ЗвітиЗалив у нашому Луцьку (р. Стир)

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Аватар користувача

Вітус
Вугор
Повідомлень: 542
З нами з: 10 листопада 2009 13:08
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк

Re: Залив у нашому Луцьку (р. Стир)

Повідомлення Вітус »

Демчук Вадим писав: Просто там ніби такий пів-острівець... Що входить у воду на 1.5 метра.
Коли з водою все в нормі, то з цього ракурса (з якого зроблено фото) ніяких острівців та півострівців суші немає. А плита під рукою з окунцем (на фото видно її край) завше була покрита водою. Отже, як мінімум-півметра, ато і метра води бракує... :o :(
Аватар користувача

максім
В`язь
Повідомлень: 100
З нами з: 27 жовтня 2009 13:37
Звідки: м.Луцьк

Re: Залив у нашому Луцьку (р. Стир)

Повідомлення максім »

Рівень низький і є.
Аватар користувача

sentkroy
Марена
Повідомлень: 487
З нами з: 07 жовтня 2009 18:13
Справжнє ім'я: Сергій

Re: Залив у нашому Луцьку (р. Стир)

Повідомлення sentkroy »

2 максім Звіт так собі, незасмачений (розмір риба требує більшого). А от жельотка жирна. :D
АРФАГРАФИЯ - ето как канг-фу. Настаящщии мастира ею биз надабнасти ни пользуюцца!
Аватар користувача

АНАТОЛІЙ
Марена
Повідомлень: 498
З нами з: 17 січня 2010 12:28
Звідки: Луцьк

Re: Залив у нашому Луцьку (р. Стир)

Повідомлення АНАТОЛІЙ »

Сьогодні побував на Заліві, риба потрібно сказати доволі активна і не дивлячись на ненастну погоду вдалося непогано відловитись.
Початок риболовлі дуже багатообіцяючий: пройшовши на перспективну точку, три закиди увінчались двома окушками і шнурочком, трішки згодом витягнув жерешка mayachok:, який дуже потішив. За півтори години в активі чотири окуня, щучка та жерешок. Я промок, вирішую йти до дому, до того ж сонце здавалося б на довго заховалось за хмари. Дійшовши до мосту розумію що не так, розмотуюсь і всеж повертаюсь до ловлі, але після першого окуня знову почався град.В ритмі екстриму моя риболовля продовжилась. В цей період доволі правильно обловлювати ділянки водойми, які межують з заростями твердих стебел різноманітних водоростей, окунь готується до нересту і тримається поблизу цих місць. Слідуючи данному принципу до остатосного кінця риболовлі піймав ще 5 окунів і щучку.
Загальний улов склав: 9 окунів 2 щучки і жерешок.

Бажаю усім терпіння та натхнення на риболовлі!
Аватар користувача

Автор цієї теми
B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Залив у нашому Луцьку (р. Стир)

Повідомлення B.B.B. »

АНАТОЛІЙ писав:Сьогодні побував на Заліві...
Толік, класний звіт, дуже повчально! luks:
Яку проводку,-ки робив?
Аватар користувача

АНАТОЛІЙ
Марена
Повідомлень: 498
З нами з: 17 січня 2010 12:28
Звідки: Луцьк

Re: Залив у нашому Луцьку (р. Стир)

Повідомлення АНАТОЛІЙ »

Яку проводку,-ки робив?
В основному підривав джигу за допомогою двох-трьох ривочків і повертав приманку на дно, паузи робив 2-3сек.
Окунь клював переважно під час підйому приманки з дна, щучки - падіння.
Аватар користувача

Ale}{
Йоржик
Повідомлень: 53
З нами з: 24 вересня 2011 22:22
Справжнє ім'я: Олександр
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Залив у нашому Луцьку (р. Стир)

Повідомлення Ale}{ »

