ЗвітиЗалив у нашому Луцьку (р. Стир)

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Аватар користувача

Bodya2222
Окунь
Повідомлень: 234
З нами з: 22 квітня 2011 11:12
Звідки: м. Луцьк

Re: Залив у нашому Луцьку (р. Стир)

Повідомлення Bodya2222 »

Сьогодні ранок видався туманним, дума все фанера.
Але не все так погано. Відловився 5-ма непоганими окунями 200-300 грам, і щукою на 500-600 грам, все втопив чого і всім раджу робити на заливі.
svecha:
P.S. Рибалив з берега, в улові ще було матросів шт. 15. Непогана видалась 2-х годинна риболовля.
Life is good!!!!

Магазин Риболовний моє місце роботи)))))
Аватар користувача

allladinlibra
Судак
Повідомлень: 264
З нами з: 01 серпня 2012 19:27
Справжнє ім'я: Саша

Re: Залив у нашому Луцьку (р. Стир)

Повідомлення allladinlibra »

все втопив чого і всім раджу робити на заливі


Підтримую,відпускайте шановні добродії-риболови,рибу на Заливі,не хай росте.
Аватар користувача

promouterus
Минь
Повідомлень: 159
З нами з: 06 травня 2011 17:00
Справжнє ім'я: Тарас

Re: Залив у нашому Луцьку (р. Стир)

Повідомлення promouterus »

В 15.00 потрапив на залив, на 5 забросі покльовка, чуть спін з рук не вилетів (*уюр-буюр виймаю кілограма на 3 ... труселя, брат сходу випав в осадок, а я ще від шоку хвилин 5 відходив). Думав фугануть їх в кущі з дурі і злості та побачив малявочку, яка задкувала по обширних "симейских" просторах, положив на руку, сфотографував, відпустив підростати (перетворюватись на справжнього рака).

П.С: фото думаю в понеділок скину
Зображення
<----------------------------будні тягнуться вічність, вихідні пролітають за лічені секунди----------------------------->
Аватар користувача

Bodya2222
Окунь
Повідомлень: 234
З нами з: 22 квітня 2011 11:12
Звідки: м. Луцьк

Re: Залив у нашому Луцьку (р. Стир)

Повідомлення Bodya2222 »

Так там дивний риб водиться))
Траплялись там різна трофеї. Окуляри, трусіля, шапка, телефон, ліфон всяке було.
І є непогані рибки
Рейнс черв'ячки "рулять".
Life is good!!!!

Магазин Риболовний моє місце роботи)))))
Аватар користувача

allladinlibra
Судак
Повідомлень: 264
З нами з: 01 серпня 2012 19:27
Справжнє ім'я: Саша

Re: Залив у нашому Луцьку (р. Стир)

Повідомлення allladinlibra »

А й да Бодя, а й да молодець. luks: Це вчора чи сьогодні так гарно відловився?
Аватар користувача

Bodya2222
Окунь
Повідомлень: 234
З нами з: 22 квітня 2011 11:12
Звідки: м. Луцьк

Re: Залив у нашому Луцьку (р. Стир)

Повідомлення Bodya2222 »

Вчора це все було, і геть не легкою риболовля видалась.
Life is good!!!!

Магазин Риболовний моє місце роботи)))))
Аватар користувача

Bayda
Керівник спінінгового напрямку, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 590
З нами з: 20 липня 2009 23:53
Справжнє ім'я: Юрій
Звідки: Луцьк

Re: Залив у нашому Луцьку (р. Стир)

Повідомлення Bayda »

Bodya2222 писав: Відловився 5-ма непоганими окунями 200-300 грам, і щукою на 500-600 грам, все втопив чого і всім раджу робити на заливі.
Цим щурятам і стільки не даси. rozgi:
Аватар користувача

allladinlibra
Судак
Повідомлень: 264
З нами з: 01 серпня 2012 19:27
Справжнє ім'я: Саша

Re: Залив у нашому Луцьку (р. Стир)

Повідомлення allladinlibra »

Bodya2222 писав:Вчора це все було, і геть не легкою риболовля видалась.
Я теж вчора рибалив на Стирю,також було не легко, погода "не льотна". Хоча приїхав додому не з пустими руками. Але щось сьогодні немає натхнення звіт писати,хіба може в ночі муза прийде або музик zaulov: то напишу
Аватар користувача

DRAKULKA
Адміністратор
Повідомлень: 1832
З нами з: 18 лютого 2009 10:18
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Залив у нашому Луцьку (р. Стир)

Повідомлення DRAKULKA »

У меня вчера была поимка трофейного екземпляра полиэтиленового пакета. Море адреналина при вываживании, но самое интересное что я его не крючком зацепил а он обеими ручками отдельно привязался просто за леску метрах в 10 до приманки. Как такое могло самопроизвольно произойти - ума не приложу, просто мистика какаято.

Зображення
Аватар користувача

allladinlibra
Судак
Повідомлень: 264
З нами з: 01 серпня 2012 19:27
Справжнє ім'я: Саша

Re: Залив у нашому Луцьку (р. Стир)

Повідомлення allladinlibra »

Це все водяний lol:
А якщо, серйозно, то політелен це дуже погано, швидше б найшли йому заміну і заборонили виробництво і продаж.
До слова цитата одного письменника-мандрівника, який недавно побував на Курілах:"Наконец, самое невероятное – именно на этом «краю света» я впервые увидел широкомасштабность западного мира потребления, познакомился с товарами загнивающего капитализма. Вернее, с их красочными упаковками. На берегу среди высушенных панцирей морских ежей, скелетов китов, ползающих с глазами-перескопчиками крабов и стометровками гирлянд морской капусты валялись прибитые волнами с противоположного «загнивающего» берега пустые бутылки от пепси-колы, помятые банки от безалкогольного японского пива, какие-то красочные коробки, пакеты… В Советском Союзе в то время понятия не имели о безалкогольном пиве и пепси-коле. Жвачку можно было купить только у спекулянтов, поэтому мы каждую пластинку жевали по неделям. Пожевал – положил куда-нибудь аккуратненько, чтобы сохранилась до какого-нибудь знаменательного события, скажем, для вечеринки, на которой надо показать себя крутым, а именно – по-ковбойски жующим. Полиэтиленовые пакеты и те были в то время для нас в новинку, мы их сушили на верёвочке на балконах, как бельё в Италии...ЧЕРЕЗ 42 РОКИ ...И так же вперемешку с глубоководными морскими диковинками повсюду валяются пустые бутылки и банки из-под бесчисленных ядовитых напитков мирового капитализма, который никак не может загнить. А пора бы! И конечно же, полиэтиленовые пакеты. Только теперь они вызывают не восхищение, а отвращение. От них гибнут даже киты в океане. Принимают за медуз, глотают и задыхаются.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”