ЗвітиЗалив у нашому Луцьку (р. Стир)

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Аватар користувача

Bodya2222
Окунь
Повідомлень: 234
З нами з: 22 квітня 2011 11:12
Звідки: м. Луцьк

Re: Залив у нашому Луцьку (р. Стир)

Повідомлення Bodya2222 »

Сьогодні мав нагоду поплавати на човнику і пополоскати нову съедобну різіну.
В улові 3 незачотні щучки і 3,5кг окунів.
Нарешті правильно розловив свій новий спінінг airock.
Декілька слів про палочку і проводку.
Фаворитом сьогоднішнього дня був polaris від Crazy Fish (машинне масло), але працювати почав не відразу. Тільки як виплив на водойму дуже добре по активному окуню працював VIBRO WORM Ghost (кальмар), проводка окунь і так кожну проводку. Але через 1год. піднявся сильний вітер, і як я дізнався ввечері впав тиск на декілька поділок, і активність окушка впала до 0.
О 11:00 прийняв рішення зігрітися, так як вітер перевищував своїми поривами 3-5м/с, і зробив забіг по острову, перекус palatka: і знову на точку мерзнути.
Полоскав я попередню різіну десь годину, без результатів. Вирішую все-таки половити мною не любимими маленькими і дуже легенькими приманками. І тут "Понеслась" lol: . Заброс за вітром, 2 грамового шарніра, і проводка по хвилин 3-7. Жесть просто, я відчув що таке мікро джиг luks: luks: . Холостих проводок не було, а новий спінінг дозволяв напівзануреного в зілля окуня кусати і кусати polaris від Crazy Fish. Проводка проста до "НЕМАГУ"! Дальний викид приманки, 1-2 активні підкиди, і пауза, декілька секунд граю приманкою на дні, пауза, і по новому, паузи до 5с. Завдяки палочці від We$t при сильному вітрі і неактивному окуні кожне клюваня відчував в руку. ВСЕ!
PS:Зловлено було більше 100 окунів, більша половина була втоплена, так як були нано окунями велечезний - мдж, але і тримав Кукусікі, но не та снасть. Максимальний був заважений 430г. Окрім крезіка чудово працювали черв'ячки від BB, а також кайтеч. ВСЕ.
Life is good!!!!

Магазин Риболовний моє місце роботи)))))
Аватар користувача

белий
Чемпіон України (мормишка - 2011)
Повідомлень: 57
З нами з: 03 лютого 2011 22:38

Re: Залив у нашому Луцьку (р. Стир)

Повідомлення белий »

пояснить будьласка вв и яким аероком ловили
Аватар користувача

We$t
Супермодератор
Повідомлень: 424
З нами з: 06 квітня 2009 09:26
Справжнє ім'я: Віталій
Контактна інформація:

Re: Залив у нашому Луцьку (р. Стир)

Повідомлення We$t »

Bait Breath. AIRock T792ML
Аватар користувача

Bodya2222
Окунь
Повідомлень: 234
З нами з: 22 квітня 2011 11:12
Звідки: м. Луцьк

Re: Залив у нашому Луцьку (р. Стир)

Повідомлення Bodya2222 »

Спробував я мдж, і понеслось.
Чудо палочка і чудо гума роблять неймовірне. Вчора після роботи мав 1 годинку щоб розвіятися на риболовлі. Прийшов на точку, закид, som: і за 1 год. 8 зачотних окунів вага їх трішки більша 2-х кілограм.
Година моєї мрії luks:
PS: Так як вдома ремонт, фото не має можливості закинути.
Life is good!!!!

Магазин Риболовний моє місце роботи)))))
Аватар користувача

allladinlibra
Судак
Повідомлень: 264
З нами з: 01 серпня 2012 19:27
Справжнє ім'я: Саша

Re: Залив у нашому Луцьку (р. Стир)

Повідомлення allladinlibra »

