ОпитуванняВпровадження плати за риболовлю

Модератор: President

Відповісти

Чи підтримуєте Ви впровадження плати за риболовлю?

1. Повністю "за", це гарна ідея.
5
6%
2. Погоджуюся, але є деякі сумніви, що дійсно будуть проводитися зариблення водойм.
8
9%
3. Підтримую, але боюсь що через корупцію значна частина коштів буде розкрадена.
13
15%
4. Так, це збільшить рибопродуктивність водойм, обізнаність аматорів з правилами риболовлі та нормами вилову.
4
4%
5. Було б добре, якщо це покращить культуру риболовлі, роботу рибінспекції і зменшить кількість сіток та електровудок.
18
20%
6. Мені все-одно, мабуть це стосується більше водойм з промисловим ловом.
0
Немає голосів
7. Утопія, до Європи нам ще далеко.
3
3%
8. Важко спрогнозувати.
1
1%
9. Теоретично ідея нормальна і це може принести результати, але невідомо, чи буде це працювати в нашій країні.
14
16%
10. Це абсолютно адекватно, адже мисливці також купують сезонні квитки.
4
4%
11. Тільки тоді, коли буде нормальна робота рибохорони.
14
16%
12. Добре, але вартість не повинна бути високою.
4
4%
13. Не підтримую, оскільки не маю змоги витрачати додаткові кошти на своє хоббі.
0
Немає голосів
14. Категорично проти, я не звик платити гроші за риболовлю.
1
1%
15. Я - браконьєр, не платив і не буду.
0
Немає голосів
 
Всього голосів: 89

Аватар користувача

Автор цієї теми
DRAKULKA
Адміністратор
Повідомлень: 1832
З нами з: 18 лютого 2009 10:18
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Впровадження плати за риболовлю

Повідомлення DRAKULKA »

Державне агентство рибного господарства пропонує запровадити плату за любительський вилов риби. А гроші, отримані в такий спосіб, направити на зариблення водойм.

За словами керівника Держрибагентства, Яреми Коваліва, плата за риболовлю може бути впроваджена не раніше, ніж в Україні проведуть зонування водойм на місця для промислового вилову риби та любительського чи спортивного лову.

Рибалка повинен розуміти: «Я сюди можу вийти з вудкою ловити рибу і тут не може з’явитись човен із сітками».

Впровадження плати за користування водними ресурсами прийнято у переважній більшості країн Європи, наприклад, Франції та Німеччині. А кошти направляються виключно для зариблення водойм та підтримки їх у доброму стані.

Можлива вартість риболовлі на сьогодні не відома. Держрибагентство опрацьовує також і механізм її сплати. Але в агентстві запевняють, що сума буде мінімальною і відповідатиме соціально-економічним можливостям громадян України, а механізм буде прозорим і зрозумілим суспільству.
Аватар користувача

Bichunya
Амур
Повідомлень: 99
З нами з: 20 лютого 2009 16:37
Справжнє ім'я: Володимир

Re: Впровадження плати за риболовлю

Повідомлення Bichunya »

Відповісти

Повернутись до “Опитування”