ЗвітиІква

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Аватар користувача

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: р. Іква

Повідомлення B.B.B. »

Сьогоднішній вихід дарує кілька приємних клювань полосатого, котрий виявився нівроку вередливим.
Зображення ЗображенняЗображенняЗображення
Аватар користувача

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: р. Іква

Повідомлення B.B.B. »

Продовження попереднього посту
Та сюрпризи на цьому не закінчились, цікавою видалась ловля головника
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
Аватар користувача

Діма
Керівник напрямку Фідер
Повідомлень: 496
З нами з: 15 жовтня 2009 17:59

Re: р. Іква

Повідомлення Діма »

У звязку із переїздом, ремонтом квартири та значною завантаженістю на роботі не має часу зайнятися улюбленою справою. Фідер законсервував до наступного року, а на риболовлю таки хочеться. Маючи в арсеналі лише ультралайт з тестом до 7 грам, не мав надії на середній та важкий джиг на річці., твіч. А так хотілося б покидати щось важче. Поцікавившись вартістю спінінга, котушки й шнурка перевів все в оплату квадратних метрів штукатурки стін і заспокоївся... але не надовго! Дружина ненароком поцікавилася що мені подарувати на день народження, ех, ну звичайно спінінг....!
Проводжу консультації із знавцями і обираю такий комплект: спінінг St. Croix 6-12 lb. 220 см., котушка Shimano exage 3000,шнур Stren Sonic Braid 0.12. Добираю шарніри 7-10-12 гр., потім пошкодував, що не взяв від 12 до 20 гр., силікону в асортименті назв не пам’ятаю (червяки і рибки). Вдома зібрав снасть і погано спавши у передчутті риболовлі дочекався ранку. Вирішено їхати у Хріники ловити з човна, однак поривчастий вітер вніс корективи і ми вирушили в Торговицю, на р.Ікву ловити з берега. Походивши години три я заробляю клювання на віброхвоста на одній із ямок. Судячи з порізів щучка. Славік виловлює окунця грамів на 200. Фото і окунь відпущений. Вирішено спробувати щастя ще й в Млинові. По приїзді інтуїтивно знаходжу місце на березі і роблю перший закид. Твічова проводка з паузою і здалося зацепчик, підсічка і відчуваю рибу – окунь на око гр.250. Розловив з першого разу. Згадав про силіконові червяки, і мрію про справжню джигову проводку. Закид. 4-5 підмотувань, пауза 1-2 сек., метрів за 10 до берега явний тичок. Підсічка і красуня щучка на мій новий тепер уже точно фартовий спінінг.
Славік відійшов від нуля.
Общителен, характер нордический, лоялен к врагам фидера.
Аватар користувача

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: р. Іква

Повідомлення B.B.B. »

Пощастило потрапити на річку перед 12 год. Був до 15 год. Гарний сніг, неслабий вітер, мороз – мабуть, так можна описати сьогоднішню погоду.
Власне, інструмент лову на фото
Зображення

Цікаві місця
ЗображенняЗображення

Окунь
ЗображенняЗображення
Аватар користувача

diplomat
Лин
Повідомлень: 111
З нами з: 19 лютого 2009 19:26
Звідки: Луцьк

Re: р. Іква

Повідомлення diplomat »

Віталій, смазку на катушці міняв на зимову, чи обійшовся звичайною?
Аватар користувача

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: р. Іква

Повідомлення B.B.B. »

diplomat писав:Віталій, смазку на катушці міняв на зимову, чи обійшовся звичайною?
Нічого не міняв. Як була із літа, так і по сьогодні.
Аватар користувача

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: р. Іква

Повідомлення B.B.B. »

Відвідали р. Ікву. Ранок морозний, сонячний, вітру майже не має. Всі сподівання на гарний кльов, однак не сталось, як гадалось. Протягом дня рівень води стрімко знижувався – стало ясно, це робота місцевої ГЕС. Проте не все так погано.
Чудові краєвиди, природа
Зображення

Зображення

Не обійшлося і без риби
Зображення

Зображення

Йоржик – теж риба
Зображення
Аватар користувача

Pallas
Ротан
Повідомлень: 48
З нами з: 05 грудня 2010 20:34
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: р. Іква

Повідомлення Pallas »

Продовжуємо відкриття нового сезону
Вирішили із друзями відвідати р.Ікву в Млинові та Берегах. Відверто, із кльовом не склалося. Причиною вважаємо потужне скидання води.
Разом із Ярославом (S.T.A.L.K.E.R.) вирішили розпочати рибалити від старого моста у Млинові. З першими сонячними променями робимо перші закиди. Нажаль отримали лише по одному клюванню, і то напевно була якась біла риба. Ярослав вдало забагрив двох ненормальних рибів які, чи то атакували приманку, чи то просто мирно бісилися (звіт і фотки за ним)
Від моста вирушили на першу яму, там нажаль теж жодного клювання не побачили. Добряче змерзли (температура вранці сягала -9) і попрямували на автобус до Берегів. В берегах картина та ж сама. На одній з ям отримав легеньке клювання і на тому все. Сподівалися, що після обіду кльов покращиться, тому і вирішили пообідати. Підійшли і наші колеги, які з самого ранку поїхали у Береги. У них ситуація виявилася трішки кращою, майже всі відловилися, хоч по одному окуню, але все ж таки. Пообідавши, знову йдемо в пошуках риби. На першій же ямі отримую таку бажану клюваку і відчуваю важкість на тому кінці шнура. Кілька секунд і перший риб позує перед камерою, а тоді повертається додому. Помічаємо, що вода почала прибувати, хоча кльов так і не покращився. Повертаємося знову у Млинів. Яма... старий міст... тишина......... ну майже тишина, знову ж таки маємо кілька тичків від припухшої бєлі і Ярослав бере свого першого антитрофея у цьому році, верховодку. Мені "пощастило" обірватися два рази підряд і не бажаючи перев'язуватись втретє, агітую повертатися додому. Отака видалась рибалка сьогодні. Схоже на водосховищі ситуація була не краща.

Тепер про воду.
Такого спаду води ніколи на спостерігав. На першому фото видно, як нижній край снігу нависає над водою. Це приблизно 11 ранку. -10см
на другому фото видно заросле дно, яке ще 30-40 хвилин до того було під 15-20 см води.
на третій фотці відмітив рівень води який впав за 20 хвилин.
на четвертій видно нижній край криги і снігу який височіє над водою на рівні см 50-60. І все це сталося за години 3. Про який кльов тут можна говорити
Робота - це можливість відпочити між рибалками
Аватар користувача

PRoFi
Ротан
Повідомлень: 45
З нами з: 08 жовтня 2011 12:27
Справжнє ім'я: Олександр
Звідки: м. Луцьк

Re: р. Іква

Повідомлення PRoFi »

Сьогодні побував на Ікві!
Там месні деруть рибу всю підряд з ям тройниками зимовими блешнями з тройним гачком страшне видовище((
Зловив ще декілька голавликів грам по 100 , випустив підростати)) som: lol:
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
А рыбак - рыбака узнаёт из далека... У кого большая рыба у того длинней рука!))))
Аватар користувача

promouterus
Минь
Повідомлень: 159
З нами з: 06 травня 2011 17:00
Справжнє ім'я: Тарас

Re: р. Іква

Повідомлення promouterus »

кот випусти рака, не муч бідолаху!!!))
Зображення
<----------------------------будні тягнуться вічність, вихідні пролітають за лічені секунди----------------------------->
Відповісти

Повернутись до “Звіти”