ТРИ НУЛЬ НА КОРИСТЬ ВОДЯНОГО
Вчора вирішив трохи порибалити на заливі. Погода була чудова – сонечко,безвітряно,справжня золота осінь.
Прибувши на місце,зібрав спін,поставив приманку і вперед. Розпочати вирішив з їстівного силікону. Перший закид роблю під самим мостом, що на вулиці Ковельській, зацеп, але з нього я вправно звільняюсь. Другий закид,третій pusto: .Четвертий – удар. Та й ще й такої сили, що я аж з місця зійшов. Пищить фрикцион,через декілька секунд свічка і… Щупакабра наглухо заходить в кущі. У мене паніка, я розумію,що так її не витягнути. На березі нікого щоб допоміг і потримав спінінг,а я б спливав за трофеєм. На воді бачу човен з рибалками vesla:,але він далеко,пробую кричати і кликати їх на допомогу,марно,не чують або не розуміють,що я хочу. Може хтось на байдарці пропливе і допоможе,нікого. Що робити?..Декілька хвилин боротьби і на берег я витягую лише шматок обірваного поводка
Поматюкавшись досхочу,згадавши китайців,з їх ширпотребом, глухих рибаків на човні,байдарочників які коли не треба плавають туди сюди,рибалок які поприходили на мої крики невідомо звідки,адже близько нікого не було видно,але так не вчасно,трохи заспокоююсь. Розумію,що винен сам. Де я надибав того поводка,який валявся в моїй сумці дуже давно і не використовувся. Знав ж я, що він «левий»,але таки поставив. Нічого не поробиш така рибацька доля. Ставлю інший поводок, і приманку,а в цей момент біля самого берега потужний всплеск. Напевно моя щучка попрощалась зі мною – думаю я.
Знову закидаю,намагаюсь попасти в теж місце де була покльовка. Це там де закінчуються кущі і русло зєднується з заливом. Коли попадаю,але без покльовок,коли закидаю на кущі. Обірвавши дві «сєдобкі» приймаю рішення іти далі. А на мому місці вже тренуються в міткості два спінінгіста,які почувши про чудо-рибу хочуть спробувати і своє щастя. Пан або пропав, удар або зацеп за кущі.
Переходжу на воблери,в районі стовба удар,але без логічного завершення. Далі тихо і пусто. Роблю фото гарного краєвиду,іду далі
Пройшовши весь залив вирішую іти далі по руслу.
Гарно погулявши, помилувавшись природою
насолодившись гарною погодою в сутінках підходжу до пляжу в районі Київського майдану. Роблю десять безрезультативних закидів.
Підводжу підсумки. Одна гарна риба зійшла,один холостий удар,три приманки втрачено – три нуль на користь водяного.
P.S. Висновок – потрібно позбутися «левої» фурнітури і надалі користуватись тільки якісною,чого і всім бажаю та раджу.
Аватар користувача

Bodya2222
Окунь
Повідомлень: 234
З нами з: 22 квітня 2011 11:12
Звідки: м. Луцьк

Re: Залив у нашому Луцьку (р. Стир)

Повідомлення Bodya2222 »

Вдалося перед роботою вирватися на залив, і не зря.
На точці з першого закиду і відразу є. som: Монстрик, в дома заважив 500гр. і так тривало до 9:00.
Ще по ночі lol: добре працювала пасивна гума від Crazy Fish Polaris(кислотний). А як трішки стало більш видно Vibro Worm 5cm(привид).
PS: Піймав близько 30 штук, від 150 грам(нормальний вже). Всю рибку втопив так як вдома ремонт, і всі на роботі, і нема кому її чистити.
Рибалка super , шкода що на 10 год. на роботу(((.
Life is good!!!!

Магазин Риболовний моє місце роботи)))))
Аватар користувача

Вітус
Вугор
Повідомлень: 542
З нами з: 10 листопада 2009 13:08
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк

Re: Залив у нашому Луцьку (р. Стир)

Повідомлення Вітус »

Bodya2222 писав: Рибалка super , шкода що на 10 год. на роботу(((.
Богдан, ти не уявляєш, як шкода, що на 8.00 год. на роботу (((((( ...і чекати вихідних... nebrit:
Аватар користувача

Bodya2222
Окунь
Повідомлень: 234
З нами з: 22 квітня 2011 11:12
Звідки: м. Луцьк

Re: Залив у нашому Луцьку (р. Стир)

Повідомлення Bodya2222 »

