ЗвітиРиболовля на р.Стир (без меж та кордонів)

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Аватар користувача

<>< Fisher ><>
Марена
Повідомлень: 405
З нами з: 21 грудня 2009 15:37
Звідки: Луцьк

Re: Риболовля на р.Стир (без меж та кордонів)

Повідомлення <>< Fisher ><> »

Вчора вискочив на півтори годинки на річку Стир. Як то кажуть - подихати свіжим повітрям перед сном. Завжди у таких випадках ставлю щось перевірене, але цього разу кинувся в очі GLIDER 3.5" від Crazy Fish якого дав на пробу знайомий. Спочатку на перекаті сів несподіваний трофей ну і мій тепер особистий рекорд по цій рибі - 1.6кг., ну а далі класика жанру! Правда класика та геть дрібна була! Ось така виявилась прогулянка і знайомство з новою приманкою! Всім вдалих рибалок і НХНЛ!
<>< Раз сделавшись спиннингистом-не бросай этой охоты до конца дней своих, ибо нет выше наслаждения, как ловля рыбы верченьем ><>
Аватар користувача

Ol_bak
Плітка
Повідомлень: 40
З нами з: 27 жовтня 2009 22:02
Справжнє ім'я: Олег
Звідки: Луцьк

Re: Риболовля на р.Стир (без меж та кордонів)

Повідомлення Ol_bak »

В суботу вирішили пройтись по Стирю від Ставрова до Топілля поспінінгувати, бо дві поїздки (11жовтня і на Покрову) в Малево на поплавчанку були невдачні. Вода в Малево така чиста, що в деяких місцях посередині дно видно.
Зі Ставрові дойшли до моста через Стир в Торговиці і вниз за течією. Місця - бомбові, на поворотах насиджених місць повно. А рибаків - нікого.
Прокидали всі ямки, бистяки, обриви - ні одної щучої покльовки.
В районі Підложців по обіді на одному з поворотів клюнув жерешок, на вагах показало 2,2.
Потім під дощиком дойшли до Лучиць без ніякого результату і додому
Аватар користувача

<>< Fisher ><>
Марена
Повідомлень: 405
З нами з: 21 грудня 2009 15:37
Звідки: Луцьк

Re: Риболовля на р.Стир (без меж та кордонів)

Повідомлення <>< Fisher ><> »

Вирішив сьогодні розвідати нові місця... А щоб бути чесним, то відкрити новий спінінговий(зимовий) сезон. З власного досвіду знаю, що краще це робити на ділянках річки які мало відомі... В таких випадках не прив'язуєшся до відомих точок і рівномірно обловлюєш річку... Вода у цей час завжди низька і часто прозора, що дає змогу побачити багато коряг які весною непомітні. Результат - 2 щучки і 1 окунь + покльовки і схід. Більша заважила 1.750г. З приманок працювали Keitech Swing Impact Fat 2.8", Lucky John Long John 3.1'', Lucky John S-SHAD TAIL 2.8". Ось так пройшла розвідка! Для гарних пейзажів бракувало тільки снігу. Всім НХНЛ!
<>< Раз сделавшись спиннингистом-не бросай этой охоты до конца дней своих, ибо нет выше наслаждения, как ловля рыбы верченьем ><>
Аватар користувача

Вітус
Вугор
Повідомлень: 542
З нами з: 10 листопада 2009 13:08
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк

Re: Риболовля на р.Стир (без меж та кордонів)

Повідомлення Вітус »

Нушо тут скажеш? - МА-ЛА-ДЭЦ!!! luks: звіт Діми, як завжди - яскравий і живописний!
Аватар користувача

<>< Fisher ><>
Марена
Повідомлень: 405
З нами з: 21 грудня 2009 15:37
Звідки: Луцьк

Re: Риболовля на р.Стир (без меж та кордонів)

Повідомлення <>< Fisher ><> »

10 днів без рибалки це жах! stena: Видивлявся цілий тиждень прогноз погоди і все невтішно - або дощі, або вітер штормовий. І тут на вівторок - майже без вітру, похмура погода, невеликий мороз. Всі можливі справи зробив заздалегідь, а деякі відклав на завтра stesnya: І настав вчорашній чудовий день. В 8:30 був на воді. Рибалочку розпочав з трьох флаконів aga: Один для себе, другий для шнура, а третій для риби. Так пробігала перша година ловлі, а я милуючись природою першу покльовку провтикав. Ловив в корягах, і слабеньку потяжку сплутав з гілками, бо постійно через них перетягував приманку... Відійшов трохи в сторону, змінив напрямок проводки і рибку таки добрав. Вага - 1.3кг. trofei: Це цікаве місце навіть сфоткав. foto: Приманкою слугував Р21 Джилт 2.5. А далі вже і описувати немає нічого... wacko: Одна слабка клювака за решту дня. Хоча позитиву вистачало - чудова погода, я один на річці, тиша і тільки шурхіт шнура який проходив по трохи обмерзших кільцях! Клас! yu: Всім НХНЛ!
<>< Раз сделавшись спиннингистом-не бросай этой охоты до конца дней своих, ибо нет выше наслаждения, как ловля рыбы верченьем ><>
Аватар користувача

Коля Рибковський
Амур
Повідомлень: 96
З нами з: 29 листопада 2011 23:58
Справжнє ім'я: Коля Рибковський
Звідки: с.Вербаїв Луцький р-н Волинська обл.
Контактна інформація:

Re: Риболовля на р.Стир (без меж та кордонів)

Повідомлення Коля Рибковський »

