ЗвітиРічка Сапалаївка, розлив, р-н 33-го кв.

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Аватар користувача

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Р.Сапалаївка, розлив, р-н 33-го кв.

Повідомлення B.B.B. »

Ще вчора отримав новинку від Крейзі у вигляді Nano minnow
Зображення

А вже сьогодні вдається відловитись
Зображення Зображення

Ось така вона сьогоднішня Сапалаївка
Зображення
Аватар користувача

Вітус
Вугор
Повідомлень: 542
З нами з: 10 листопада 2009 13:08
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк

Re: Р.Сапалаївка, розлив, р-н 33-го кв.

Повідомлення Вітус »

Зазвичай,коли мрієш довше поспати зранку у вихідний день, то, як на зло, сон минає ще раніше, ніж у будні і якась сила таки спирає тебе з ліжка...Ну, ніц не вдіяти, щось треба робити. Варіантів не багато, роботу-в сторону stesnya: , а якщо відпочинок-то до води aga: Спрощуемо задачу в пошуку водойми - тестуєм Сапалаївку.. Зранку погода просто супер, сонця нема, середній вітерець, здавалось би хижаку нічого не залишається, як клювати за кожною проводкою..але з першими закидами починаєш розуміти, що не все так просто, рибу, як завжди, треба шукати. Всього одна невнятна покльовка, автором якої була залікова щука не менше кіла, так і не була реалізована. За кілька мить трохи підвів до поверхні і...сход. Але, все ж таки - результат! Незадовго-додому. Другий вихід здійснив біля 19 год. вечора, біля труби на першому закиді-нереалізоване клювання, з'являється надія і, потроху згасає по мірі проходу по берегу в сторону міської лікарні. Повертаюсь на малу водойму до труби, переставляю тонучий воблер-і різкий твіч. Результат не забарився, проягом 5-10 хвилин два реалізованих клювання невеликих щупачків. Втоплені! На іншому березі форумчанин Дмитро ловить на їстівну гуму карася, іду фотографувати, думаю звіт напише він сам. З настроєм-додому, рибалка відбулась. Удачі всім.
Аватар користувача

Вітус
Вугор
Повідомлень: 542
З нами з: 10 листопада 2009 13:08
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк

Re: Р.Сапалаївка, розлив, р-н 33-го кв.

Повідомлення Вітус »

Сьогоднішній ранішній вихід заплановано було ще з вчорашнього дня. Метою було, навіть не факт рибалки, а тестування придбаних вчора воблерків. Одним з воблерків був "рідний брат" воблера (з попереднього звіту), що за дві рибалки спокусив трьох щучок на розливі Сапалаївки. В магазині він лишався всього один, тому дуже необачним і ризикованим було цього красавчика залишати на прилавку, прийшлось забрати. Смущав лише колір, проте...
Прокинувся, вже було світло, коли глянув: на годиннику по дасятій годині ранку. В голову одразу прийшла класика з фільма: "Всьо пропало, шеф..всьо пропало..." stena: . Мерщій збираюсь і на водойма, о пів на одинадцяту-на місці. Сценарій не порушую: спершу спроби мікроджига, а руки вже чешутьсь вчепити нового воба. Чіпляю, гра та сама, це й зрозуміло, головне - відхилень та браку немає, гуд...але де риба? Хвилин за 10, вже на перешийку, в зоні, де, зазвичай, відпочивають. Твіч в активному темпі закид за закидом, На черговій проводці різке відчуття тяжкості..майже не підсікаю. Виважування. Приємний момент боротьби, бо взяла майже посередині, з виходом на поверхню. Радує, що серйозно не пошкоджена. Фотосесія foto: , відпускання...Подальший прохід в сторону лікарні не приносить результату, хоча погода, як ніколи, мала б сприяти-сонце частіше ховається за хмари, комфортно..Завдяки полярикам відмічаю про себе цікавий момент: на одній з проводок щупачок супроводжуе воблер майже до берега, а, отже, - рейтинг воба в моїх очах все більше росте! yu:
Вертаюсь до труби, починається дощ..на одній з останніх проводок спокушується шупачок, але за метр сходить. Класс! Воб переходить в ранг абсолютного фавориту! podmig:
Місію виконано, додому. Всім НХНЛ і удачі!
Аватар користувача

vadik2121
Щука
Повідомлень: 301
З нами з: 21 березня 2010 22:35
Справжнє ім'я: Вадим
Звідки: Луцьк

Re: Р.Сапалаївка, розлив, р-н 33-го кв.

Повідомлення vadik2121 »

