ЗвітиХріниківське водосховище

Модератор: shanik

Аватар користувача

Bodya2222
Окунь
Повідомлень: 234
З нами з: 22 квітня 2011 11:12
Звідки: м. Луцьк

Re: Хріниківське водосховище

Повідомлення Bodya2222 »

І на що таке щастя брало??
Life is good!!!!

Магазин Риболовний моє місце роботи)))))
Аватар користувача

Bichunya
Амур
Повідомлень: 99
З нами з: 20 лютого 2009 16:37
Справжнє ім'я: Володимир

Re: Хріниківське водосховище

Повідомлення Bichunya »

Це було після обіду!!!!!!! цілий день не клювало, але коли включило(16:20)майже три кіло краснопери на безмотилку))

zaulov:
Аватар користувача

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 1531
З нами з: 15 лютого 2009 01:30
Справжнє ім'я: Віктор
Звідки: ФРС ВО м. Луцьк

Re: Хріниківське водосховище

Повідомлення shanik »

Сьогодні виїхали на декілька годин до цегельні. Порозбурювались на "полях" і почали збирати пліток. Але за годину плітку вимкнуло, і прийшлось розпочати активний пошук, що привів нас на руслову бровку - "пулемьоти" йоржика переривав досить бравий окунь, плотва, густера, навіть один підлящик. Декілька екземплярів втекли з "тульським пірсингом". Кльов не стихав, але риболовлю прийшлось припинити - обмежував час. Та і "по нормі" взяли. Жаль, на початку глюканув фотик, а то звіт був би яскравішим.
Аватар користувача

Діма
Керівник напрямку Фідер
Повідомлень: 496
З нами з: 15 жовтня 2009 17:59

Re: Хріниківське водосховище

Повідомлення Діма »

Субота. Ловив з 8.00 до 12.00 год. Зранку влетіло три достойних окуні, а з 11 год. пішла плотва pidlidna: . Задоволення я вам скажу ловити таку trofei: плотву... Окрилений успіхом вирішити поїхати ще й в неділю.

Неділя. Ловили з Сергієм "pickup" з 8.00 до 14.00 год. Великого окуня звабити не вдалося, однак плотва почала брати з першої ж проводки. Кормився лиманним мотилем з кормушки і паніровочним сухарем. Зимовий "трапер" не працював, оскільки навіть робочі лунки після нього завмирали (не антиреклама). Натюрель є натюрель! Плотва була ну просто бомбезна. Дві лунки спрацювало по йоржику.
Всю дрібноту плотви, окуня й йоржика випустили! Вихідні вдалися! luks: Запасшись позитивними емоціями думаю витримаю робочий тиждень! stena:
Общителен, характер нордический, лоялен к врагам фидера.
Аватар користувача

BOBR
Чемпіон України (короп – 2013/14 ), Володар Кубку України (короп – 2013), Віце-Чемпіон України (короп – 2013/14, особ. залік), II місце КУ (короп - 2014).
Повідомлень: 621
З нами з: 14 лютого 2009 21:19
Справжнє ім'я: Александр

Re: Хріниківське водосховище

Повідомлення BOBR »

Начитались отчётов Димы про плотву в Хренныках и спонтанно решили ехать тоже. Созвонились с Димой для инструктажа, а он в свою очередь сообщил, что наше желание ехать посетило не только нас. Созвонились с Олегом и скооперировались. В 7:30 мы на льду. Я бурю сразу около 15 лунок и прикармливаю лиманным мотылём. Сразу начинаю проверять и тишина, оставляю Роксолану на старых лунках, сам же бурю новые двигаясь всё ближе к противоположному берегу. Глубины везде одинаковые, а на 3-х лунках в пределах 30 метров глубина порядка 10-13 метров, о думаю нашел яму, начал оббуривать ища свал, но потратив около 40 мин рыбы не нашел. Вернулся назад , Олег по немногу надергал окушка, а Роксолане кроме окушка попалось несколько плотвиц. Но всёравно это не тот калинкор. Принимаем решение с Олегом идти на поиски дальше. Я безрезультатно обсверливаю камыши на противоположном берегу, а Олег по приблизительным координатам Димы бурит базу всередине. Звоню Роксолане, она говорит что словила бонусного окуня. Тут же происходит звонок от Олега, что включился клёв крупной плотвы. Бежим к Олегу и действительно попадаем на пулеметы крупной плотвицы. Начинаем обсверливать рабочие лунки и еще 20-30 мин ловим, а дальше плотва сказала нам стоп. Изредка проклевывается на единичных лунках вперемешку с окунем. Мы возвращаемся на свою 1-ю базу, Олег остается на плотвиных лунках до конца. Обед и мы решаем ехать домой.


Общий улов 4,5 кг Окуня по 400 и 500 грамм.
Дома Решили проверить как чистить окуня новым способом.



Аватар користувача

Павло
Акула
Повідомлень: 718
З нами з: 04 квітня 2009 12:13
Звідки: з України
Контактна інформація:

Re: Хріниківське водосховище

Повідомлення Павло »

Круто!
(Потенциальные конкуренты на Кубке области...)
Аватар користувача

vass-uk
Лин
Повідомлень: 116
З нами з: 14 листопада 2012 11:27
Справжнє ім'я: Васьок

Re: Хріниківське водосховище

Повідомлення vass-uk »

Молодцi!Eх були б Хрiники десь бiля Ковеля.
Аватар користувача

ukeirjjd
В`язь
Повідомлень: 109
З нами з: 28 березня 2011 21:51
Справжнє ім'я: Саша
Звідки: Рожище

Re: Хріниківське водосховище

Повідомлення ukeirjjd »

Дуже гарно!За відео окрема подяка. luks:
Аватар користувача

promouterus
Минь
Повідомлень: 159
З нами з: 06 травня 2011 17:00
Справжнє ім'я: Тарас

Re: Хріниківське водосховище

Повідомлення promouterus »

окунька фахово розібрали, потрібно взяти на озброєння super
Зображення
<----------------------------будні тягнуться вічність, вихідні пролітають за лічені секунди----------------------------->
Аватар користувача

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 1531
З нами з: 15 лютого 2009 01:30
Справжнє ім'я: Віктор
Звідки: ФРС ВО м. Луцьк

Re: Хріниківське водосховище

Повідомлення shanik »

Сьогодні з Юрою Байдою рибалили в районі цегельні. Жалнін обіцяв "пулємьоти" плотви "як черпак", а все було значно скромніше. Все одно, порибалили непогано.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”