ЗвітиРиболовля на р.Стир (без меж та кордонів)

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Аватар користувача

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 1531
З нами з: 15 лютого 2009 01:30
Справжнє ім'я: Віктор
Звідки: ФРС ВО м. Луцьк

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення shanik »

DRAKULKA писав:
П.С.: де ж обіцяні фото сома?
Тільки шо, штурханув Бєлого по телефону, каже , постарається сьогодні забрати в сусіда фотика і викинути фотки, а може і звіт...
Аватар користувача

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення B.B.B. »

Вискочив із друзями після роботи у „пенати” Андрія Б. – смт. Рокині.
Хлопці на судака, а мені довелось пошукати місце під „Белєзу”. Таки Андрій був правий – „тут не кожне місце навіть 12 гр. проб’єш”.
Одним словом, трішки прогулявся, змінив кілька місць і таки примічаю одне непогане – вдається отримати кілка клювань полосатого, два беру і ще два сходить.
Роблю висновок – місця тут по своєму цікаві, однак дуже важкі. Під судака картина „простіша” - хто перший на місце став, той і молодець luks:
Аватар користувача

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 1531
З нами з: 15 лютого 2009 01:30
Справжнє ім'я: Віктор
Звідки: ФРС ВО м. Луцьк

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення shanik »

Ехо звітів : 5 автомобілів в гирлі Чорногузки. Хтось відпишеться?
Аватар користувача

АМАТОР
В`юн
Повідомлень: 38
З нами з: 18 січня 2011 21:57
Справжнє ім'я: ВАЛЕРІЙ
Звідки: с.Липини.

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення АМАТОР »

Вчора,зранку видався чудовий осінній день, і це якраз співпало з моїм чудовим настроєм, і нестерпним бажанням побродити берегом річки.І як,скажіть, я міг собі в цьому відмовити....? Швидко вирішую всі справи на роботі і вже через годину,попередньо загрузивши все необхідне в автомобіль, я прямую до річки, вже по дорозі вирішуючи, де все - таки порибачити?! Десь о дванадцятій годині дня,я був на березі.Не поспішаючи був налагоджений спіннінг, підібрані приманки і ще раз все перевірено,чи нічого не забув, приступаю до улюбленої справи.Плавно ложу приманку під траву протилежного берега, даючи їй опуститися до дна. Пауза...легка потяжка,підрив приманки і знову даючи їй дістатися дна,при цьому пильно вдивляюся на кінчик спінінга, який згинається при потяжках і вирівнюється коли приманка дістається дна.Все це, повторюю раз за разом,отримуючи при тому масу задоволення.
Перші пів години не приносять бажаного...,але під час наступної проводки,коли приманка ось-ось мала дістатись дна,відчуваю чіткий удар, підсічка і риба сіла на гачок,кілька хвилин боротьби і ось він омріяний трофей!!!:
Отримавши добру порцію адреналіну, продовжую крок за кроком шкрябати дно річки.Через кілька хвилин,знову покльовка і судачок знову на березі:
В голові промайнула думка,тільки друга година дня, а в мене вже два судака 1,300 та 1,050,а кльов то розпочнеться ближче до смеркання,а то і пізніше...!!!??? Але... але все так само швидко закінчилося ,як і почалося.Було ще кілька безрезультативних покльовок,та ось цей недомірок:
Такому козаку ми даємо можливість підрости.Пливи собі...
Порибачивши до п'ятої години вечора я вирішив,що на сьогодні вистачить. Подякувавши матінці природі та улюбленій річці за гарний відпочинок та виділену рибку я вирушаю додому...
...и опыт,сын ошибок трудных...
Аватар користувача

СаньОК!!!
Чебачок
Повідомлень: 19
З нами з: 03 вересня 2011 22:08
Справжнє ім'я: Олександр
Звідки: с.Піща
Контактна інформація:

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення СаньОК!!! »

Класні судачки!!!! luks: podmotka:
podmotka:Риболовля-це СУПЕР!!!!!! motorka: nadno:
Аватар користувача

Krokodill
Минь
Повідомлень: 152
З нами з: 09 вересня 2010 23:14

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення Krokodill »

shanik писав:Ехо звітів : 5 автомобілів в гирлі Чорногузки.
rzhach: Все правильно, там скоро черга буде стояти за халявною судачатинкою.
Судака важче знайти, але легко упіймати, но наш народ не ищет тяжелых путей. banda
Аватар користувача

АМАТОР
В`юн
Повідомлень: 38
З нами з: 18 січня 2011 21:57
Справжнє ім'я: ВАЛЕРІЙ
Звідки: с.Липини.

