ЗвітиХріниківське водосховище

Модератор: shanik

Відповісти
Аватар користувача

Автор цієї теми
B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Хріниківське водосховище

Повідомлення B.B.B. »

Гадаю, навряд чи знайдеться той рибалка, якому б не були відомі такі місця, як: Хріники, Боремель, Товпижин, Гумнище, Набережна, Шибин, Липа.
Усі ці населені пункти так чи інакше мають одне спільне для зивчайного рибалки - це Хріниківське водосховище.
Отже, пропоную рибалкам ділитися своїми враженнями, рибацькими успіхами (нехай навіть із нульовим результатом), врешті-решт досвідом на зимовій рибалці з-під льдоу на Хріниківському водосховищі.
Аватар користувача

Автор цієї теми
B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Хріниківське водосховище

Повідомлення B.B.B. »

21.02.09 – рибалка у Боремлі – база „… лагуна”.
Виїхало цього дня нас п’ятеро. Один із наших колег Василь вже побував був у цих краях кілька разів. Саме 20.02.09 він бував у цих місцях (ловить виключно блешнею) і піймав усього 4 окуня, один із яких заважив 1,05 кг, решта 3 окуня заважили разом 1,5 кг. Ми ж усі були налаштовані на ловлю мормишкою.
Для мене, ця поїздка взагалі видалась першою у цю зиму щодо ловлі з-під льоду. Азарту це прибавило.
Отже, зійшли ми ще затемна на лід в районі бази „Лагуна” – в минулому риббаза. В районі біля бази лід непоганий – на вигляд більш як 10 см. Якщо ловити в районі очерету – це права сторона – то там дещо лід менший, але ловити можна – рибалок у тій стороні цього дня було чи не найбільше. Якщо йти дещо ліворуч від бази у бік протилежного берегу, то вже перед самим руслом – дуже небезпечно – багато промоїн. До русла ми однак не дійшли, адже вже на підході в одному із місць лише від натиску бура – лід проламувався. Отож ранок для нас видався із невеликим маршброском.
Двоє із нашої компанії пішли геть в очерет, Василь пішов на край очерету, ближче до протилежного берегу – ловив там цілий день на блешню, я із своїм дядьком з першу зупинились в районі перед очеретом – саме там із самого ранку вдалось упіймати кілька хвостів.
Відзначу, що до обіду ловив виключно одним „чортиком” без усяких підсадок та мотиля. Клювало гарно. Десь так до десятої ранку можна було з добрих три-чотири десятки в „лупити”. Серед риб – окунь та плотвичка. Розмір риби однак був спортивний. Іноді траплялись більші, але як виняток.
Згодом в районі очерету ми натрапили на цікаве місце, із якого вдалось гарно відловитися.
Приманкою у мого дядька слугувала вольфрамова мормишка золотистого відтінку із пучком мотиля. Проводка – дрібні акуратні піднімання приманки із дна із малою амплітудою, якщо так можна виразитись. Зрештою саме таким чином, йому вдалось узяти кілька гарних окунів та плотвичок. Однак частота клювання була куди низькою, як на цей день. Тобто, із нашої компанії троє чоловік ловили „чортиком” – і результат був непоганий.
Мені ж цього дня довелось половити і „чортиком” (до обіду) і звичайною мормишкою із мотилем (після обіду) – мормишка фірми „Finnex” (шарик із гранями золотистого відтінку). Можу відзначити, що ловля і „чортиком” і мормишкою приносить приблизно однакові результати. Якщо для „чортика” підбирав гру більш частотну, то для мормишки можна було експериментувати – брало і на частотну гру, і менш частотну, із дотриманням паузи під час підіймання. Тобто, кльов був непоганий. Єдине що, рибу треба було шукати. Можна було засидіти в одному місці і піймати два-три хвоста, тоді як в іншому місці за той же час – було б два-три десятки.
Отож у нашій компанії найменший результат припав на Василя – в активі два окуні на 300-400 грам. Як відзначив сам Василь із блешнею цього дня було сутужно. У мого дядька десяток непоганих окунів із плотвичкою – або як він сам відзначив – на одну „зажарку” та ще кілька дрібних хвостів. Свою „денну норму” викладаю на фото.
У решти колег – улов приблизно однаковий із моїм, однак екземпляри риб дещо більші.
Ось такою видалась у мене перша зимова рибалка в цьому році (зими) з-під льоду.
Аватар користувача