Давненько сюди заходив, та й часу як такого не було. Тому напишу коротенький звіт...на днях пригріло сонце, запахло весною і прийшла пора вибратись з берлоги на улюблене хоббі)) нарешті назбирав грошей і нарешті придбав такий собі середній набір ультралайту (блубірд, екусіма, санлайн). Сьогодні після роботи ще заїхав купив пару перевірених приманок...нажаль попри хорошій сонячній погоді був на водоймі перед заходом сонця...з 3го закиду новими снастямм вдалось реалізувати олівця(якого після однієї фото був відпущений на волю)!) Настрій бомба...хоча залишалось хвилин 20 до заходу був ще один схід. Хоча рибалка була короткою, але запам'яталась приємними емоціями) тепер чекаю наступну...
Нажаль з андроїда не вдається завантажити фото чомусь(((
Усім НХНЛ!
podmotka:
Аватар користувача

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Риболовля на р.Стир (без меж та кордонів)

Повідомлення B.B.B. »

Сьогодні +12. Як у пісні: «А за вікном майже весна…»
Зображення
Рибка клює, в основному – окунь, проте у прилові щучка, жерех.
Зображення
Вдалось також протестувати новинки від WFT…
Зображення
Зображення

Зображення

Зображення
Аватар користувача

АНАТОЛІЙ
Марена
Повідомлень: 498
З нами з: 17 січня 2010 12:28
Звідки: Луцьк

Re: Риболовля на р.Стир (без меж та кордонів)

Повідомлення АНАТОЛІЙ »

Вирішив трохи розвіятись, здійснив прогулянку берегом річки в межах міста.
Аватар користувача

allladinlibra
Судак
Повідомлень: 264
З нами з: 01 серпня 2012 19:27
Справжнє ім'я: Саша

Re: Риболовля на р.Стир (без меж та кордонів)

Повідомлення allladinlibra »

Зимовий подарунок
Після подорожі на нові місця, тобто на річку Рата, вирішив провідати і свій рідний Стир. Так би мовити порибалити, позакидати спін, а не тільки кашоварити. Вирушив зрання, хоча на перед скажу, що кльов почався лише під обід.
Зранку було прохолодно і хмурно, якось не комфортно. Тому дуже надіявся, що прогноз погоди не збрехав і після обіду буде сонячно. Так і сталось. Ще перед дванадцятою помінявся вітер і на заході за хмарами показалась смужка блакитного неба, яка поступово збільшувалась. Паралельно тому як росла на небі блакить покращувався і настрій. В полудень на небі вже на всю хазяйнувало сонце, нагадуючи про швидкий прихід весни. Температура на дворі теж була весняна. І хоча ближче до вечора на небі знову почали з'являтися хмари, сонечко таки просвічувало крізь них.
Спочатку задумав пробувати щастя на старих перевірених місцях, але зранку вони мовчали. Коли вітерець розігнав хмари і стало відчутно тепліше, навіть гаряче, ситуація не змінилась. Чи то риба не хотіла їсти, чи то я щось не так робив. А можливо за той час, що я тут не бував риба поміняла ареал.
Так, давненько сюди не навідувався, ще в квітні минулого року.
Отже кльову немає, а часу достатньо і щоб не ходити взад-перед по тих самих "точках" вирішую іти на "дальні береги". Я там вже бував, та туди сім кілометрів, але ж походити я люблю. Ну, і для "бешеной собаки семь верст не круг" lol:.
Іду. Сонце пригріває, на душі теплішає. Дзюркочуть струмочки, додаючи по краплині Батькові Стирьові. Навкруги розкинулись поля і луги. Вода в річці чистенька видно дно на кілька метрів. Щасливі моменти життя. В такі миті хочеться просто іти, мовчки ні з ким не говорити, а роздумувати про все на світі, милуватись пейзажами створеними Матінкою Природою. Іти щоб під ногами лежала стежина, на небі світило сонце, а поряд бігла водичка. В такі миті хочеться просто іти і просто жити...
Ідучи роблю закиди в цікавих місцях і на одному з них відчуваю ударчик. Кидаю в друге туди ж, але проводжу трошки помаліше і бах, є. Кілька хвилин боротьби з свічками, прокручуваннями і скрипом фрикциона завершилися на мою користь. Зубата красуня на березі. Після того, як коліна перестали труситися роблю ще один закид в теж таки місце і знову удар, проте і цього разу холостий. Ще кілька проводок нічого не змінили. Іду далі. Ще в одному гарному місці бачу невеличку щучку, яка супроводжує наживку, але під самим берегом різко іде в бік.
Що ж на сьогодні достатньо. Час вирушати додому, похвалитись донечці щупакаброю. Вона вже подорослішала та не каже на щуку тютя, проте, як і колись любить коли я привожу для неї рибку.
Гарний видався день. В минулому році зимою їздив на рибалку по кілька разів на тиждень, а цієї зими багато подорожував, але мало рибалив і піймав лише одного окуня, хоч і не маленького. А сьогодні отримав подарунок, зимовий подарунок...
Аватар користувача

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Риболовля на р.Стир (без меж та кордонів)

Повідомлення B.B.B. »

Була нагода вже під вечір вискочити на хижака. І хоч погода та різка зміна тиску не обіцяли особливих сподівань та і часу вкрай обмаль, однак від нуля вдалось відійти. На цей раз здорово виручив славнозвісний цунік в «97» колорі.
Зображення

На фото помітно все, що залишилось від приманки…
Зображення

Зображення

Вечір пролетів напрочуд швидко. Як кажуть «ще по одному» та й годі
Зображення
Відповісти

Повернутись до “Звіти”