ЗвітиЧебені

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Аватар користувача

ukeirjjd
В`язь
Повідомлень: 109
З нами з: 28 березня 2011 21:51
Справжнє ім'я: Саша
Звідки: Рожище

Re: ЧЕБЕНІ

Повідомлення ukeirjjd »

Ali_j писав:Бував на минулому тижні на Чебенях. Картина, чесно-кажучи, мене не порадувала. Дуже багато води, місць для риболовлі зовсім не багато,
А мене це дуже порадувало,якби було менше води ,то по судакових гіздах ходили б ногами,а так тільки з пляжів.В корчах залишають по 10 приманок за раз і багато з них браконьєрських.
Аватар користувача

Fish Hunter
Колючка
Повідомлень: 14
З нами з: 23 січня 2012 19:27
Справжнє ім'я: Віктор
Звідки: Луцьк

Re: ЧЕБЕНІ

Повідомлення Fish Hunter »

ukeirjjd писав:
Ali_j писав:Бував на минулому тижні на Чебенях. Картина, чесно-кажучи, мене не порадувала. Дуже багато води, місць для риболовлі зовсім не багато,
А мене це дуже порадувало,якби було менше води ,то по судакових гіздах ходили б ногами,а так тільки з пляжів.В корчах залишають по 10 приманок за раз і багато з них браконьєрських.
От якраз тільки із пляжів, тих що біля лісу одну чи дві неділі назад (інформація зі слів знайомих) було виловлено по одному, або двох десятків судаків, які оберігали свої гнізда від прибульців які все таки існують aga: . Отож, прибульці свою місію виконали, в плані того, що дерли судака із гнізд і вода висока їм не перешкодила. Напевно в нашій країні готуються до голодомору, так як заготовлюють судака кілограмами. Шановні рибалки, навчіться поважати рибу, а то ви стаєте схожими на первісних людей, які нічого не знали і не вміли.
Да, бой с самим собой, есть самый трудный бой, победа из побед, победа над собой.
Аватар користувача

ukeirjjd
В`язь
Повідомлень: 109
З нами з: 28 березня 2011 21:51
Справжнє ім'я: Саша
Звідки: Рожище

Re: ЧЕБЕНІ

Повідомлення ukeirjjd »

Fish Hunter писав: От якраз тільки із пляжів, тих що біля лісу одну чи дві неділі назад (інформація зі слів знайомих) було виловлено по одному, або двох десятків судаків, які оберігали свої гнізда від прибульців які все таки існують aga: .
Вітя,так я про теж і кажу."По одному, або двох десятків"-це мала кількість забагрених судаків,порівняно з тією кількістю,коли мала вода.Браки ходять понад корчами,просто по гніздах і знімають з гнізда мало не всіх судаків.А так вода велика і за корчі браки не можуть зайти.На пляжі я сам стояв ,но ловив на мікруху 2-3 грами головка із малим гачком.Одного судачка зловив по чесному(виймав приманку з рота) і не з корчів,а з пляжу і на вильоті 30-40 м.
Був відпущений.І ще мав три зрізи(чи відгризи) хвоста самої приманки.
Аватар користувача

vadik2121
Щука
Повідомлень: 301
З нами з: 21 березня 2010 22:35
Справжнє ім'я: Вадим
Звідки: Луцьк

Re: ЧЕБЕНІ

Повідомлення vadik2121 »

Блін!..А мене сумління мучає,що в центрі Шацька стоять сітки,а подзвонити "антібракам" не знаю як...
З повагою!
Аватар користувача

v2s77
Йоржик
Повідомлень: 59
З нами з: 24 березня 2010 09:51
Справжнє ім'я: Володимир
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: ЧЕБЕНІ

Повідомлення v2s77 »

vadik2121 писав:Блін!..А мене сумління мучає,що в центрі Шацька стоять сітки,а подзвонити "антібракам" не знаю як...
Подивись тут: https://rybalka.lutsk.ua/forum/viewtopic ... 139#p25139
ПОГАНИЙ ДЕНЬ НА РИБАЛЦІ КРАЩЕ, НІЖ ХОРОШИЙ ДЕНЬ НА РОБОТІ...
Аватар користувача

ukeirjjd
В`язь
Повідомлень: 109
З нами з: 28 березня 2011 21:51
Справжнє ім'я: Саша
Звідки: Рожище

Re: ЧЕБЕНІ

Повідомлення ukeirjjd »

Вчорашній заплив на залив приніс трошки адреналіну.Прибувши на водойму десь о 09.30 трошки розчарував сильний вітер,що піднімав хвилю.Але з перших забросів відразу почались покльовки.Після 14.00. окунь відмовився брати категорично.Та ще піднялась температура повітря і з корчів почали вилазити "скутеристи",які піднімали хвилю і шум,що в порівнянні з вітром,здавалось "я на морі".Результат

Були і такі
Загалом рибалка дуже сподобалась,так я окунь клював у всій товщі води.Трошки прикласти зусиль для пошуку і вперед.
Аватар користувача

liolik88
Мальок
Повідомлень: 7
З нами з: 23 листопада 2013 11:27
Справжнє ім'я: Леонід

Re: р. Стир

Повідомлення liolik88 »

привіт всім був на днях на рибалці в Чебенях на сєдобку зловив біля трьох кг. окуня з берега. коли на лодках було глухо
Аватар користувача

Рыбббачок
Плітка
Повідомлень: 40
З нами з: 21 березня 2011 01:13
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: р. Стир

Повідомлення Рыбббачок »

liolik88 писав:привіт всім був на днях на рибалці в Чебенях на сєдобку зловив біля трьох кг. окуня з берега. коли на лодках було глухо
Походу я в это время плавал на лодке...
Два удара на троих.....
Просто полный ноль...С друзьми сошлись на галимой отмазке...уже смотавшись увидели двох парней...так подумали что браконьеры))) Были слегка в шоке от их улова в садке.
Так и не поняли в чем проблема.
Аватар користувача

liolik88
Мальок
Повідомлень: 7
З нами з: 23 листопада 2013 11:27
Справжнє ім'я: Леонід

Re: ЧЕБЕНІ

Повідомлення liolik88 »

окунь посто боживоліє))
Аватар користувача

liolik88
Мальок
Повідомлень: 7
З нами з: 23 листопада 2013 11:27
Справжнє ім'я: Леонід

Re: Чебені

Повідомлення liolik88 »

привіт всім! вчора вирішив поїхати на рибалочку після роботи. приїхав в початку шостої години риба гуляла сильно. на мою думку це буа жерех воходів дуло тьма. окунь стояв біля берега брав майже на все.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”