ЗвітиРиболовля на р.Стир (без меж та кордонів)

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Аватар користувача

allladinlibra
Судак
Повідомлень: 264
З нами з: 01 серпня 2012 19:27
Справжнє ім'я: Саша

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення allladinlibra »

Не дивлячись на погодні умови і справжню морозно-сніжну зиму вирішив на вихідних завершити 2012 рік поїздом на рибалку(зимовий спінінг).
Спочатку планував поїхати в суботу та плани помінялись, переніс виїзд на неділю. Спочатку думав, що вдало адже на неділю також перенесли фестиваль у Малево. Проте як виявилось пізніше плани таки знову довелось поміняти і поїхати в суботу. Ну що ж на фест не потрапляю зате буде можливість погуляти наодинці по берегах Рідної річки, по-релаксувати, обдумати події року, що закінчується, поміркувати про рік прийдешній.
Так і вийшло. Поїхав, погуляв, подихав свіжим морозним повітрям, відпочив від корпоративів, набрався сил перед Новорічними святами.
З рибою не пощастило. За півдня мандрів, взяв лише одну щуку, та й та зірвалась, зачепившись за закраїну. Хоча пройшов кілометрів сім та перепробував весь вміст сумки з наживками.
Після обід поїхав додому, попередньо перекусивши в лісочку. Ну як завжди, над річкою в тиші біля вогнища, фірмова страва(гарячий бутерброд від Санька), супер зігріваючий чайок, коньячок. Все це додає неабияких сил, наснаги і піднімає настрій.
І ще зранку мені пощастило зустрічати схід сонця. Може це прозвучить банально, але я давно не спостерігав народження нового дня ось так на природі, один і в такому ракурсі. Це так прекрасно, шкода, що не мав фотоапарат і сфотографував цю мить телефоном, якість не дуже. Хоча фотоапарат не передав би все те, що побачив я. Це треба реально спостерігати і відчувати. В такі хвилини розумієш яке прекрасне життя і забуваєш про всі кінці світу, вибори до верховної ради і Більш Суттєві проблеми.
Рік видався вдалим. З наступаючим 2013.
Аватар користувача

Виталий
Щука
Повідомлень: 307
З нами з: 28 листопада 2010 16:44
Справжнє ім'я: Віталій Гузюк
Звідки: Луцьк

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення Виталий »

Дякую, Сашко, за звіт і за привітання. Тебе теж із наступаючим. Жаль що тебе не було сьогодні, було весело.
Аватар користувача

allladinlibra
Судак
Повідомлень: 264
З нами з: 01 серпня 2012 19:27
Справжнє ім'я: Саша

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення allladinlibra »

Дякую Віталій. Я теж тебе вітаю з Четвертим місцем і найбільшим рибом. Справді шкода, що не поїхав з вами, але думаю фестиваль не останній ще побачимось.
Аватар користувача

allladinlibra
Судак
Повідомлень: 264
З нами з: 01 серпня 2012 19:27
Справжнє ім'я: Саша

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення allladinlibra »

МАНДРІВКА ЗИМОВОЇ ДНИНИ


Частина перша

Вчора вечері вирішив прогулятись по річці Стир в пошуках риби. Приготував все необхідне, зібрав рюкзак, і сьогодні зранку вирушив в дорогу. Спланував пройтись по старих добрих місцях, по яких ходив ще минулим літом. Була підозра, що річка в цих місцях замерзла, але вирішив ризикнути. Крім того основною метою була не тільки рибалка, а й просто прогулянка, так би мовити "отходняк" після Нового року.
О восьмій ранку знімаю точку відправлення і вперед.
До першого повороту річки доходжу без проблем, стежка у глибокому снігу протоптана добре. Проте у цьому місці воду скували морози і приспали річку.
Ну що ж піду далі можливо таки знайду місце де є відкрита вода. До наступного повороту дійти було значно важче, стежка закінчилась і мені довелось прокладати слід у сніговій цілині, бути так би мовити першопрохідцем. Але і у цьому місці мене чекало розчарування, річка замерзла. stena: З протилежного берега було багато слідів, а на воді стояло штук п'ятдесят ось таких "рогаток"
Наскільки я розумію це залишки жерлиць, хтось добре рибалив. Ну що ж іду далі. Хоч і розумію, вище по течії швидше за все та ж ситуація. Порибалити напевно не вдасться проте нагуляю добрий апетит. Чим далі тим важче було іти снігу по коліна, стежок немає. Була навіть думка зробити снігоступи.
А річка все під кригою і під кригою. Потроху пробираюсь, на горизонті поля в снігові,[
невеселі сонні села в яких в таку пору майже не видно життя,
сіре зимове небо. Картина не дуже весела, проте настрій хороший. Я у своїй стихії, на природі, подалі від міста, шуму-гаму, проблем та негараздів. По-переду обід біля вогнища, святкова їжа і якщо пощастить декілька закидів спінінга.
З'явилась чітка стежка, але у того хто її проклав напевно дуже довгі ноги. Доводиться брати на допомогу палку з найближчого зрізаного дерева для підтримки рівноваги і не переступати з сліду в слід, а перестрибувати. Пішов швидше. На протилежному березі, трошки в далині, бачу привабливу альтанку.
Літом там було б непогано посидіти в гарній компанії з шашличком. Раніше я її тут не бачив, цей не дивно. В цих краях бував коли була весна-літо і в буянні зелених кущів і дерев її не було видно.
Пройшовши чималу відстань побачив перші промоїни, це вже добре, буде шанс поспінінгувати.
Та закинувши декілька палок на воду зрозумів, що тут закинути не вийде, зверху трохи води, а під нею все одно лід.
Іду далі.Ще один поворот Стиру
і наше з Таляном місце привалу.(ми там частенько зупинялись перепочити і поїсти коли тут бували.)
Ну ось і привал. Швиденько збираю дрова, ламаю сухий очерет, декілька хвилин і вже горить багаття. А поруч спить під кригою прадавній Стир.
Далі буде...
Аватар користувача

kayot
Жерех
Повідомлень: 147
З нами з: 09 червня 2009 20:43
Справжнє ім'я: Макс
Звідки: Луцьк

