ЗвітиРиболовля на р.Стир (без меж та кордонів)

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Аватар користувача

Lyc'kuy_Ruba4ok
Щука
Повідомлень: 324
З нами з: 01 квітня 2011 00:02
Справжнє ім'я: Роман
Звідки: м.Луцьк
Контактна інформація:

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення Lyc'kuy_Ruba4ok »

Не едьте на речку с плохим настроением - это не панацея..а отдых!!!! ©kayot
Як я і обіцяв що сьогодні з мене буде звіт. Навідався я всежтаки на нашу прекрасну р.Стир, в годині едтак 17:00. Їхав ловити свого першого судака на джиг. Настрій був суперовий і погода просто супер! Ловив я біля Набережної. Розчехливши спінінг взявся за ловлю.. ставлю Keitech Swing Impact на офсеті ,груз 5 гр.(це буде моя коронна на сьогоднійшній день приманка) Покідавши хвилин 5 на місці міняю обстановку і йду на невеличкий поворот річки, за поворотом залівчик. На другому закиді сідає невеличка щучка грам на 100, і сама себе відпускає.. Настрій покращився... і я продовжив ловлю перейшовши в інше місце.. А місце було суперове! На ньому я колись піймав окуня на 500 грам і пару щук.. І на цей раз місце мене не підвело, і через 5-6 закидів відчуваю тук-тук... підсік я не дуже (думав знов окунь) але через хвилину фрикціон завизжав!! спінінг в дугу! Обривистий берег 1.5 метра висота.. Виважування тривало не довго .. піднявши монстра з глибини виявилося що то була солідна щука в районі 2-2.5 кг.Серце затьохкало, що ж робити? як її підняти? біля мене був ще один спінінгіст який прибіг на допомогу і вже починав якось спускатися в той обрив, але не тут то було.... доля секунди і приманка вилітає з води і вдаряється мені в живіт afiget:, але я цього навіть не замітив.. а тільки спостерігав як "кувалда" плавно перевалюючись з боку на бік йшла на глибину...Обідно, однако.. Але цей момент мене аж ніяк не розчарував, а навпаки ніби надав мені азарту, щоб продовжувати цю рибалку, а не згортати спінінг і йти додому .. Тому я дав марш-кидок до "плит". Вже майже не було видно кінчика спінінга, але я продовжував ловити, тому що я сюда не за щукою чи окунем прийшов, а за обіцяним судаком! Ставши приблизно на таке місце як мені описав Генадій (Krokodil), тверде дно, швидка течія в перемішку з слабкою і яка,не яка яма та їстівна резина дала свій результат! Перший закид, перше падіння, приманка навіть не торкнулась дна а ніби завісла над ним і тут чіткий одиночний ударчик в руку!! Підсічка і через хвилину на березі опинився судачок: som:
Зображення
Емоції переповнювали мене.. адже який не який судачок- це як то кажуть: РИба моей мечти!! lol: Рибина виявилася малою, і я вирішив пожаліти його і відпустити, нехай підростає дальше і можливо через пару років я прийду на це ж саме місце зі спінінгом і піймаю цього судака, який вже буде важити набагато більше!А дальше?.... а дальше я зробив ще 2-3 проводки приманки і вийнявши її замітив що вона вже без хвостика. На цьому етапі я завершив свою рибалку і бажаю всім НХНЛ!!! trofei:
≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈
Якщо є вільний час, то найкраще його буде провести на РИБАЛЦІ...
Аватар користувача

АМАТОР
В`юн
Повідомлень: 38
З нами з: 18 січня 2011 21:57
Справжнє ім'я: ВАЛЕРІЙ
Звідки: с.Липини.

