ЗвітиШепель

Модератор: shanik

Аватар користувача

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Шепель

Повідомлення B.B.B. »

President писав:Я и Слава Телицин ловили сегодня с 9 до 13. Поймали на двоих десятка 3-4. В улове плотва 40-60 гр и мелкий окунь.
Вітаю, Діма!
Звіт, як завше, лаконічний.
Тоді буду розпитувати:
- у якому районі ловили?
- який там нині лід і яка там глибина? Наскільки небезпечно взагалі ловити на сьогодні у Шеплі? Чи наявні промоїни?
- чи бачили ще рибалок? Можливо, цікавились, як у рибалок із кльовом?
- на що саме ловили ви?
- які використовували мормишки (так розумію, опробували чудо-Тульські мормишки)?
- на яку проводку відзивався окунець та плотвичка?
- у якому горизонті брав окунець із плотвичкою?
- чи довго доводилось шукати рибу та зрештою і сам кльов?
- чи робили прикормку і чим саме, якщо робили? Як зараз відзивається плотва на прикормку?
Ну, і незавадить кілька фоток пійманих риб та краєвиду Шепля, якщо робили фотки.
З повагою.
Аватар користувача

President
Президент ФРСВО, МСУМК, Віце-Чемпіон світу (морм - 2012), Чемпіон України (морм – 2011, короп – 2013/14 ), Володар Кубку України (короп – 2013), Віце-Чемпіон України (короп – 2013/14, особ. залік), II місце КУ (короп - 2014), ІІІ місце КУ (морм – 2012).
Повідомлень: 949
З нами з: 13 лютого 2009 23:20
Справжнє ім'я: Дамир Шихотаров

Re: Шепель

Повідомлення President »

B.B.B. писав:
President писав:Я и Слава Телицин ловили сегодня с 9 до 13. Поймали на двоих десятка 3-4. В улове плотва 40-60 гр и мелкий окунь.
Вітаю, Діма!
Звіт, як завше, лаконічний.
Тоді буду розпитувати:
- у якому районі ловили?
- який там нині лід і яка там глибина? Наскільки небезпечно взагалі ловити на сьогодні у Шеплі? Чи наявні промоїни?
- чи бачили ще рибалок? Можливо, цікавились, як у рибалок із кльовом?
- на що саме ловили ви?
- які використовували мормишки (так розумію, опробували чудо-Тульські мормишки)?
- на яку проводку відзивався окунець та плотвичка?
- у якому горизонті брав окунець із плотвичкою?
- чи довго доводилось шукати рибу та зрештою і сам кльов?
- чи робили прикормку і чим саме, якщо робили? Як зараз відзивається плотва на прикормку?
Ну, і незавадить кілька фоток пійманих риб та краєвиду Шепля, якщо робили фотки.
З повагою.
Ловили слева от острова, если смотреть со стороны КПП. Лёд в целом удовлетворительный, местами 10-15 см, местами 5-8 см. Промоины есть, особенно возле камыша, - нужно быть ОСТОРОЖНЫМ!! Ловить не комфортно - много воды. На пруду, кроме нас были два рыбака, они были далеко от нас, мы не подходили, по этому как у них с кльовом - незнаю. Рыбу поискать пришлось. В одном месте интенсивность покльовок была больше. Ловили на маленькие мормышки-шар, в т.ч. и Тульские. Проводка ступеньчастая с паузами. Кормили мотылём, рыба отзывалась, но не сразу, а через некоторое время. Фоток не делали.

Завтра едем опять, там вроде намечается маленький междусобойчик.
Аватар користувача

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Шепель

Повідомлення B.B.B. »

President писав:Завтра едем опять, там вроде намечается маленький междусобойчик.
- молодці. Незабувайте за безпеку, таки лід вже не той. Ну і, звісно, не забуваємо писати гарні звіти із фотками. Фотіка беріть обов"язково.
Аватар користувача

Автор цієї теми
shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 1531
З нами з: 15 лютого 2009 01:30
Справжнє ім'я: Віктор
Звідки: ФРС ВО м. Луцьк

Re: Шепель

Повідомлення shanik »

Сьогодні випала нагода половити (потренуватись) в Шеплі. А оскільки зібралась нас компанія 5 чоловік, то ще звечора вирішили що тренування проведемо в режимі мікротурніра, тому захопили прапорці і вагу. Рибка порадувала своїм кльовом, так що відтягнулись по-повній. Умови лову сьогодні були максимально комфортні - сонечко, сухий лід (здивувала відсутність промоїн), ледь помітний вітерець (якраз щоб жилка не плуталась). Турнір складався з двох турів по 1,5 год, бо були обмежені в часі. Зони розбивали неподалік від острова, розмітку робили ящиками і рюкзаками. Всі ловили на мотиля, активно не кормили, в основному притримували незначними порціями знайдену рибу.Тільки Славік примінив (і доволі результативно) рослинну прикормку.

