ЗвітиРиболовля на р.Стир (без меж та кордонів)

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Аватар користувача

promouterus
Минь
Повідомлень: 159
З нами з: 06 травня 2011 17:00
Справжнє ім'я: Тарас

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення promouterus »

Krokodill писав:Кузьміна читали? Він грамотій, але з своїми тарганами в голові. wacko:
саме його =)

А таргани в голові в кожного свої
Зображення
<----------------------------будні тягнуться вічність, вихідні пролітають за лічені секунди----------------------------->
Аватар користувача

babay
Минь
Повідомлень: 174
З нами з: 16 квітня 2010 12:02
Справжнє ім'я: Cергій
Звідки: Луцьк

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення babay »

Риболовля за 01,12,2012

Сьогодні клювань було достатньо, але не таких різких, чітких, вираженних,.......Риби були дуже пасивні, клювання -слабеньке тук, легенькі поцілунки, потяжки, посмикування,тощо.......
Хоча, все таки вдалось впіймати кілька риб.

P.S. Фото створені спеціально для форуму.

Перша проводка,і перший риб
Аватар користувача

allladinlibra
Судак
Повідомлень: 264
З нами з: 01 серпня 2012 19:27
Справжнє ім'я: Саша

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення allladinlibra »

ЗАКРИТТЯ СЕЗОНУ

От і прийшла Волинська зима. Мокра, сира, холодна. Тепер кожні вихідні, а то й частіше, не вийде мандрувати берегами Рідної річки зі спінінгом в руках в пошуках рибальського щастя. Доведеться чекати сприятливої погоди і надіятись, що цього року Стир замерзне не повністю. І на Нашій річечці залишаться місця без криги для таких же зимових спінінгістів, як і я .
Зимою мій напарник і товариш Талян міняє одну палку на дві, лижні. Тому вчора у нас був швидше за все крайній спільний вихід на риболовлю у цьому році. І вчора 02.12.12. ми закрили наш рибальський сезон.

Виїжджаємо, як завжди раненько і о 7:30 вже на місці. Зустрічаємо схід сонця.
П'ємо чайок, складаємо спіни і до праці. Погодка прекрасна.Тихо, вітру не має, невеличкий морозець, дерева і трави в інеї, краса у-у-у-ух.