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення АМАТОР »

Krokodill писав:
shanik писав:Ехо звітів : 5 автомобілів в гирлі Чорногузки.
rzhach: Все правильно, там скоро черга буде стояти за халявною судачатинкою.
Судака важче знайти, але легко упіймати, но наш народ не ищет тяжелых путей. banda
Ось і думай тепер,написати звіт чи ні? після якого стандартні запитання: Де ловив? На що ловив? Як ловив? І тд і тп!!! А особливо людей цікавить: Де ловили на Стиру???
...и опыт,сын ошибок трудных...
Аватар користувача

Lyc'kuy_Ruba4ok
Щука
Повідомлень: 324
З нами з: 01 квітня 2011 00:02
Справжнє ім'я: Роман
Звідки: м.Луцьк
Контактна інформація:

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення Lyc'kuy_Ruba4ok »

АМАТОР писав:Ось і думай тепер,написати звіт чи ні? після якого стандартні запитання: Де ловив? На що ловив? Як ловив? І тд і тп!!! А особливо людей цікавить: Де ловили на Стиру???
якщо уважно читати ваші звіти, то можна все зрозуміти де ловили і на що... а я от ніколи не ловив ще судака на спінінг .. завтра піду пробивати нові місця на Стир.. може якесь і знайду.. і зловлю першого судака! Звіт тоді гарантовано.Не зря ж в мене зараз статус стоїть- "судак" rzhach:
≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈
Якщо є вільний час, то найкраще його буде провести на РИБАЛЦІ...
Аватар користувача

Krokodill
Минь
Повідомлень: 152
З нами з: 09 вересня 2010 23:14

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення Krokodill »

Lyc'kuy_Ruba4ok писав:завтра піду пробивати нові місця на Стир.. може якесь і знайду.. і зловлю першого судака! Звіт тоді гарантовано.Не зря ж в мене зараз статус стоїть- "судак" rzhach:
Все правильно " дорогу осилит идущий". Шукай тверде дно, щоб поблизу були ями, не бійся перекатів і швидкої течії. Став прогонисті приманки з високою частотою гри і не великою амплітудою і впіймаєш свого судака.
Аватар користувача

kayot
Жерех
Повідомлень: 147
З нами з: 09 червня 2009 20:43
Справжнє ім'я: Макс
Звідки: Луцьк

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення kayot »

Решил разбавить "припаскуднейшее настроение и проблемы" чаовой вылазкой на Стырь и заодно проверить новый шнур....такой я уже сделал себе неправильный выбор - вам не передать ( про шнур)...ну да х...с ним..я не об этом...
Так вот.....добрался до места.....сложил спин...приманка Keitech Swing Impact 2" кола...4 грама...и в воду.....блин....как и в прошлый раз....вторая проводка.....кончик спина в дугу от поклёвки " отдай удочку"....но новый "блин" шнур даже не требовал фрикциона - брёвна тягать, а не окуней и через 15 секунд результат на берегу:
Или из-за того. что зимний запас окунёвой жарёхи у меня дома готов, или из-за ХЕРОВОГО настроения, но захотелось совершить за сегодняшний день что-то хорошее....боец поплыл домой.....
Настроение уже вроде лучше. солнышко светит, хотя и очень холодно!!!
Виброхвостик естествено был сорван и немного пожован. поэтому не удалось его прицепить так как надо...а стал он "пузом к верху"..и в воду....блин....я даже не ожидал на втором забросе такую поклёвку.......зажатый фрикцион завизжал.......но не долго. я его успел отпустить. но про это не успел узнать разогнутый :-(, овнеровски крючок - это был окунь, я его видел...но ...какой это был окунь.............................................................................................................
И всё.......я уехал точно с тем..чем и приехал....хотя я наверное не прав. в борьбе победил сильнейший и готовый к бою...что не могу сказть про сегодняшнего себя!!!
Не едьте на речку с плохим настроением - это не панацея..а отдых!!!!
Зображення
Відповісти

Повернутись до “Звіти”