ЗвітиРибалка у с. Хріники та Хріниківському водосховищі

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Аватар користувача

Автор цієї теми
B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Рибалка у с. Хріники та Хріниківському водосховищі

Повідомлення B.B.B. »

„Не щучий день”
Відвідали із друзями с. Липа. Ловили спіном із човна в розрахунку на щуку, однак не пощастило. Натомість вдалось відловитись окунями.
Клювання жваві і досить такі активні. Для прикладу, перші закиди розпочав із віброхвоста №2,5 (салатового відтінку) на двійнику та ще й із металічним повідком скруткою. Так окунь цю приманку – просто в „шахту”. Здавалося, б повідок – проте день виявився явно по окуню. Згодом таки, повідок зняв, що і прибавило клювання полосатого. Розміри також побалували – менші від 100, самий більший 750 гр.
Рибалили десь до половини 11 год., оскільки мета була дещо іншою - с. Колодеже.
ЗображенняЗображення
Зі щукою в принципі поталанило разок – виручив старий добрий Кайтеч
ЗображенняЗображення
Аватар користувача

kayot
Жерех
Повідомлень: 147
З нами з: 09 червня 2009 20:43
Справжнє ім'я: Макс
Звідки: Луцьк

Re: Рибалка у с. Хріники та Хріниківському водосховищі

Повідомлення kayot »

Вырвался вчера на ГЭС, думал с плит окуняр поганять!!!!
А не тут то было, с 7,30 до 10,00 ни удара....ни всплеска...я в расстроенных чувствах - вырвался раз на рыбу....а ту те на....
Утром погодка была супер, на бортовом компе показывало -3 градуса за бортом, кстати пока ехал..то все водойомы (болотца и ставки) ближе к Набережному полностью покрыты льдом.
Так вот, побрёл я по руслу ниже гес по левой стороне - воды настолько мало..что старица почти уже не соединяетя с руслом, на русле появился остров - даже не знал, что там есть отмель.
На русле нащупал двух окушков и щучку, все взял на Keitech Swing Impact кола, щука взяла за край губы, поводка небыло - повезло.
Вернувшись к плитам - нашел окуня, но из-за сильно течения и сумашедшего бокового ветра очень сложно было проводку делать и чувствовать поклёвки. Очень много сходов и зацепов.
Но, трошки окуней до 13,30 половил.
К сожалению фотика нет, поэтому фото домашнее....
Зображення
Аватар користувача

Автор цієї теми
B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Рибалка у с. Хріники та Хріниківському водосховищі

Повідомлення B.B.B. »

Побували із президентом на водосховищі.
Майстер-клас колеблом не пройшов. Натомість їстівна резина вкотре показала своє домінування над залізом. В улові суто окунь, одна щука мала шанс пофотопозувати, однак невчасно зійшла. А ось красені-окуні не посоромились.
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Аватар користувача

We$t
Супермодератор
Повідомлень: 424
З нами з: 06 квітня 2009 09:26
Справжнє ім'я: Віталій
Контактна інформація:

Re: Рибалка у с. Хріники та Хріниківському водосховищі

Повідомлення We$t »

B.B.B. писав:Побували із президентом на водосховищі.
де фото гаранта ?
Аватар користувача

fox1
Сазан
Повідомлень: 190
З нами з: 30 травня 2012 18:12
Справжнє ім'я: Володимир
Звідки: Луцьк

Re: Рибалка у с. Хріники та Хріниківському водосховищі

Повідомлення fox1 »

В чора випала можливість порибалити в Хрінниках на ГЕСі.Зімною були,колега по роботі і заядлий рибак Валерій,а також батько нашого форумчанина Вані Бекера,Ігор,також заядлий спінінгіст.Прибувши на місце десь о пів на восьму ранку
по старій рибацькій традиції zaulov: ,і на воду.Вирішили ловити на Кайтеч сексі імпакт.Чесно кажучи я вражений від цього черв"ячка,шкода,що в нас було його мало,по три на брата.Знайшовши стоянку окуня і при правильній проводці,клювання йшло відразу.На жаль червячок починав закінчуватись,де міцним зацепом,а в когось і на проводах.Валєру порадувала щука на Предейтора,а також кілька зрізів приманки з ефектними "бурунами" на поверхі води.
Так рибка відправлялась по одному,підростати.
Під кінець рибалки появився "дайвєр"
ниряючи там де ми ловили rozgi: .Сказав,що тут риби не має,почав ловити раків.
В цілому рибалка пройшла нормально,не зважаючи на перемінну погоду з сильним вітром,а також наглого "дайвера"
Аватар користувача

allladinlibra
Судак
Повідомлень: 264
З нами з: 01 серпня 2012 19:27
Справжнє ім'я: Саша

Re: Рибалка у с. Хріники та Хріниківському водосховищі

Повідомлення allladinlibra »

Ох вже ці дайвери,наглючі, ніде від них спасу немає. rozgi: huligan:
Аватар користувача

promouterus
Минь
Повідомлень: 159
З нами з: 06 травня 2011 17:00
Справжнє ім'я: Тарас

Re: Рибалка у с. Хріники та Хріниківському водосховищі

Повідомлення promouterus »

Я подібного "дайвєра" на заливі бачив біля мосту, теж казав, що риби немає, ми з братом в свою чергу при ньому по 2 матроса витягли (один з них грамів так на 200)
Зображення
<----------------------------будні тягнуться вічність, вихідні пролітають за лічені секунди----------------------------->
Аватар користувача

pickup
Плоскирка
Повідомлень: 69
З нами з: 06 листопада 2010 00:34
Справжнє ім'я: Сергій

Re: Рибалка у с. Хріники та Хріниківському водосховищі

Повідомлення pickup »

Вчора з Толіком мали нагоду перевірити Хрінники на наявність риби,і шо можу сказати-щучка покльовує.

P.S. а на рахунок дайверів,то скільки плаваю по водосховищу,в конфлікт ніколи не вступав,всі особини привітно обминали на дальність забросу.Ну а якщо колись ненароком зайде в зону то som:
Аватар користувача

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 1531
З нами з: 15 лютого 2009 01:30
Справжнє ім'я: Віктор
Звідки: ФРС ВО м. Луцьк

Re: Рибалка у с. Хріники та Хріниківському водосховищі

Повідомлення shanik »

Все почалось з того, що Пікап ловить щук на Хрінах непадєцкі. Ну, в звітах не палиться, бо скажуть "торбохват" і т. д , а він людина вразлива, береже себе. Але нам розказав, показав - так і так, шед 4 масло, два падрива - єсть. Спокусились, щук захотілось, поїхали, я і Діма, з ним. Пікап на моторі, ми на веслах, але ж друг - на буксир. "Я вас поставлю на точку!" - каже. Відбуксував. "Тут!". Холод, вітер пекельний, кидаємо якір. Пікап, друг наш, тоже ніби стає метрів 20 від нас, макає приманку, заводить мотор і за горизонт. Ловимо годину, другу...четверту, масло, два падрива, рученьки терпнуть. Результат - зловив Діма "швайку" і втопив з горя. А з Пікапом вже була розмова, і ще буде.
Аватар користувача

Borka V
Плітка
Повідомлень: 44
З нами з: 13 вересня 2012 21:56

Re: Рибалка у с. Хріники та Хріниківському водосховищі

Повідомлення Borka V »

Хтось ловив можливо сьогодні в районі гес шлюзи відкриті? І ще не маловажно дорога яка чи можна доїхати?
Відповісти

Повернутись до “Звіти”