Славік зарядив зранку одну жерлицю "на удачу", плотиця чесно відпрацювала 4 години "живцем", за що була відпущена.
знаменитий "шепельський бонусний йорж"

ps на водоймі зустріли Вітю Жаплніна, він присвятив цей день пошуку "крупняка".
Аватар користувача

Pikaso
Сазан
Повідомлень: 184
З нами з: 14 лютого 2009 22:50
Звідки: Файне місто Луцьк
Контактна інформація:

Re: Шепель

Повідомлення Pikaso »

:lol: Да наші КОЗАКИ.........накосили....УВАЖУХА 8-)
Аватар користувача

fars
Уклійка
Повідомлень: 23
З нами з: 14 грудня 2009 01:08

Re: Шепель

Повідомлення fars »

Супер!!!! Пусть попробуют сказать что сеткой ловят больше!!!!!! :D :D Молодцы!!!
Аватар користувача

President
Президент ФРСВО, МСУМК, Віце-Чемпіон світу (морм - 2012), Чемпіон України (морм – 2011, короп – 2013/14 ), Володар Кубку України (короп – 2013), Віце-Чемпіон України (короп – 2013/14, особ. залік), II місце КУ (короп - 2014), ІІІ місце КУ (морм – 2012).
Повідомлень: 949
З нами з: 13 лютого 2009 23:20
Справжнє ім'я: Дамир Шихотаров

Re: Шепель

Повідомлення President »

Потренировались очень плодотворно. Для себя усвоил много моментов спортивной мормыши, которые до этого не знал. Хотя соревнования были в статусе микротурнирчика, чувствовалась полная концентрация и все работали с полной отдачей. Соревнования проходили в сжатом формате (2 тура по 1,5 ч). Для успешного выступления необходимо было быстро обнаружить рыбу, подобрать ключики к скоросной ловле, удерживать рыбу в зоне, а так же защитить свою зону от соперников. Всё это успешно воплотил Шанюкевич Витя и заслужено победил. Вообще все хорошо провели время.
Аватар користувача

Bayda
Керівник спінінгового напрямку, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 590
З нами з: 20 липня 2009 23:53
Справжнє ім'я: Юрій
Звідки: Луцьк

Re: Шепель

Повідомлення Bayda »

Заруба була сурйозна:)Молодчаги,сам тільки можу позаздрити :evil:
Аватар користувача

Автор цієї теми
shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 1531
З нами з: 15 лютого 2009 01:30
Справжнє ім'я: Віктор
Звідки: ФРС ВО м. Луцьк

Re: Шепель

Повідомлення shanik »

President писав:. Всё это успешно воплотил Шанюкевич Витя ..
Насправді, просто повезло. В короткому турі фактор удачі грає влику роль - попав на рибу з 2-ї чи 10 лунки, а часу щоб вирівнятись недостатньою.
Аватар користувача

Maximus
Чебачок
Повідомлень: 15
З нами з: 22 жовтня 2009 14:37

Re: Шепель

Повідомлення Maximus »

Сьогодні мені з татом та адміністратором Шепля Сергієм, довелось половити рибу на Шеплі.
Прибули на водойму близько 8.30 ранку, першу лунку просверлили десь 8.50, погода була гарною - без вітру, температура десь приблизно -1, та ішов маленький сніг, тиск 732.
Ми зразу націлились на центр Шепля, та почали обловлювати канави, я з Сергієм ловили на блешні, а тато мормишкою. У мене за всю рибалку був один схід окуня за кг.та зловив одного на 0.550кг. та ще з десяток від 0.100-0.200 кг. В тата на мормишку один схід та десь з 30(плотички, окунці та йорші) В Сергія біля 10 окунців від 0.150-0.200 кг. загалом Улов заважив 4кг. В 12.50 дня ми закінчили риболовлю тому, що були термінові справи вдома.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”