ЗвітиРиболовля на р.Стир (без меж та кордонів)

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Аватар користувача

Plooto_Nesh
Пічкур
Повідомлень: 34
З нами з: 11 грудня 2011 17:26
Справжнє ім'я: Володимир
Контактна інформація:

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення Plooto_Nesh »

Вітус писав:Мікроджиг набив оскомину...Захотілось половити на справжню "пацанячу" снасть, та "грубі" приманки. Тим більше, що вчорашня короткочасна зустріч з монстром не давала цілу добу спокою...а саме: під вечір вчора взяла не дитячого розміру щучина, потримати яку вдалось секунд з п'ять, не давши опом'ятатись "ковтнула" релаксівського предатора-3, та повернула мені назад пожованого повідка... afiget: Мандраж був усю дорогу додому. Після роботи вже сьогодні, швидко екіпіруюсь-і вперед! Після заходу сонця методично "бомбардую" вчорашні місця...під берегом хватка...і, знов сход nebrit: ., Не втрачаючи віри в"успєх мєропріятія" продовжую, і, незадовго, ось вона, рішуча хватка...Не той монстр, звичайно, але, все ж дуже приємний бонус. luks:
"Пацаняча" - це вже не 0.5 грама а 3.5 ?
Аватар користувача

Вітус
Вугор
Повідомлень: 542
З нами з: 10 листопада 2009 13:08
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення Вітус »

Plooto_Nesh писав: "Пацаняча" - це вже не 0.5 грама а 3.5 ?
Не зовсім в'їхав в питання...А розмір приманки предатор 3 хіба не говорить сам за себе? lol: Якщо цікавить вага груза, то 9 і 10 грамів...
Аватар користувача

Plooto_Nesh
Пічкур
Повідомлень: 34
З нами з: 11 грудня 2011 17:26
Справжнє ім'я: Володимир
Контактна інформація:

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення Plooto_Nesh »

Вітус писав:
Plooto_Nesh писав: "Пацаняча" - це вже не 0.5 грама а 3.5 ?
Не зовсім в'їхав в питання...А розмір приманки предатор 3 хіба не говорить сам за себе? lol: Якщо цікавить вага груза, то 9 і 10 грамів...
Я просто подумав шо ви на "нарєзку" Предатора ловили...
Аватар користувача

DRAKULKA
Адміністратор
Повідомлень: 1832
З нами з: 18 лютого 2009 10:18
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення DRAKULKA »

Протягом травня на Волині випало дві місячні норми опадів, а у Шацькому районі – три. Це спричинило раптове підвищенні рівня вод. Рівень річок Стохід і Турія підвищився на тридцять сантиметрів, Прип’яті – на півметра, Західного Бугу – на два метри. Високий рівень води спостерігається на території площею 46,2 тисячі гектарів.
Аватар користувача

Автор цієї теми
Alegator
Судак
Повідомлень: 288
З нами з: 16 лютого 2009 12:47
Контактна інформація:

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення Alegator »

Після рибалки на Чебенях, де було зловлено понад 60 окунців та 20 щучок (з десяток з одного місця), вирішив пізно ввечері (близько 21,30) вискочити з малим на річку. Благо йти до неї 1 хвилина, хоча практично ніколи на Стиру не ловлю. Так от, беру попер і не відходячи ловлю 4 щучки на одному місці. Щучка цьогорічна. Виходів дуже багато. Ще за своєї пам'яті не бачив такої концентрації саме щуки в водоймі.Кидається на все, проте саме видовищно це поверхневі приманки. Хто бажає просто спортивно половити, відточити майстерність поперами, волкерами, зараз саме слушна нагода. Дуже радує, що цього року риба гарно віднерестилася.
П.С. Просто до слова: на Чебенях обеззброїв кількох дибілоїдів, а саме забрав і порізав на шмаття 2 сітки, рибу живу повідпускав, мертвої не було.
Аватар користувача

babay
Минь
Повідомлень: 174
З нами з: 16 квітня 2010 12:02
Справжнє ім'я: Cергій
Звідки: Луцьк

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення babay »

Після рибалки на Чебенях, де було зловлено понад 60 окунців та 20 щучок (з десяток з одного місця), вирішив пізно ввечері (близько 21,30) вискочити з малим на річку. Благо йти до неї 1 хвилина, хоча практично ніколи на Стиру не ловлю. Так от, беру попер і не відходячи ловлю 4 щучки на одному місці. Щучка цьогорічна. Виходів дуже багато. Ще за своєї пам'яті не бачив такої концентрації саме щуки в водоймі.Кидається на все, проте саме видовищно це поверхневі приманки. Хто бажає просто спортивно половити, відточити майстерність поперами, волкерами, зараз саме слушна нагода. Дуже радує, що цього року риба гарно віднерестилася.
П.С. Просто до слова: на Чебенях обеззброїв кількох дибілоїдів, а саме забрав і порізав на шмаття 2 сітки, рибу живу повідпускав, мертвої не було.
Та дійсно, цьогорічних щупачків дуже багато по всій річці . Майже кожна проводка в різних місцях атакується щучкою завбільшки майже приманці.......
Але дуже прикро коли місцеві кловнями виловлюють їх сотнями..........і доказують що можна , бо є дуже багато......
Аватар користувача

Вітус
Вугор
Повідомлень: 542
З нами з: 10 листопада 2009 13:08
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення Вітус »

