006р.н.(0508060612)
15. Литвинчук Марія АндріЇвна 03.06.2013р.н.(0508248900)
16. Лук"янчикова Софія Олександрівна 27.02.2008р.н.(0507007235)
17. Гайдучик Олександр, 11 р.
18. Олександр Ємельянов, 2009 р.н. тато Сергій Валентинович 0505147259
19. Нечипорук Дмитро, 2007 р. 050-97-34-600
1. Панасюк Анастасія 2006 р.н. (Вадим О99 - 44 -24- 720)
2. Гелета Марія 02.12.2004 р.н.
3. Гелета Олександр 15.02.2009 р.н. (Олег 099-33- 25 -335)
4. Гольченко Оля, 2003
5. Шанюкевич Рома, 2009
6. Волошина Дарина 2005 р.н (099 232 25 87 Катерина)
7. Шульга Аня, 14.12.2005 (067-361-44-80)
8. Дорощук Оксана, 2005, (095-402-50-64)
9. Кириченко Валентин Сергійович 30.10.2003р.
10. Барулін Богдан, 2007 р. 050-97-34-600
11. Барулін Максим, 2010 р. 050-97-34-600
12. Літвицька Ліза, 2007 р. 050-97-34-600
13. Зозуля Захар, 2010 р.
14. Котік Олександр Олегович 30.01.2006р.н.(0508060612)
15. Литвинчук Марія АндріЇвна 03.06.2013р.н.(0508248900)
16. Лук"янчикова Софія Олександрівна 27.02.2008р.н.(0507007235)
17. Гайдучик Олександр, 11 р.
18. Олександр Ємельянов, 2009 р.н. тато Сергій Валентинович 0505147259
19. Нечипорук Дмитро, 2007 р. 050-97-34-600
Востаннє редагувалось 30 вересня 2016 15:28 користувачем B.B.B., всього редагувалось 1 раз.
-
Автор цієї теми - Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
- Повідомлень: 3351
- З нами з: 13 лютого 2009 22:55
- Справжнє ім'я: Віталій
Re: Flagman Чемпіонат Волинської обл серед юніорів-поплавок
Оновив реєстрацію!
-
Автор цієї теми - Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
- Повідомлень: 3351
- З нами з: 13 лютого 2009 22:55
- Справжнє ім'я: Віталій
Re: Flagman Чемпіонат Волинської обл серед юніорів-поплавок
Прохання до батьків дітей учасників змагання:
- супроводжувати дитину у період змагання
- мати при собі: дощовик, теплий одяг, відповідне взуття, садок (обов’язково неметалевий) або прозора баклажка 5-6 л та інші необхідні речі щодо риболовлі
- бутерброди, чай тощо.
Місце зустрічі (реєстрація) – пляж (права сторона від дамби) великого ставу у Теремно!
- супроводжувати дитину у період змагання
- мати при собі: дощовик, теплий одяг, відповідне взуття, садок (обов’язково неметалевий) або прозора баклажка 5-6 л та інші необхідні речі щодо риболовлі
- бутерброди, чай тощо.
Місце зустрічі (реєстрація) – пляж (права сторона від дамби) великого ставу у Теремно!
-
- Мальок
- Повідомлень: 5
- З нами з: 13 вересня 2015 17:44
- Справжнє ім'я: Арсен Дудик
Re: Flagman Чемпіонат Волинської обл серед юніорів-поплавок
Учасники, які перейшли зі спінінгової рибалки на поплавкову:
Дудик Арсен, 2006 р.н.
Ємельянов Саша, 2009 р.н.
тел.0506753485
Дудик Арсен, 2006 р.н.
Ємельянов Саша, 2009 р.н.
тел.0506753485
-
Автор цієї теми - Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
- Повідомлень: 3351
- З нами з: 13 лютого 2009 22:55
- Справжнє ім'я: Віталій
Re: Flagman Чемпіонат Волинської обл серед юніорів-поплавок
Фотозвіт можна переглянути тут
https://www.facebook.com/groups/174025189652905/
Згодом виставлю у цю тему
Згодом виставлю у цю тему
-
Автор цієї теми - Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
- Повідомлень: 3351
- З нами з: 13 лютого 2009 22:55
- Справжнє ім'я: Віталій
Re: Flagman Чемпіонат Волинської обл серед юніорів-поплавок
"Flagman Чемпіонат Волинської області з лову риби поплавцевою вудкою серед юніорів 2016"
Місце проведення – водойма Теремно у м. Луцьку, 02 жовтня 2016 року.
Піймали, зважили та відпустили
Номінація "Найбільша риба" у молодшій віковій групі - Шульга Аня
Призери у молодшій віковій групі:
3 місце – Шульга Аня
2 місце – Гелета Олександр
1 місце – Панасюк Анастасія
Відзнаки та нагороди у старшій віковій групі:
Номінація «найбільша риба» - Кириченко Валентин
Призери у старшій віковій групі:
3 місце – Сосовський Микола
2 місце – Волошина Дарина
1 місце – Кириченко Валентин
Загальне фото
Дякую усім діткам, котрі взяли участь, батькам дітей за їх супровід та гідну підтримку.
Окрема подяка експертам компанії «Flagman» - Володимиру Кобизєву та Роману Ковальському за проведений практичний семінар та в організації і проведенні "Flagman Чемпіонат Волинської області з лову риби поплавцевою вудкою серед юніорів 2016".
До зустрічі!
Місце проведення – водойма Теремно у м. Луцьку, 02 жовтня 2016 року.
Піймали, зважили та відпустили
Номінація "Найбільша риба" у молодшій віковій групі - Шульга Аня
Призери у молодшій віковій групі:
3 місце – Шульга Аня
2 місце – Гелета Олександр
1 місце – Панасюк Анастасія
Відзнаки та нагороди у старшій віковій групі:
Номінація «найбільша риба» - Кириченко Валентин
Призери у старшій віковій групі:
3 місце – Сосовський Микола
2 місце – Волошина Дарина
1 місце – Кириченко Валентин
Загальне фото
Дякую усім діткам, котрі взяли участь, батькам дітей за їх супровід та гідну підтримку.
Окрема подяка експертам компанії «Flagman» - Володимиру Кобизєву та Роману Ковальському за проведений практичний семінар та в організації і проведенні "Flagman Чемпіонат Волинської області з лову риби поплавцевою вудкою серед юніорів 2016".
До зустрічі!