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення kayot »

Скажіть, будь-ласка, це так замерзла річка вверх чи вниз від ж/д мосту?
Зображення
Аватар користувача

allladinlibra
Судак
Повідомлень: 264
З нами з: 01 серпня 2012 19:27
Справжнє ім'я: Саша

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення allladinlibra »

МАНДРІВКА ЗИМОВОЇ ДНИНИ


Частина друга

Пройшовши кілометрів зо п'ять по такому снігові добряче захотілось поїсти. Ну що ж - обід. Вогнище уже горить.
Сьогодні у мене святковий обід, Новий рік все таки. Як завжди фірмовий гарячий бутерброд, але святковий - з свіжиною. А на десерт глінтвейн. На багаті розігріваю бутерброд і варю "гаряче вино
Все готове. Обідаю. Смакую глінтвейн. Блаженство. Тиша, чисте повітря, від вогню іде тепло, інше тепло приємно розтікається по тілу. Стає тепло і спокійно. Гарно відпочиваю, шкода тільки, що навіть не складу і не намочу спінінг. Хоча...
Пройшовши якихось метрів чотириста від місця привалу знаходжу непогану промоїну.
Швиденько складаюсь і закид. Перший, другий, п'ятий. pusto: Кілька днів назад читав рибальську літературу, зокрема про ловлю судака. Згадую, що там писали. Ставлю приманку на судака, пробую декілька різних проводок. Трохи зміщуюсь по кризі в низ по течії. Декілька закидів і довгоочікуваний удар. Проте риба заходить наглухо під лід. Тримав я її хвилин двадцять, аж рука заболіла. Підходити до крижаної кромки не ризикнув. Розуміючи, що витягти все одно не вдасться встиг зняти невеличке відео нашої боротьби(силку залишу в кінці звіту).
Спаринг Саша-Судак виграв Судак. Проте були і плюси. Море адреналіну. Ціленький вузол між флюриком і ниткою(нарешті я навчився в'язати "морковку"). Ну і розуміння того, що рибу я теж вже навчився шукати, останні три рибалки я її знаходив. Ще б трохи удачі щоб її діставати з води, та і це думаю прийде з часом. Адже розпочався лише мій третій рік рибалки.
Ще трохи покидавши мав декілька тичків, але риба не засікалась. Перша вчепилась на джигу, а вона була у мене сьогодні одна, офсет не працював.
В третій годині вирушаю додому. Відпочинок вдався...
Аватар користувача

allladinlibra
Судак
Повідомлень: 264
З нами з: 01 серпня 2012 19:27
Справжнє ім'я: Саша

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення allladinlibra »

kayot писав:Скажіть, будь-ласка, це так замерзла річка вверх чи вниз від ж/д мосту?
Річка замерзла від Лище до мосту на Шевченка(те, що бачив), є невеличкі промоїни, але як я сьогодні зрозумів ловити на них важко, а вийняти рибу ще важче. Якщо цікавитесь для ловлі з льоду, то лід якийсь строьмний. Багато тріщин і при сьогоднішньому плюсі постійно голосно тріщав і обвалювався.
Аватар користувача

allladinlibra
Судак
Повідомлень: 264
З нами з: 01 серпня 2012 19:27
Справжнє ім'я: Саша

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення allladinlibra »

І як обіцяв декілька відео




Аватар користувача

sentkroy
Марена
Повідомлень: 487
З нами з: 07 жовтня 2009 18:13
Справжнє ім'я: Сергій

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення sentkroy »

Дивне видчуття тебе переслідує, коли ти сідаєш в маршутку і вруках в тебе спінінг, а маршутка забита рибачками з бурами... )zabobon

Ми теж зустрічали новий спінінговий сезон з усіма почестями, хоч не з таким смачним обідом як Саша (allladinlibra), проте відихнули не гірше.

Святковий старт сезону розпочато, ура...

Перший закид і перший риб в новому сезоні

На привалі. Спінінги і приманки відпочивають, хлопці набираються сил.

P.S. як новий рік зустрінеш так його і проведеш, з Новим Роком усіх. baika
АРФАГРАФИЯ - ето как канг-фу. Настаящщии мастира ею биз надабнасти ни пользуюцца!
Аватар користувача

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення B.B.B. »

Відвідав із друзями нові місця на р. Стир – с. Лопавше.
Чутки про багаті на рибу ці краї розтанули до обіду. Не стану описувати деталі – на ділянку біля 1,5-2 км надибав дві робочі точки. В принципі точки виявились відносно жирними. І якщо мета дещо відловитись, то цілком реально навіть у таку погоду, яка була сьогодні.
Зображення

ЗображенняЗображення
Згодом, зробили де-марш на Ікву у с. Береги (міні-звіт у відповідній темі). Звідти, махнули на Хріники.
Зображення
Там, власне, все просто – працює усім відома заплава і та пресується. Довелось дещо прибратись – цій сітці явно не пощастило.
Зображення
Зате повезло рибі – відпустили у річку.
День пролетів швидко.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”