Особливо не заморочуючись вибором водойми, вчора, 07.07.2013 вийшов на Стир..Пішки від дому хвилин 30 і з світанком я не місці, майже поруч з центром. Останнім часом по особливому сприймаю рідну річку, яка здивовує цікавими, і неочікуваними враженнями...Перші закиди..спочатку елька від Зурі, ігнор..навмання ставлю Сальмівського тонучого Хорнета, у якого я за 3 роки серйозно не впирався, він просто лежав в коробці і, навіть, був претендентом на "виліт". Проти течії, вібрує так, що спіннінг наче під напругою..Гру одразу "оцінює" голавлик, якого зовсім я не чекав...приємна новина! Голавлика - назад "додому", перечіпляюсь на волкера, проводка вздовж стіни трави. На останніх метрах підмотки з води, майже з-під ніг, у всій красі вилітає щука до 2 кіл вагою, яка намагалась атакувати волкера, але промахнулась, і за інерцією її просто винесло над водою, та гучно падає назад у воду... afiget:
Як для перших хвилин рибалки, досить емоційно! В мене ще є трохи більше години часу, йду проти течії, закидаючи між травою воблерочки. отримую кілька клювань, кілька сходів, та виловлюю кілька всюдиснуючих шнурочків-цьогорічак. Проміж закидами вдається на незачіпляйку кілька секунд потримати трохи серйозніший єкземплярчик, але незачіпляйка є незачіпляйка, добре не просікла губу хижака...сход. Водному з місць бачу, як "гуляють", ганяючи малька досить пристойні рибки, але нависаючі дерева не дають зробити закид навіть 2 метровою палочкою, а трава, в якій ганяє рибка не дає зробити повноцінної проводки. Підіймається вище сонце, хижак затихає. Півтори години від сходу сонця за пригодами минає, як кілька хвилин...Проте, нагода вкотре переосмислити на що?, де?, і як ловити та наявність живності у воді, радує та вселяє надію на майбутні зустрічі...
Фоток майже не робив по причині обмеженого часу...
Удачі всім!
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача

Вітус
Вугор
Повідомлень: 542
З нами з: 10 листопада 2009 13:08
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення Вітус »

Звіт за суботу по технічним причинам не зміг викласти вчасно... Отже, стало доброю традицією не шукати "легкої долі" на перспективних водоймах за межами міста чи району. Вивчаючи рідну річечку в межах міста, шукаючи підходи до неї, можна "прочитати" багато цікавого. Вихід в 4.00, пішком 30 хв. часу нічним містом до улюблених місць...світанок зустрічаю на березі. Спокій і тиша...Річка просинається повільно, то тут то там лунає плескіт риб, часом по-під берегом погонить малька хижак. Перші закиди з заміною приманок (перевагу надавав вобам та колебалкам) не дають результатів, хоча відмітив під ногами блискавичну атаку щуки, яка промахнулась, атакуючи сальмівського Перча. До речі, роблю для себе висновок, що хоч і не осінь, та не варто нехтувати воблерами великих розмірів, адже річка сповнена усіляких "сюрпризів", що її суттєво відрізняє від багатьох інших водойм. За кількаразовим моїм спостереженням більш-менш активним кльов стає після 5-ої години ранку. В цей час особливо цікавим є використання поверхневих приманок під урізами берега та трави...Кілька виходів і промахів зубатої як ніколи переповнюють адріналіном кров...
Змінюю місця.. На одному з них бачу перспективну заводь, інтуїція підказує, що треба спинитись надовше. Я не помилився, руки самі обирають "потрібну" міноху. Кілька закидів ліворіч та праворуч (проводка-твіч) приносять 2-ох щупачків товарного розміру. foto: Відмічаю про себе непередбачуваність уподобань хижака у різні дні та й залежно від місця, то переважно кренки працюють, а то переважно мінохи wacko: Далі - прохід та пошук інших робочих точок, в результаті яких було зловлено кілька окунів. Чим вище підіймається сонце, тим рідше проявляє себе хижак. В одному з місць довго ганяє малька крупна щука. Рибаки, що поруч ловлять на пружину, кажуть, що досить не маленька і "тероризує" вона місцевість біля них з самого світанку. Що тільки не пропонував їй, але...видно тому й виросла велика, що розумна. На годиннику 11.00..пора додому...
Всіх вітаю з пройдешнім справжнім рибацьким святом-Днем рибалки та бажаю удачі всім!
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача

АНАТОЛІЙ
Марена
Повідомлень: 498
З нами з: 17 січня 2010 12:28
Звідки: Луцьк

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення АНАТОЛІЙ »

Сьогодні виходив на Стир, ловив біля мосту Д.Галицького. Данна ділянка річки дуже цікава з точки зору можливості піймати приємний екземпляр майже будь-якої риби, адже це справді заповітні місця . Тут яма межує з міляками утворючи перекати, на дні безліч корчів, є бетонні мостові сваї, за якими також тримається риба. Думається що стояти вона може будь де, тим не менш її потрібно впрошувати на покльовки і зробити це інколи не так просто. Працював грузами 5 і 6г. після двох залишених приманок гачок №8 МН був замінений на офсет і замість Нано-міношок в бій пішли Сексі Імпаки та Дельта шрімпи, варто сказати це принесло свої плоди
Риболовля вдалась на славу, чого і всім бажаю!
Усім НХНЧ!
Аватар користувача

President
Президент ФРСВО, МСУМК, Віце-Чемпіон світу (морм - 2012), Чемпіон України (морм – 2011, короп – 2013/14 ), Володар Кубку України (короп – 2013), Віце-Чемпіон України (короп – 2013/14, особ. залік), II місце КУ (короп - 2014), ІІІ місце КУ (морм – 2012).
Повідомлень: 949
З нами з: 13 лютого 2009 23:20
Справжнє ім'я: Дамир Шихотаров

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення President »

Толян всё таки знает тропинки волшебных полян. som:
Классные трофее, поздравляю.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”