Цього разу трохи змінили маршрут мандрівки-рибалки, щоб обгорілий пеньок не маячив на фотографіях lol: Обкидаємо одну перспективну ямку pusto: Ідемо на іншу. По дорозі робимо декілька контрольних закидів pusto: На наступній ямі закидаємо під протилежний берег і у обох глухий зацеп майже в одному місці. Щось тут не те. Неподалік застромлена в землю палка і вона рухається синхронно до наших посмикувань уділками. "Напевно сітка" - констатує Толік. Не хочеться ще нічого не впіймавши обірвати два їстівних віброхвоста. А я тільки не давно згадував про "кошку", і про необхідність її на риболовлі. Хоча раніше в цих місцях сіток не було, принаймні нам вони не попадались. За те у мене є шістнадцять метрів парашутної стропи і ще ми маємо дві винахідливі голови. З підручних матеріалів майструємо "кошку" щоб витягнути сітку. Закидаємо хвилин сорок та нічого не виходить. Зачепити сітку не вдається. Оскільки я моржую, то пропоную спливати на протилежний берег "розібратись"з браконьєрським знаряддям. Але напарник мене відговорює, - "при пливеш і будеш в трусах по березі бігати грітись і сушитись, ще месні з сусіднього села побачать і дурку викличуть lol: "- каже Толік. Цей варіант відпадає. Неподалік знаходимо напівзатопленого, але прив'язаного човна. Відвязуємо, виливаємо з нього воду і я збираюсь в "дальнє" плавання. vesla: Проте не встиг я відійти від берега як в човен дуже швидко пішла вода, довелось повертатись.
Ставимо човна на місце. Відриваємо приманки і розлючені, що втратили дві години і два віброхвоста йдемо далі шукати зубатих і кликатих. Зустрічаємо місцевого рибака-забулдигу. Розпитуємо в нього, так між іншим, чи аборигени ставлять сіті і тп. Той каже, що ставлять, але в основному весною і пізньою осінню і мають по два мішки риби, гади. Ідемо далі і знаходимо ще одного човника. Цей на відміну від попередника в набагато кращому стані. Беремо його "напрокат" і я знову відправляюсь на диверсійну операцію. vesla: Перепливаю на протилежний берег і короткими перебіжками направляюсь до сіток. Підходжу до тички за яку вони прив'язані, але вона, зараза, далеченько у воді, поплавати таки доведеться...
Стою по коліна у воді і тягну сіті. Вона виявляється досить довгою. Стоїть напевно давно, тому що скручена, заплутана, і трохи порвана. В кінці знаходжу свою, Толікову, і ще одну бонусну приманку та пару мертвих "ароматних "лящів і окунця грам на 400. Браконьєрське знаряддя ріжеться в "какашку", а я біжу швиденько до човна...
Плав засіб на місці, п'ємо по 50 і чайок для "сугреву" і йдемо далі. Робимо закиди і шукаємо місце для обіду.
Обід. Як завжди "кашло" в казанку.
Не далеко від нашого імпровізованого столу бачимо чувака з гвинтівкою, який біжить в нашу сторону. О, напевно по мою душу, але виявляється це мисливець наздоганяє зайця. Заєць впольований, фото з чужим трофеєм trofei:
Мандруємо далі, маємо декілька ударчиків, але як і раніше pusto: Знаходимо ще одну сітку, але вона пуста. Хоча це не врятувало її від участі попередниці, рвем, як тузік грелку. Погіршується погода, піднімається вітер, стає плюс і сиро. Рибалити дедалі неприємніше, але ж закриття сезону...
Закидаємо до сутінок pusto: , лише ударчики. Прогулявшись з ранку до вечора кілометрів десять ідемо в ліс, що неподалік на "урочисте закриття рибальського сезону" у команди "Мандрівники-рибалки"(Саня і Талян).

Стемніло.У лісі затишно, і пахне хвоєю. Менше, як за місяць Новий рік. Хотілось на це свято за фарширувати щуку, пійману власноруч. Ну нічого, якщо погода дозволить ще декілька виходів зроблю сам, можливо пощастить більше. Горить вогнище, пролітає дрібний сніжок.
Сидимо, розмовляємо на філософські теми. Настрій гарний. П'ємо коньячок. Його аромат переплітається з димом від багаття і ароматом свіжої хвої. Підводимо підсумки, цьогорічного сезону. Порівняно з попереднім він виявився не дуже вдалим у плані риби, але багатим на враження і гарний відпочинок. Сміємося... Як чудово в лісі в ночі біля великого вогнища... Ну за вдалий сезон і нехай наступний буде більш вдалим на рибу zaulov: Чого і всім бажаю.
Аватар користувача

We$t
Супермодератор
Повідомлень: 424
З нами з: 06 квітня 2009 09:26
Справжнє ім'я: Віталій
Контактна інформація:

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення We$t »

Сашко, фантастично захоплюючий звіт, так тримати. luks: Додав тобі нагороду. Ми також вчора закривали сезон в іваничівському напрямку, шкода не було чим фотографувати. З запашною ухою та гарними краєвидами. Їхали додому бачили там нововолинців на синій таврії, їм привіт. Вийти з авто вже не було сили - набрались вражень podmig:

P.S. Зайно матьорий
Аватар користувача

allladinlibra
Судак
Повідомлень: 264
З нами з: 01 серпня 2012 19:27
Справжнє ім'я: Саша

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення allladinlibra »

We$t писав:Сашко, фантастично захоплюючий звіт, так тримати. luks: Додав тобі нагороду. Ми також вчора закривали сезон в іваничівському напрямку, шкода не було чим фотографувати. З запашною ухою та гарними краєвидами. Їхали додому бачили там нововолинців на синій таврії, їм привіт. Вийти з авто вже не було сили - набрались вражень podmig:

