Звітир. Стир

Модератор: Sergey@F

Аватар користувача

Ol_bak
Плітка
Повідомлень: 40
З нами з: 27 жовтня 2009 22:02
Справжнє ім'я: Олег
Звідки: Луцьк

Re: р. Стир

Повідомлення Ol_bak »

7.08 виїхав в Маяки. Погода зранку - прохолодно, ще й дощик періодично накрапував. Вітер трохи мішав. Про саму рибалку сказати так - впала вода - пішла риба, клювала невелика плотва і густера, крупної не було. Посиділи десь до 10.00, весь улов віддав рибачку-білолазі, що поруч сидів.
Потім в Маяках в барі класного квасу хлібного попив.
Отримав інформацію від рибачка, що в Ліплянах за очисними плотва непогана йде, може на вихідні попробую.
Аватар користувача

Ol_bak
Плітка
Повідомлень: 40
З нами з: 27 жовтня 2009 22:02
Справжнє ім'я: Олег
Звідки: Луцьк

Re: р. Стир

Повідомлення Ol_bak »

13.08 виїхали з колегою в Вербяїв, попробувати на проводку найти плотву. Пройшли десь по руслу кілометрів з 3, не було покльовок. В 11.00 вже додому зібрались.
14.08 вирішив все таки попробувати в Милушах. Якщо з самого початку брала нормальна плотва і густера (ладонь і більше) то десь після 9.00 підійшла геть мілка, то перейшов майже до очисних (не дойшов трохи до другої труби). Потім трохи пожалкував, що зразу сюди не прийшов. Покльовки рідкі, але плотва в півтори ладоні все компенсує. Ловив на пшеницю, кормив пшеницею з сухарями. Рибачки, що були тут з самого ранку, в садках добрий улов мали. Глибина цікава - 1,50м. Стир геть обмілів.
Хижак гуляв добре. Але спінінгісти і ходили, і на лодках плавали, результат - глухо.
Аватар користувача

DRAKULKA
Адміністратор
Повідомлень: 1832
З нами з: 18 лютого 2009 10:18
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: р. Стир

Повідомлення DRAKULKA »

Не знаю як у вас, плотви доволі мало, більше підлящиків та густери, є і бонусні лящі (зараз якраз вішаю на просушку).
Аватар користувача

Ol_bak
Плітка
Повідомлень: 40
З нами з: 27 жовтня 2009 22:02
Справжнє ім'я: Олег
Звідки: Луцьк

Re: р. Стир

Повідомлення Ol_bak »

Плотва ближче до Луцька підійшла. Певно з труб щось вимиває, то і стоїть там. Один рибачок казав, мотиля багато вимивається. Правда один раз там ловили, то запашок такий конкретний пішов. Пробували перед Луцьком (Вербяїв, Мстишин) - не стоїть там риба, може ї є, але ми не найшли. Колега в Новостав на фідер їздить, плотву ловить, але фідер не моє.
Аватар користувача

Ol_bak
Плітка
Повідомлень: 40
З нами з: 27 жовтня 2009 22:02
Справжнє ім'я: Олег
Звідки: Луцьк

Re: р. Стир

Повідомлення Ol_bak »

Виїзди за вихідні
Субота - біля очисних (метрів за 100 від другої труби вниз по течії). Таке відчуття, що вода впала і то конкретно. Покльовки дуже рідкі, мелка густера, тому вже в 9.30 пішли додому. Все-таки День міста треба відмітити. Пускав наживку по дну, слизі якоїсь на дні повно.
Неділя - за Милушами. Знайшов колись непогане місце, струя граничить з обраткою. на тому місці по весні на горох голавлік брав. Думав в проводку по течії попробувати. Прийшов зранку, біля того місця бус стоїть, дві палатки, музика грає, собака бігає - короче, накрились мої голавлі. Пішов вниз по течії метрів 200, якась добра людина місце зробила (кущі вирубані і сходи до самої води). Зупинився на тому місці, прикормив, з 6.30 до 8.00 рідкі покльовки, але плотва непогана. Коли вже сонце добре піднялось (годин 9 було) і рибка чогось оживилась - покльовки на середині русла, нечасті (1 на 8-10 проводок), але екземпляри достойні (найбільша плотва була 28см - думав голавлик). За 2 години піймав зо два десятка, було що нести.
Аватар користувача

DRAKULKA
Адміністратор
Повідомлень: 1832
З нами з: 18 лютого 2009 10:18
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: р. Стир

Повідомлення DRAKULKA »

Я теж в суботу там був, одразу здивувався, що на березі немає жодного рибалки, хоча місця там раніше займали ще зночі, а сама труба переходила тільки з рук в руки, як по спадщині. Спочатку зрадів вільному місцю, але після дясятка безрезультативних проводок зрозумів, що раз немає рибаків - значить немає і риби. Подзвонив місцевим спитати що сталося, кажуть з очисних замість мотиля спускають "соплю", кльову не буде. Всі водорості і оснастка вкриваються слиззю. І доречі ще на підході виникли підозри куди пропав запах. От таке..
Змотався та поїхав в Старовижівський район на озеро, там зустрів ще бригаду з цього ролика, знову назбирали цілий катер сіток:


Аватар користувача

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: р. Стир

Повідомлення B.B.B. »

З однієї сторони - шок.
З іншої - така картина скрізь!!!
Аватар користувача

Ol_bak
Плітка
Повідомлень: 40
З нами з: 27 жовтня 2009 22:02
Справжнє ім'я: Олег
Звідки: Луцьк

Re: р. Стир

Повідомлення Ol_bak »

Жуть була 24.08 коли приїхав в Милуші і під берегом риби дохлої десятки. Бачив в основному окуня. Місцевий казав, що 23.08 стільки дохлої риби плило від очисних, то капець. Лящі були до 50см. Чи щось скинули, чи після сильного дощу, все г*мно з очисних ям через борта перелилось. Так що сіті ще не так страшно
Аватар користувача

myname
Судак
Повідомлень: 261
З нами з: 26 липня 2010 21:16
Справжнє ім'я: Вовка
Контактна інформація:

Re: р. Стир

Повідомлення myname »

Вирішив відкрити сезон по ловлі риби на бічний кивок або літню мормишку. Приїхав на річку Стир, з наживки мав з собою манну бовтанку, парену пшеницю та перловку. Снасть боковий кивок в мене сама уловиста. Зимою не вдалося половити рибу з льоду, тому сьогодні добряче побродив по берегу річки і поспостерігав за кивком на вудилищі. Що з цього вийшло, дивіться в цьому відео.

Аватар користувача

myname
Судак
Повідомлень: 261
З нами з: 26 липня 2010 21:16
Справжнє ім'я: Вовка
Контактна інформація:

Re: р. Стир

Повідомлення myname »

Поки є вільний час та можливість – треба їхати на рибалку. Цього разу поїхав на річку Стир половити рибку боковим кивком. Хоча зараз рання весна, рибка інколи атакувала мою мормишку з манкою, а тягнути її з глибини 1,5-2 метра одне задоволення.

Відповісти

Повернутись до “Звіти”