ЗвітиРиболовля на р.Стир (без меж та кордонів)

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Аватар користувача

diplomat
Лин
Повідомлень: 111
З нами з: 19 лютого 2009 19:26
Звідки: Луцьк

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення diplomat »

Відповів в ПП
Аватар користувача

АНАТОЛІЙ
Марена
Повідомлень: 498
З нами з: 17 січня 2010 12:28
Звідки: Луцьк

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення АНАТОЛІЙ »

Сьогодні відвідав Стир в надії цікаво порибалити. Розпочав ловлю від мосту, що на Д.Галицького, спочатку прокинув мормишкою з нарізкою, був помічений головень, який активно проявляв себе на поверхні та піймати його не вдалось...
Перевязую джигу в 3 г., у якості приманки "нано-мінноу" і з першої ж проводки буквально під ногами чітка і виразна покльовка - підсічка, після чого я обережно боячись, що риба була засічена за край пащі ненадійно, спускаюсь до води і приймаю несподіваний "трофей".

Судачок був відпущений, варто розуміти що популяція данного хижака у нашій річці залишає бажати кращого.
Після детального облову місця попрямував далі, берегом річки до Заливу.
По дорозі вдалось взяти два окуня, на Заливі все виглядає доволі складно : обширні водні зарості з коридорами у траві. Для джиггінгу це підходить не найкращим чином, тому продовжую пошук доступних, відкритих місць.
Приблизно за стовбом (про який всі знають) в сторону мосту розпочинаються більш менш відкриті ділянки, де я і продовжив ловлю. Точка за точкою я просувався до мосту на Ковельській, іноді викидаючи на берег чергового смуганя, розміром в середньому 40-50г. та трапився й такий екземплярчик, також доволі приємний.

Отже ще є можливість порибалити цікаво неподалік від дому!


П.С. Бажаю всім натхнення на риболовлі!
Аватар користувача

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення B.B.B. »

Відвідали сьогодні під вечір із друзями річку після тривалої паузи.
Відносно низький рівень води та рвучкий вітер не стали на заваді гарній риболовлі.
Із першого закиду у Толіка гарний окунь – далі діло пішло. Полосатий клював часто.
ЗображенняЗображення
І хоч в улові переважав дрібний окунь, однак без бонусів не обійшлось.
ЗображенняЗображення
У фаворі хробачки. Цього разу маслянистий цунік в ударі. За вечір два десятки полосатого порадували нівроку. У хлопців також не слабо – всі з рибою, яку і відпускали раз по раз.
Зображення
Аватар користувача

Krokodill
Минь
Повідомлень: 152
З нами з: 09 вересня 2010 23:14

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення Krokodill »

B.B.B. Віталій, Ти вже просто пронумеруй свої фотки і оголоси список аудиторії і ми вже будемо знати : Фото №1 окунець в траві; Фото №2 окунець в багнюці , ну і т.д . І тобі простіше ( не треба совати фотік на рибалці) і нам лишній раз їх відкривати не прийдеться. Хоча остання фотка це вже щось відносно нове.
Не ображайся friends:
Аватар користувача

АНАТОЛІЙ
Марена
Повідомлень: 498
З нами з: 17 січня 2010 12:28
Звідки: Луцьк

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення АНАТОЛІЙ »

Було дуже приємно порибалити з друзями, тим більше, що риболовля дійсно вдалась.
Безліч несподіванок, сюрпризів у приємній компанії моменти позитиву та позитивні емоції відчутні вдвічі більше. Спогади про пережиті часи та бувалі ситуації надають звичайній зустрічі значимості, можна подумати і про майбутнє...

Та для мене цей вихід був другим етапом риболовного дня, першу частину якого спробую коротко описати:

Черговий день, нові рішення, думки та варіанти на рахунок дій за для корисного проведення часу.
Звісно риболовля, злегка покопирсавшись в своїй голові, зваживши всі за і проти, було вирішено відвідати р.Стир, в силу своєї демократичності цей варіант все частіше завойовує мою прихильність.
Виявляється зараз там можна успішно половити окуня, в прилові можуть зустрічатись шнурки та інші сюрпризи. Опинившись на річці, з першого закиду вдалось піймати окуня, з чого можна зробити висновок про його активність. Обловлюючи перспективні, напрацьовані точки виловлюю і слідуючого полосатого, розміром як стандарт 35-40г.
На наступну ділянку річки я завжди покладав великі надії та виправдати їх вона змогла тільки сьогодні. Перші декілька закидів принесли схід щучки, молода і енергічна, виконавши серію кульбітів вона успішно звільнилась від приманки біля самого берегу.
Наступний закид також приніс схід рибини, цього разу все відбулось на глибині, здалось що це був непоганий окунь. Слідуючий закид і знову "тук", поведінка риби на гачку ідентична попередній, підводжу рибу до берегу і ось він, стирський судачок, бажана та як і попереднього разу несподавана зустріч:
Дотримуючись традиції риба була відпущена.

