ЗвітиРиболовля на р.Стир (без меж та кордонів)

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Аватар користувача

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення B.B.B. »

Вийшов із Андрієм сьогодні на річку, трішки половили полосатого…
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
Аватар користувача

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 1531
З нами з: 15 лютого 2009 01:30
Справжнє ім'я: Віктор
Звідки: ФРС ВО м. Луцьк

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення shanik »

Раз клює треба ловити. Тому, закінчивши домашні справи, вже в сутінках, направляюсь в Новостав. Спочатку пробую ловити так як вдень - переходячи з місця на місце. Але вночі це трохи стрьомно. Тому вибираю місце біля Чорногузки і шукаю рибу міняючи тільки напрямок закиду і вагу приманки. Декілька сумнівних тичків, ставлю "свінга" 2,8 на невеликому офсеті з тонкого дроту, але забуваю послабити фрикціон. Покльовка з першої проводки, коротка боротьба і в мене в руках розігнутий офсет. Міцніші гаки маю лише під більші приманки, в воду летить "басс ассасін" (не пам'ятаю розмір, той що більший, під офсет), отримую на нього серію покльовок, дуже чітких - але мимо. Знову "свінг" 2,8, зривається вітер і покльовки припиняться. Пора додому, але чисто автоматично закидаю і, таки, беру "кілушника".

ЗИ. Андрій, вітаю з першим судаком!
Аватар користувача

kayot
Жерех
Повідомлень: 147
З нами з: 09 червня 2009 20:43
Справжнє ім'я: Макс
Звідки: Луцьк

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення kayot »

akrus писав:
kayot писав:То shanik, а на что взял судачёк luks: ..не видно на фото?
Keitech Swing Impact 3.8"
ок, дякую за відповідь
Зображення
Аватар користувача

akrus

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення akrus »

shanik писав:Раз клює треба ловити. Тому, закінчивши домашні справи, вже в сутінках, направляюсь в Новостав. Спочатку пробую ловити так як вдень - переходячи з місця на місце. Але вночі це трохи стрьомно. Тому вибираю місце біля Чорногузки і шукаю рибу міняючи тільки напрямок закиду і вагу приманки. Декілька сумнівних тичків, ставлю "свінга" 2,8 на невеликому офсеті з тонкого дроту, але забуваю послабити фрикціон. Покльовка з першої проводки, коротка боротьба і в мене в руках розігнутий офсет. Міцніші гаки маю лише під більші приманки, в воду летить "басс ассасін" (не пам'ятаю розмір, той що більший, під офсет), отримую на нього серію покльовок, дуже чітких - але мимо. Знову "свінг" 2,8, зривається вітер і покльовки припиняться. Пора додому, але чисто автоматично закидаю і, таки, беру "кілушника".

ЗИ. Андрій, вітаю з першим судаком!
Дякую.
Аватар користувача

<>< Fisher ><>
Марена
Повідомлень: 405
З нами з: 21 грудня 2009 15:37
Звідки: Луцьк

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення <>< Fisher ><> »

Начитавшись звітів, sentkroy і собі поїхав на річечку. Вже в 7:30 прислав мені ммс. Заздрю йому refleks:
<>< Раз сделавшись спиннингистом-не бросай этой охоты до конца дней своих, ибо нет выше наслаждения, как ловля рыбы верченьем ><>
Аватар користувача

АМАТОР
В`юн
Повідомлень: 38
З нами з: 18 січня 2011 21:57
Справжнє ім'я: ВАЛЕРІЙ
Звідки: с.Липини.

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення АМАТОР »

Трошки розбавлю тему, а то всі кинулися на судака....адже є ще інша риба. І так ЖЕРЕХ, впійманий сьогодні на річці СТИР,вагою 3кг 240гр.

...а щука мовчить!???Здається все в ідеалі для щуки, і пора року, і погода, і береза вже жовта...а вона мовчить!!!
...и опыт,сын ошибок трудных...
Аватар користувача

Andrey Jaxon
Личинка
Повідомлень: 4
З нами з: 22 березня 2012 20:46
Звідки: Луцьк

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення Andrey Jaxon »

Согласен жерех пойдет.На шо взяв?А щука на мою думку жде перших приморозків, бо мовчить не тільки на Стирю.

вчіть рідну мову, чоловіче
We$t
Аватар користувача

АМАТОР
В`юн
Повідомлень: 38
З нами з: 18 січня 2011 21:57
Справжнє ім'я: ВАЛЕРІЙ
Звідки: с.Липини.

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення АМАТОР »

Взяв на віброхвіст Lunker City Shaker. Зараз, жерех не такий обережний як весною або літом, а тому і не такий перебірливий в приманках, тому і взяв...що до щуки: то це більш риболови чекають перших приморозків,щоб впали водорослі, буде комфортніше робити проводки. а вона мала б брати вже зараз... ??? Ніхто не може сказати напевне, чому вчора "клювало",а сьогодні "ні", тому в риболовлі є багато нелогічного, тим вона і цікава!!!
...и опыт,сын ошибок трудных...
Аватар користувача

allladinlibra
Судак
Повідомлень: 264
З нами з: 01 серпня 2012 19:27
Справжнє ім'я: Саша

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення allladinlibra »

Підкажіть де саме на Стирі ловили,хочу на днях спробувати,а то дійсно щось щука мовчить.
Аватар користувача

АМАТОР
В`юн
Повідомлень: 38
З нами з: 18 січня 2011 21:57
Справжнє ім'я: ВАЛЕРІЙ
Звідки: с.Липини.

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення АМАТОР »

Рибачив я в Крижівці, але я не думаю, що це має значення, так як жерех є по всій річці.
...и опыт,сын ошибок трудных...
Відповісти

Повернутись до “Звіти”