Рибальська торгівельна мережа ВолиніРибальський магазин у м.Ківерці

Модератори: BOBR, President

Відповісти
Аватар користувача

Автор цієї теми
val_sur
Верховодка
Повідомлень: 26
З нами з: 14 березня 2012 22:56
Звідки: луцьк-нововолинськ

Рибальський магазин у м.Ківерці

Повідомлення val_sur »

У м.Ківерці є дуже класний рибальський магазин.Майже біля траси по вул.Київській.Широкий вибір їстивного силікону- Крейзі фіш,Рейнс,Кейч,Понтун21 (Аваруна), та і простого силікону багато, для карпятників та карасятників багато всякого бойлово-макушечного добра.
І основне - ціни не Луцькі.
P.S. Тема повторена, читай тему вище.
Аватар користувача

vadik2121
Щука
Повідомлень: 301
З нами з: 21 березня 2010 22:35
Справжнє ім'я: Вадим
Звідки: Луцьк

Re: Рибальський магазин у м.Ківерці

Повідомлення vadik2121 »

val_sur писав:У м.Ківерці є дуже класний рибальський магазин.Майже біля траси по вул.Київській.Широкий вибір їстивного силікону- Крейзі фіш,Рейнс,Кейч,Понтун21 (Аваруна), та і простого силікону багато, для карпятників та карасятників багато всякого бойлово-макушечного добра.
І основне - ціни не Луцькі.
P.S. Тема повторена, читай тему вище.
Чому видалили тему про рибальський магазин у м.Ківерці? Гілка форуму називається "Рибальська торгівельна мережа Волині". На Волині тільки три магазина? Модери , що потрібно щоб бути магазину у цьму форумі, запитую не для реклами а просто з цікавості. Можливо ця гілка форуму тому і така порожня що не так просто тут щось написати? От я наприклад на базарі найшов в якогось "дедушки" блешню, ексклюзивну, ручної роботи купив її і написав тут місцерозташування того "дедушки", для того щоб ще хтось купив ексклюзив, а не для того щоб зробити йому рекламу.
Якби такі повідомлення не видаляли - ця гілка б жила і люди дійсно ділились інформацією про "Рибальську торгівельну мережу Волині".
А ти впевнений,на рахунок реклами?Магазин дійсно непаганий,але...
Таке враження,що магазин"проталкується"...
З повагою!
Аватар користувача

Автор цієї теми
val_sur
Верховодка
Повідомлень: 26
З нами з: 14 березня 2012 22:56
Звідки: луцьк-нововолинськ

Re: Рибальський магазин у м.Ківерці

Повідомлення val_sur »

vadik2121 писав: А ти впевнений,на рахунок реклами?Магазин дійсно непаганий,але...
Таке враження,що магазин"проталкується"...
Так дійсно я власника знаю , як і інших власників рибальських магазинів Волині, - сприймайте як хочете - реклама чи "проталкування", але якщо магазин дійсно класний, то що нічого такого поганого немає якщо інші учасники форуму про це будуть знати.
Аватар користувача

vadik2121
Щука
Повідомлень: 301
З нами з: 21 березня 2010 22:35
Справжнє ім'я: Вадим
Звідки: Луцьк

Re: Рибальський магазин у м.Ківерці

Повідомлення vadik2121 »

val_sur писав:
vadik2121 писав: А ти впевнений,на рахунок реклами?Магазин дійсно непаганий,але...
Таке враження,що магазин"проталкується"...
Так дійсно я власника знаю , як і інших власників рибальських магазинів Волині, - сприймайте як хочете - реклама чи "проталкування", але якщо магазин дійсно класний, то що нічого такого поганого немає якщо інші учасники форуму про це будуть знати.
Магазин не класний,-магазин звичайний.А от продавець та відношення її до покупців дійсно на висоті!
P.S.А якщо я знаю власника магазина "Поплавець" на Північному, то мені мусово теж "похвалити" його магазин? lol: lol: lol:
З повагою!
Аватар користувача