Можу припустити, що попердній зійшовший риб був також кликанем.
В будь якому випадку він не був самітником і після 20 хвилин облову місця я отримав наступну покльовку, яку також реалізував, це був трішки більший судачок, який теж попрямував до дому...

Обловлюючи точку далі отримав ще один схід, і піймав два окуня.
Потрібно було повертатись назад, і я повертався, адже далі на мене чекала риболовля в компанії друзів!

Бажаю всім натхнення на риболовлі!
Аватар користувача

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення B.B.B. »

Сьогодні знову перевірили активність полосатого.
Схоже, на кльов ми спізнились, хоч до нас Анатолій непогано відловився.
Та не все так погано, попри підвищення рівня води та передчасну грозу.
Вдається вийти за рубіж двох десятків полосатих, але в основному за рахунок дріб’язку.
І на сьогодні у фаворі лишається краще цунік та звична нарізка, кілька хвостів узяв на твістер-масло. Проводка – волочіння та мікропідриви.
На цей раз перед грозою активності кльову не вдалось спостерігати, що часто трапляється…
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
Зображення
Аватар користувача

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення B.B.B. »

Дубль-3.
Вдалось відвідати річку на вечір утретє на цьому тижні.
Рівень води ще піднявся на фоні учорашнього дня.
Із кльовом ситуація куди гірше. Покльовки рідкі, можна сказати, випадкові. Проте пощастило вийти за рубіж „десятки”.
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
У цілому, риболовлю провели у дружньому альянсі разом із Толіком та дядьком Славіком. Клювання та рибу мали усі. Власне, риболовля була нетривалою.
По приманках - сьогодні працювали твістери разом із звичними „червячними” приманками. Проте останні куди ліпше.
Зображення
Аватар користувача

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення B.B.B. »

Вийшли під вечір на річку у межах міста.
Прокинулись кілька разів.
Вдалось узяти по кілька хвостів окуня, ще було декілька сходів і клювань.
Загалом, вечір пролетів швидко. Сьогодні серед приманок краще спрацював цунік.
Серед цікавого - бачили одну непогану щуку, котра атакувала малька мало не в ногах…
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
Аватар користувача

АНАТОЛІЙ
Марена
Повідомлень: 498
З нами з: 17 січня 2010 12:28
Звідки: Луцьк

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення АНАТОЛІЙ »

Вчора під вечір вийшов на річку. Мав декілька нечітко виражених клювань, два окуня зійшло і піймав ось такого красеня
Спокусився він Цуникиши "Мебарку" з циліндричним хвостом, голова 1.5г.
Аватар користувача

АМАТОР
В`юн
Повідомлень: 38
З нами з: 18 січня 2011 21:57
Справжнє ім'я: ВАЛЕРІЙ
Звідки: с.Липини.

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення АМАТОР »

Останнім часом риболовловля на Стиру не приносила бажаного задоволення, хижак мовчав... Так, не чіткі судачі тички, легенькі щучі ударчики в береговій зоні, а щоб щось серйозніше....річка мовчала.Мінялися приманки,місця ловлі риби та подачі приманки, а результату не було...?

...в пошуках риби...
Грішним ділом подумував,або я розучився ловити,або риби в річці немає...,але не здавався.
Сьогоднішній виїзд на річку розвіяв мої сумніви...хижак активізувався,не так,щоб за кожним зобросом,але все ж таки веселіше. Був упійманий судачок на 1,300, потримав щуку і так,спостерігалася активність риби.

Ось він КРАСЕНЬ.
Риба в річці є,це факт! Просто іноді вона пасивна,а ми нетерплячі, це я для себе зробив висновок.Терпіння та наполегливість завжди приносять результат,хоть і не відразу...!!!:)))))
...и опыт,сын ошибок трудных...
Відповісти

Повернутись до “Звіти”