ВодоймиКоршів

Модератори: BOBR, President

Аватар користувача

We$t
Супермодератор
Повідомлень: 424
З нами з: 06 квітня 2009 09:26
Справжнє ім'я: Віталій
Контактна інформація:

Re: Коршив

Повідомлення We$t »

Орендар мешканець Коршева
Аватар користувача

Вітус
Вугор
Повідомлень: 542
З нами з: 10 листопада 2009 13:08
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк

Re: Коршив

Повідомлення Вітус »

Ну, то може, хтось щось таки знає і розкриє інтригу до кінця? Коли саме буде оренда? Платно чи безоплатно для спінінга? Які межі оренди (адже водойма досить складна в географічному розташуванні)? і т.д....
Аватар користувача

agresor
Колючка
Повідомлень: 14
З нами з: 16 березня 2013 21:29
Справжнє ім'я: Юра

Re: Коршив

Повідомлення agresor »

Анатолій , я не орендатор ставка!! мені 14 років і я з луцька!я часто туда їжджу і часто зустрічаю ,,ОРЕНДАТОРА,, zaulov:
...
Аватар користувача

Deranger
Лящ
Повідомлень: 126
З нами з: 10 березня 2009 08:57
Справжнє ім'я: Андрій
Звідки: Луцьк

Re: Коршив

Повідомлення Deranger »

Все, дочекалися. Нарешті стави офіційно оформили в оренду, вартість рибалки - 30 грн. Проведено часткове прибирання берегів і зариблення дрібним коропом і товстолобом (або амуром, не пам'ятаю точно).
Прохання від орендатора: випускати малі екземпляри, нехай підростуть.
Отже, коршівська риба: короп, карась, плотва, верховодка, окунь, щупак (це що я ловив або бачив особисто).
Аватар користувача

Вітус
Вугор
Повідомлень: 542
З нами з: 10 листопада 2009 13:08
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк

Re: Коршив

Повідомлення Вітус »

Deranger писав:Все, дочекалися. Нарешті стави офіційно оформили в оренду, вартість рибалки - 30 грн. Проведено часткове прибирання берегів і зариблення дрібним коропом і товстолобом (або амуром, не пам'ятаю точно).
Прохання від орендатора: випускати малі екземпляри, нехай підростуть.
Отже, коршівська риба: короп, карась, плотва, верховодка, окунь, щупак (це що я ловив або бачив особисто).
Прохання уточнити: вартість рибалки на хижака так само, як і на коропа і товстолоба?
Ну, не бачу логіки: вирощуючи карпа, і робити платню за рибалку на щупака (окуня) рівною вавртості рибалки на мирну рибу.... wacko: В Копачівці, наприклад, якщо зариблено було карпом і товстолобом, то щуку і окуня давали ловити безкоштовно...
Аватар користувача

Deranger
Лящ
Повідомлень: 126
З нами з: 10 березня 2009 08:57
Справжнє ім'я: Андрій
Звідки: Луцьк

Re: Коршив

Повідомлення Deranger »

Не знаю, як щодо спінінгової рибалки - орендар не проти, щоб окунів повиловлювали, але на лодках пускати не хоче. Та і взагалі, водойма проточна, риба може і повтікати. Береги копанок після зими нестабільні: можна легко провалитися по коліно в мул.
Аватар користувача

Bayda
Керівник спінінгового напрямку, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 590
З нами з: 20 липня 2009 23:53
Справжнє ім'я: Юрій
Звідки: Луцьк

Re: Коршив

Повідомлення Bayda »

Deranger писав:Прохання від орендатора: випускати малі екземпляри, нехай підростуть.
На при великій жаль в нас це не працю.
Аватар користувача

agresor
Колючка
Повідомлень: 14
З нами з: 16 березня 2013 21:29
Справжнє ім'я: Юра

Re: Коршив

Повідомлення agresor »

Deranger писав: Отже, коршівська риба: короп, карась, плотва, верховодка, окунь, щупак (це що я ловив або бачив особисто).
орендатор казав шо також є в ставку судак та сомик)
...
Відповісти

Повернутись до “Водойми”