P.S. Зайно матьорий
Дякую. Дякую за нагороду. Так і буду тримати. Звіти писатиму цікаві, з браками буду боротися. Щеб трохи навчитись рибу ловити, але думаю, що наступний третій рибальський рік буде продуктивнішим.
Аватар користувача

Lyc'kuy_Ruba4ok
Щука
Повідомлень: 324
З нами з: 01 квітня 2011 00:02
Справжнє ім'я: Роман
Звідки: м.Луцьк
Контактна інформація:

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення Lyc'kuy_Ruba4ok »

може просто... lol:
We$t писав: Вийти з авто вже не було сили - набрались zaulov: podmig:
≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈
Якщо є вільний час, то найкраще його буде провести на РИБАЛЦІ...
Аватар користувача

ukeirjjd
В`язь
Повідомлень: 109
З нами з: 28 березня 2011 21:51
Справжнє ім'я: Саша
Звідки: Рожище

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення ukeirjjd »

allladinlibra писав:ЗАКРИТТЯ СЕЗОНУ
Підводимо підсумки, цьогорічного сезону. Порівняно з попереднім він виявився не дуже вдалим у плані риби, але багатим на враження і гарний відпочинок. Сміємося... Як чудово в лісі в ночі біля великого вогнища... Ну за вдалий сезон і нехай наступний буде більш вдалим на рибу zaulov: Чого і всім бажаю.
to allladinlibra Да, за такими звітами можна вже якось зиму перечекати(хоча я й підльодну рибалку люблю).Все одно що з вами тих 10км пройшов.Дуже звіт сподобався. luks:Сам би щось написав про вчорашній заплив,но такого талану до писанини(натиск.клав.) нема.Ще раз дякую за звіт.
Аватар користувача

<>< Fisher ><>
Марена
Повідомлень: 405
З нами з: 21 грудня 2009 15:37
Звідки: Луцьк

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення <>< Fisher ><> »

ukeirjjd писав:я й підльодну рибалку люблю
Дуже влучно сказано! Часом бісить коли питають: "А ти зимою ловиш?"
Я відповідаю:"Так!"
І тут питання на добивання:"А на що тобі більше подобається, на мормишку чи на жерлиці?"
Та спінінгую я ************** зимою! Зимова рибалка це ж не тільки ловля з льоду! А тут чоловік написав як потрібно! Уважуха! luks:

Діма, тобі завуальований мат + в карму додає, чи авторитет твій підвищує на форумі ? Акуратніше в словах
We$t
<>< Раз сделавшись спиннингистом-не бросай этой охоты до конца дней своих, ибо нет выше наслаждения, как ловля рыбы верченьем ><>
Аватар користувача

<>< Fisher ><>
Марена
Повідомлень: 405
З нами з: 21 грудня 2009 15:37
Звідки: Луцьк

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення <>< Fisher ><> »

<>< Fisher ><> писав:
ukeirjjd писав:я й підльодну рибалку люблю
Дуже влучно сказано! Часом бісить коли питають: "А ти зимою ловиш?"
Я відповідаю:"Так!"
І тут питання на добивання:"А на що тобі більше подобається, на мормишку чи на жерлиці?"
Та спінінгую я ************** зимою! Зимова рибалка це ж не тільки ловля з льоду! А тут чоловік написав як потрібно! Уважуха! luks:

Діма, тобі завуальований мат + в карму додає, чи авторитет твій підвищує на форумі ? Акуратніше в словах
We$t
Вибачте! Наболіло! stesnya:
<>< Раз сделавшись спиннингистом-не бросай этой охоты до конца дней своих, ибо нет выше наслаждения, как ловля рыбы верченьем ><>
Аватар користувача

Rostislavоvich
Судак
Повідомлень: 278
З нами з: 07 березня 2010 22:41
Звідки: Млинів

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення Rostislavоvich »

Та нормально rzhach: просто без мата (тимпаче завуальованого крапками ) не була б передана емоція ,норм получилося yu:
Відповісти

Повернутись до “Звіти”