Автор цієї теми
B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Хріниківське водосховище

Повідомлення B.B.B. »

с. Набережне – Хріниківське водосховище – 20.12.09
Прибули на риболовлю після 10 год. ранку, хоч із Луцька мені довелось вибиратись ще після 5 год. ранку. Та як вияснилось згодом такі метаморфози із пригодами гарно відзначились на риболовлі.
Отже, звіт на фото
Наши „в городе” – спуск до льоду у с. Набережне (Хріниківське водосховище)
Ваня
Юра
„Вес взят” або норма вилову (3 кг)
В улові:
- домінує окунь
- біля двох десятків плотви
- два йоржа
Усе взято на вольфрамову мормишку із підсадкою живого мотиля
Аватар користувача

ttman
Плоскирка
Повідомлень: 63
З нами з: 01 червня 2009 09:29

Re: Хріниківське водосховище

Повідомлення ttman »

Підскажіть, який по найдійності лід? Яка товщина? Чи замерзи участки русла?
Аватар користувача

Автор цієї теми
B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Хріниківське водосховище

Повідомлення B.B.B. »

ttman писав:Підскажіть, який по найдійності лід? Яка товщина? Чи замерзи участки русла?

- в середньому лід під 10-15 см на чистих місцях
- на руслі, звісно, менший до 5-7 см
Та знову ж таки як де. Того дня було помітно, що вода істотно прибувала - схоже було на те, що дамбу закрили і відповідно рівень води піднімався, адже місцями під снігом було повно води. Ми переходили русло відразу внизу у Набережній - змушені були робити невеличкий крюк у 50-70 м, оскільки в одному місці пішня пішла у воду - був тонкуватий лід (більш за все, що прибування води промило). А так русло перемерзло цілком. Зрештою, краще ходити у місцях, де вже є сліди рибалок, а так тільки із пішнею.
Аватар користувача

Автор цієї теми
B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Хріниківське водосховище

Повідомлення B.B.B. »

Сьогодні побували у районі Товпижина. Їздив із своїми приятелями із "цукрового".
Рибалка, як завше класна, хоч окунь брав в основному поодинокий.
Сам же ловив на мормишку із мотилем - окуня взято доволі, хоч в основному спортивного.
Старший колега ловив "ведьмою" - узяв кілька солідних окунів під 150-200 гр. з десяток буде.
Ще двоє колег ловили "чортиками" - окунь "рідкий", але траплявся непоганий. Були навіть обриви. Проте в улові у хлопців лише по одному красеню, решта - дрібний.
Лід у цьому районі місцями нормальний, місцями - слабенький. При нас один чоловік за "сотню кг" два рази провалювався - так і не відловився. Змушений був втікати. Багато промоїн, біля яких слід бути обережним.
В цілому, навіть до обіду не дорибалили - завадив дощ. Таки від такого дощу лід швидко розмокне. Вже навіть на завтра варто брати із собою пішню. Фоток не робив, оскільки забув взяти фотіка.
Роблю висновок, що найбільш азартною є ловля саме на мормишку із мотилем, оскільки від такої ловлі бачиш багато клювань і не так довго доводиться чекати. Слід лише пройтися і пошукати того полосатого...
Аватар користувача

Автор цієї теми
B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Хріниківське водосховище

Повідомлення B.B.B. »

Сьогодні вже без мене колеги побували у районі с. Товпижин (Хріниківське водосховище). Зі слів знайомих клювало непогано. Улов склав біля 2 кг - окунь. Лід ще є, але вже куди небезпечний. Відзначили, що дуже багато води стоїть над льодом. Ось таке.
Аватар користувача

ttman
Плоскирка
Повідомлень: 63
З нами з: 01 червня 2009 09:29

Re: Хріниківське водосховище

Повідомлення ttman »

Аватар користувача

Павло
Акула
Повідомлень: 718
З нами з: 04 квітня 2009 12:13
Звідки: з України
Контактна інформація:

Re: Хріниківське водосховище

Повідомлення Павло »

ttman писав:Звіт за 17.01.10 - http://rubalka.com.ua/index.php?go=/new ... &sort=date
"Чотко однако" .
Чортик на якого зловив окуня яку має підвіску?Вертикальну чи горизонтальну?
Відповісти

Повернутись до “Звіти”