Автор цієї теми
val_sur
Верховодка
Повідомлень: 26
З нами з: 14 березня 2012 22:56
Звідки: луцьк-нововолинськ

Re: Рибальський магазин у м.Ківерці

Повідомлення val_sur »

vadik2121 писав: Магазин не класний,-магазин звичайний.А от продавець та відношення її до покупців дійсно на висоті!
P.S.А якщо я знаю власника магазина "Поплавець" на Північному, то мені мусово теж "похвалити" його магазин? lol: lol: lol:
Це вже за вашим бажанням , але якщо ми говоримо про магазин а не про власників - то якщо є за що, то чому б і ні, я з прибутків власника, так само як і ви напевно, нічого не маю, окрім того що він мені привозить дещо під замовлення,та і Вам також привезе , якщо потрібно.Якщо є за що хвалити і це відповідає дійсності то для того і створена дана гілка форуму, я так думаю.
Обовязково завітаю до магазину ""Поплавець" на Північному. lol: lol: lol:
Аватар користувача

We$t
Супермодератор
Повідомлень: 424
З нами з: 06 квітня 2009 09:26
Справжнє ім'я: Віталій
Контактна інформація:

Re: Рибальський магазин у м.Ківерці

Повідомлення We$t »

val_sur

Запропонуйте власнику стати постійним спонсором конкурсу "Звіт місяця-спінінг". Побачимо лояльність до громади спінінгістів Волині.
а Ви vadik2121 те ж саме до магазину "Поплавець"
Аватар користувача

Автор цієї теми
val_sur
Верховодка
Повідомлень: 26
З нами з: 14 березня 2012 22:56
Звідки: луцьк-нововолинськ

Re: Рибальський магазин у м.Ківерці

Повідомлення val_sur »

Ок запропоную. До кого звертатись?
Аватар користувача

vadik2121
Щука
Повідомлень: 301
З нами з: 21 березня 2010 22:35
Справжнє ім'я: Вадим
Звідки: Луцьк

Re: Рибальський магазин у м.Ківерці

Повідомлення vadik2121 »

val_sur писав:...він мені привозить дещо під замовлення,та і Вам також привезе , якщо потрібно...
З такими аргументами важко сперечатись,-підтверджую...Правда під замовлення привезе любий власник(адекватний)...
Обовязково завітаю до магазину ""Поплавець" на Північному. lol: lol: lol:
А от цього робити я нікому не пораджу,-власник хамло рідкісне,він не те що під замовлення,він з вітрини не хоче блешню зняти щоб подивитись...
Я завжди дивувався,чому у нього фейс не побитий,- напевно супер-пупер каратист lol: lol: lol:
а Ви vadik2121 те ж саме до магазину "Поплавець"
Ага...Як каже мій кум"Я его не видел долго,и еще б не видел столько!".Так шо звиняйте...
З повагою!
З повагою!
Аватар користувача

Вітус
Вугор
Повідомлень: 542
З нами з: 10 листопада 2009 13:08
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк

Re: Рибальський магазин у м.Ківерці

Повідомлення Вітус »

Взагалі-то, автор теми лише повідомив про те, що у Ківерцях є магазин...і те, що у ньому ціни, трохи адекватніші за рівень цін у Луцьку...
Аж, раптом, повспливали подробиці про все і всіх, що, з рештою, якось, не до теми...
Аватар користувача

vadik2121
Щука
Повідомлень: 301
З нами з: 21 березня 2010 22:35
Справжнє ім'я: Вадим
Звідки: Луцьк

Re: Рибальський магазин у м.Ківерці

Повідомлення vadik2121 »

Вітус писав:Взагалі-то, автор теми лише повідомив про те, що у Ківерцях є магазин...і те, що у ньому ціни, трохи адекватніші за рівень цін у Луцьку...
Аж, раптом, повспливали подробиці про все і всіх, що, з рештою, якось, не до теми...
stesnya: stesnya: stesnya:
З повагою!
Відповісти

Повернутись до “Рибальська торгівельна мережа Волині”