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення АМАТОР »

Lyc'kuy_Ruba4ok! З ПОЧИНОМ!!! super Нашего полку прибыло.
...и опыт,сын ошибок трудных...
Аватар користувача

Lyc'kuy_Ruba4ok
Щука
Повідомлень: 324
З нами з: 01 квітня 2011 00:02
Справжнє ім'я: Роман
Звідки: м.Луцьк
Контактна інформація:

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення Lyc'kuy_Ruba4ok »

АМАТОР писав:Lyc'kuy_Ruba4ok! З ПОЧИНОМ!!! super Нашего полку прибыло.
Дякую! я б ще сходив би!. але я сьогодні був сам, то вночі якось страшнувато самому на рибалці.. думав ловити на "Кльових" годинах з (8 по 9) але не досидів і втік додому stesnya:
≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈
Якщо є вільний час, то найкраще його буде провести на РИБАЛЦІ...
Аватар користувача

Krokodill
Минь
Повідомлень: 152
З нами з: 09 вересня 2010 23:14

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення Krokodill »

Lyc'kuy_Ruba4ok писав: думав ловити на "Кльових" годинах з (8 по 9) але не досидів і втік додому stesnya:
Зараз осінь і "кльові" години не обов"язково увечері. Серед дня і зранку судак бере досить добре. А увечері він просто виходить на перекати малька ганяти і зазвичай бере не самий крупний. Мені самі більші попадались взимку і серед дня.
Аватар користувача

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 1531
З нами з: 15 лютого 2009 01:30
Справжнє ім'я: Віктор
Звідки: ФРС ВО м. Луцьк

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення shanik »

На прохання Бєлого викидаю фотки. Риболов Бєлий хороший, а над експозицією треба ще працювати...
Аватар користувача

Lyc'kuy_Ruba4ok
Щука
Повідомлень: 324
З нами з: 01 квітня 2011 00:02
Справжнє ім'я: Роман
Звідки: м.Луцьк
Контактна інформація:

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення Lyc'kuy_Ruba4ok »

ВСЬО!!!!! тепер Сом- Рыба моей мечты! luks:
≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈
Якщо є вільний час, то найкраще його буде провести на РИБАЛЦІ...
Аватар користувача

СаньОК!!!
Чебачок
Повідомлень: 19
З нами з: 03 вересня 2011 22:08
Справжнє ім'я: Олександр
Звідки: с.Піща
Контактна інформація:

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення СаньОК!!! »

Ех... Мені б сома потягати!!!! som:
podmotka:Риболовля-це СУПЕР!!!!!! motorka: nadno:
Аватар користувача

АМАТОР
В`юн
Повідомлень: 38
З нами з: 18 січня 2011 21:57
Справжнє ім'я: ВАЛЕРІЙ
Звідки: с.Липини.

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення АМАТОР »

СаньОК!!! писав:Ех... Мені б сома потягати!!!! som:
А хто ж тобі заважає? Вперед на річку і тягай на здоров'я !
...и опыт,сын ошибок трудных...
Аватар користувача

АМАТОР
В`юн
Повідомлень: 38
З нами з: 18 січня 2011 21:57
Справжнє ім'я: ВАЛЕРІЙ
Звідки: с.Липини.

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення АМАТОР »

В передчутті зими зранку чомусь не спиться і я , щоб потім не жаліти, вирішив провідати Стир. Ранок видався просто чудовим. красота захоплює дух:

Пробіглися ми зі своїм другом по перспективних місцях, він уважно стежив чи все правильно роблю:

Риба не клювала,принаймі у мене.За кілька годин полоскання, невеличкий судачок, який відразу ж був відпущений у рідну стихію.

За кілька днів значно знизився рівень води...Як би то не було, ми гарно відпочили і задоволені приїхали додому.
...и опыт,сын ошибок трудных...
Аватар користувача

Krokodill
Минь
Повідомлень: 152
З нами з: 09 вересня 2010 23:14

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення Krokodill »

АМАТОР писав: Пробіглися ми зі своїм другом по перспективних місцях, він уважно стежив чи все правильно роблю:
А я думав хто це міну підклав на проході до переспективного місця. Потім побачив сліди собаки Баскервіля-Феофановича і все стало зрозуміло. По рибі та же фігня - один дрібненький, тільки вище на виході з ями... і больше ничего stena:
Відповісти

Повернутись до “Звіти”