Звіт за 21.10.12р.
Нарешті неділя, це день у будь-якого труд.- спінінгіста асоціюється з ти що нарешті можна вирватися десь на природу, загадкову водойму, а бо ще краще куди подальше від всіх. Помилуватися ранішнім осіннім сонечком, і при цьому ж потривожити водойму точними закидами приманки в перспективне місце.
Ось такі думки були в суботу, але було як завжди не так як планується. Хотів їхати в Хріники, не вийшло. Вирішив накачати човна і разом з кумом показати де "раки зимують" нашим завлівовським окуням lol: . Кум молодець рибалку проспав, а я рваванув до бою.
Риболовлю можна назвати "Ось бачиш ту Kolibry, пливи за нею він знає де окуні тут ходять!!" naduv:
А все почалося з того коли я зі своїм напарником підходили до водойми і побачили неймовірне. На водоймі вже плавало біля 10 човнів, а на берегах ще качалися. Ну прям не Залів, а в. Хріники. Але нам було байдуже, так як акваторію ми знали добре, ямки і перепади дна, відразу пішли на "Рибні місця".
На першій же ямці беремо 10 непоганих 200-300гр. Але то не то. Хочеться вже піймати осіннього, сильного, МОНСТРА som: .
Вирішуємо розділитися. Я на траву, мель, карягі. Нап. на 2-гу більш глибшу ямку. І тут починаються плавання з місці на місце. І я на 2-й точці чую цікаву мову 2-х рибацюг "Ось бачиш ту Kolibry, пливи за нею він знає де окуні тут ходять!! Як згодом стало відомо один з тих 2-х човнів які за мною плавали хвостиком знайомий мого батька, і мене знає. lol: Але не про це.
На точці непогано ловиться 100 гр. окуньчик, але близько від точки виходить і більший жирувати. В хід пішла секретна зброя, і з 2-3 закида ловлю 500-600 грам окуня. Ось і рух. Пів години полоскання приманки приносять 2 жахливих сходи окуня більше 1 кг. Один зійшов геть в руках, а другий більш досадно зійшов разом з приманкою в карягах.
Катався з точки на точку а хвостик все за мною. І все випитують, на що ловлю, і що то в мене таке???
Згодом зустрічаюся з човником який явно відрізняється від інших бюджетних човнів, дай спінінги гарненьки luks: . Придивляюся, о точно Віталій(We$t), слово за слово і виявляється що я дрібноту ловив. (Прошу дуже звіт від вас. Або хоча б які приманки використовували).
Ще трішки часу кльову як не було, і сильний вітер зігнав нас додому.
P.S: Працював їстівний силікон від Крейзі Фіш, і Кейтеч темних кольорів. Риболовлю рахую успішною, в мене улов біля 3 кг., в напарника непогана щучка 1,200, а в мого хвоста як пізніше виявилося в улові 1 щука і декілька хороших окунів.
Life is good!!!!

Магазин Риболовний моє місце роботи)))))
Аватар користувача

We$t
Супермодератор
Повідомлень: 424
З нами з: 06 квітня 2009 09:26
Справжнє ім'я: Віталій
Контактна інформація:

Re: Залив у нашому Луцьку (р. Стир)

Повідомлення We$t »

Нормальна була рибалка, екіпаж We$t та perespa, в дрібниці риболовлі та точне місце вдаватись не буду - є негативний досвіт оприлюднення такої інформації podmig: . З приманок працювали : "бродяга" темних кольорів, та "живий імпульс" світлих - після сходу сонця. Знайшли "крапку" заходу горбачів на жировку. Зрозуміли причини успіху, та шкодували, що прибули трішки пізно, хоча й випливли в суцільний темряві (ти Богдан розумієш чому trofei: ). В процесі просушки човна, раз по раз приходили зіваки з відкритим ротом розглядаючи окунів на кукані. Тепер я розумію звідки беруться легенди, цікаво, що про нас говорять lol: . Прийшов юний рибалка з проханням продати те на шо ловили, подарував джигголовок та силікону - хай ловить. Були і цікаві спінінгісти з якогось комік-шоу, в ділових костюмах та в туфлях, один сидячи кидав та лягав, коли інший, розмахувався і боковим закиданням запускав мега-колебло в воду afiget: .

З висновків: приємно вражений риболовлею. Прямо як в Хрінниках влітку: потужні клювання, тріск фрикціону, палка в дугу. Декілька звірів так і не вдалося побороти luks: . Запамяталось клювання, при якому вирвало спінінг з рук - зловив над човном, але малий гачок не засік монстра.

всім ні хвоста zaulov:
Аватар користувача

fox1
Сазан
Повідомлень: 190
З нами з: 30 травня 2012 18:12
Справжнє ім'я: Володимир
Звідки: Луцьк

Re: Залив у нашому Луцьку (р. Стир)

Повідомлення fox1 »

Після нічної зміни,випало кілька вільних годин порибалити на заливі.Мені до заливу хотьби десь хвилин 10-15.Отже прийшовши на місце десь біля десятої ранку,починаю рибалити на пляжі.На воді вже було три човна.Так міняючи силікон і темпи проводок я дійшов моста,біля прибор заводу,де і попалась мені перша щучка приблизно 600-750гр.,на High Tide 3,5" minnow.Щучка попливла підростати.Час потрохи спливав і я повернувся знову на пляж.Роблю декілька проводок на цей самий силікон як раптом удар.Знову щучка десь 500гр.
І знову риба пливе підростати.В принципі вихід на залив був,щоб розловити новий спінінг Daiwa INFINITY-Q IFQ902LFS Jigger.Спінінг бомба.

P.S.Вибачаюсь за якість фоток,фоткі з мобілки.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”