Вітус писав:Сьогоднішній ранішній вихід заплановано було ще з вчорашнього дня. Метою було, навіть не факт рибалки, а тестування придбаних вчора воблерків. Одним з воблерків був "рідний брат" воблера (з попереднього звіту), що за дві рибалки спокусив трьох щучок на розливі Сапалаївки. В магазині він лишався всього один, тому дуже необачним і ризикованим було цього красавчика залишати на прилавку, прийшлось забрати. Смущав лише колір, проте...
Прокинувся, вже було світло, коли глянув: на годиннику по дасятій годині ранку. В голову одразу прийшла класика з фільма: "Всьо пропало, шеф..всьо пропало..." stena: . Мерщій збираюсь і на водойма, о пів на одинадцяту-на місці. Сценарій не порушую: спершу спроби мікроджига, а руки вже чешутьсь вчепити нового воба. Чіпляю, гра та сама, це й зрозуміло, головне - відхилень та браку немає, гуд...але де риба? Хвилин за 10, вже на перешийку, в зоні, де, зазвичай, відпочивають. Твіч в активному темпі закид за закидом, На черговій проводці різке відчуття тяжкості..майже не підсікаю. Виважування. Приємний момент боротьби, бо взяла майже посередині, з виходом на поверхню. Радує, що серйозно не пошкоджена. Фотосесія foto: , відпускання...Подальший прохід в сторону лікарні не приносить результату, хоча погода, як ніколи, мала б сприяти-сонце частіше ховається за хмари, комфортно..Завдяки полярикам відмічаю про себе цікавий момент: на одній з проводок щупачок супроводжуе воблер майже до берега, а, отже, - рейтинг воба в моїх очах все більше росте! yu:
Вертаюсь до труби, починається дощ..на одній з останніх проводок спокушується шупачок, але за метр сходить. Класс! Воб переходить в ранг абсолютного фавориту! podmig:
Місію виконано, додому. Всім НХНЛ і удачі!
Добре ,що ти рибов місцевих відпускаєш,правильно!А то прийдеться нового напарника шукати,-я ж човна сам з машини не скину lol: lol: lol: ...
А взагалі міг би і свиснути,-ми б із песьою прийшли, підсака взяли,фоткати б помогли,а може що і клюнуло би lol: lol: lol:
З повагою!
Аватар користувача

Microjig_men
Лин
Повідомлень: 117
З нами з: 25 червня 2012 13:16
Звідки: луцьк
Контактна інформація:

Re: Р.Сапалаївка, розлив, р-н 33-го кв.

Повідомлення Microjig_men »

Сьогодні вирішив з Владом Жуковцем прогулятись по сапалаївці.Погода була класна, тай вітру майже не було.Почали ловлю, я ловив на звичайні мансовські твістерки,рибка покльовувала ,але важко було підсікти,як результат у Влада багато клювань ,але так і нічого не піймавши він хоче кудись переїхати ,а у мене і клює і рибка є, але всеж переїжаєм на кічкарівку.А на сапалаївц,і я піймав 4 окунька, пару сходів і 1 щучка зійшла під берегом.На кічкарівці, як завжди було багато покльовок, і багато маленьких окунців.Влад піймав 58 окунців і одного окуня приблизно на 120-130 грам, і я одненького більшенького приблизно 150-180грам ну і я піймав трохи більше 30 окунців.Ще трішкі половивши почався дощ, і ми поїхали додом, але рибалка була цікава.
Окунці були не величкі але клювали

luks: luks:
Аватар користувача

Makshaker
Підуст
Повідомлень: 72
З нами з: 30 липня 2012 15:46
Справжнє ім'я: Максим
Контактна інформація:

Re: Р.Сапалаївка, розлив, р-н 33-го кв.

Повідомлення Makshaker »

Сьогодні перевірив на Сапалаївці наявність хижака! Таки впіймав 2 щучки й 2 окунці.
Когда рыба клюет — за душу берет.
Аватар користувача

Makshaker
Підуст
Повідомлень: 72
З нами з: 30 липня 2012 15:46
Справжнє ім'я: Максим
Контактна інформація:

Re: Р.Сапалаївка, розлив, р-н 33-го кв.

Повідомлення Makshaker »

Вранці відвідав Сапалаївку, рибка покльовує... За хвилин 35-40 впіймав декілька окунців і щучку (500гр). Прикол в тому, що ловив на тонкий флюрокарбон Small Game 2,5LB і щучка не зрізала))))

motorchik: motorchik: motorchik:
Когда рыба клюет — за душу берет.
Аватар користувача

Makshaker
Підуст
Повідомлень: 72
З нами з: 30 липня 2012 15:46
Справжнє ім'я: Максим
Контактна інформація:

Re: Р.Сапалаївка, розлив, р-н 33-го кв.

Повідомлення Makshaker »

Сьогодні відбувся фестиваль Street-Fishing на р.Сапалаївці! Порівняно з вчорашнім днем, сьогодні рибка набагато пасивніша! В улові виключно окунь, хоча було декілька нереалізованих клювань щуки... Зона "В" виявилася більш уловистою, всі учасники відловились окунцями! Фест пройшов досить дружньо, та позитивно)
Востаннє редагувалось 27 грудня 2014 22:32 користувачем Makshaker, всього редагувалось 10 разів.
Когда рыба клюет — за душу берет.
Аватар користувача

Makshaker
Підуст
Повідомлень: 72
З нами з: 30 липня 2012 15:46
Справжнє ім'я: Максим
Контактна інформація:

Re: Р.Сапалаївка, розлив, р-н 33-го кв.

Повідомлення Makshaker »

3 місце- Чучман Назар

2 місце- Савонюк Артур

1 місце - Редчук Максим

Номінація Біг-Фіш, окунь 106гр- Сосницький Максим
Востаннє редагувалось 24 листопада 2013 22:39 користувачем Makshaker, всього редагувалось 1 раз.
Когда рыба клюет — за душу берет.
Аватар користувача

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Р.Сапалаївка, розлив, р-н 33-го кв.

Повідомлення B.B.B. »

Вітаю юних рибалок із проведеним Фестивалем. Максиме, молодець, що зміг організувати таке свято.
Попри те, що Сапалаївку спускають, вона таки радує рибалок. І як помітно, на Сапалаївці риба є.
Молодці, хлопці!
Відповісти

Повернутись до “Звіти”