Підозрюючи що на вихідних на рибалку поїхати не вдасться, вирішую збити оскому на заливі. Отож одразу після роботи їду на річку. О 19 вже розмотую снасті. Розпочинаю біля стовпа. Сперш у воду летять нові воблери до яких ще не дійшли руки, підбираю проводки, насолоджуюсь грою нових "цяцьок" та краєвидами. Потім вирішую хоч щось зловити, ставлю перевірений Чірфул і відточую жорсткий окуневий твіч з короткими паузами. І ось на одному з прогалів між водоростями на воблер нападає злюча щучка, виводжу "крокодильчика" на берег, швидко фотографую та відпускаю "трофей" підростати та пожалітись мамі на мене :). Вже в сутінках доходжу до мосту, стаю під ним та пробую джигувати судачка, з настанням темряви завершую риболовлю без омріяного "ікластого", який і міджа проігнорував під поверхнею, хоча явно видно було що якась рибка біля поверхні кормилась.
Всім гарного настрою під час полювання за трофеями.
Я - українець, і я цим пишаюсь...
Аватар користувача

allladinlibra
Судак
Повідомлень: 264
З нами з: 01 серпня 2012 19:27
Справжнє ім'я: Саша

Re: Залив у нашому Луцьку (р. Стир)

Повідомлення allladinlibra »

Літо до побачення або щуча погода.
Останнім часом, риболовля, щось не вдавалась,то риба не клювала,то клювала,але маленька. Зате щастило з відпочинком,безпосередньо на риболовлі. Чудові Волинські пейзажі,чарівна природа рідного краю,прекрасна погода. Стояли останні теплі дні,сонце ніяк не хотіло ховатись за осінні хмари,і продовжувало радувати та зігрівати.
Але вчора все закінчилось. Напевно, прийшла осінь, з дощами, довгими вечорами, холодом, але по своєму, чимось, прекрасна, і з своїми позитивними сторонами. Одна з позитивних сторін, осені, для мене – це жор хижої риби.
Отже, як все було. Вчора «налюбувавшись» погодою,вирішую завтра,тобто сьогодні іти на рибу. Адже на вулиці справжня, як то кажуть,щуча погода. Дощ,холодно,вітер. З ранку зібравшись з силами вистрибую з під теплої ковдри, і швиденько збираюсь. За годину двадцять хвилин вже на заливі. Розпочинаю з під мосту, що на Ковельській вулиці. Спочатку ставлю приманки меншої ваги потім більшої і потроху рухаюсь в сторону мосту на вулиці Данила Галицького.
А погодка шепче. Пориву вітру,дрібний,але густий дощ. Та теплий водостійкий одяг не дає замерзнути. Проте мерзнуть пальці на руках, хоч я і в рукавицях, але вони без пальців. Проте надія на гарну рибу гріє душу і тіло. Ех, справжня щуча погода, але напевно, зубата про це не знає.
Пройшовши половину відстані зустрічаю ще одного «любителя» такої погоди, в нього теж по нулях. Через метрів сто, ще одного,теж саме. Вирішую іти ва-банк. Ставлю тонучий Slider 7 кислотного зеленого кольору, ризикуючи зачепитись за зілля якого на заливі вистачає. Але це воблер на який я найбільше ловив щупаків, тому з думкою «кто не рискует, тот не пет шампанського» роблю перший закид. Десь на закиді шостому,відчуваю довгоочікуваний удар, і через трохи невеличкий шнурок на березі. Маленька ,але вже щось. Зробивши на тому місті ще з двадцять закидів іду далі.
Пройшовши весь залив від мосту до мосту, вирішую іти далі по руслу до міського пляжу адже по плану ще купання. Дійшовши з пункту А в пункт Б кількість хвостів не збільшується. На пляжі роздягаюсь і в воду,а там виявляється тепліше як на вулиці. Пропливши свою заплановану на цей день відстань швиденьку біжу до рушника витиратись. Добре розтершись і зігрівшись на турнічок. Добре розім’явшись , вирішую іти по руслу до Київського майдану, можливо пощастить там. Тим більше, що в тих краях піймав свою першу в житті щуку.
На Київському майдані, знову починаю з маленьких приманок. Перепробувавши все,що мав у арсеналі,чого ще за одну риболовлю ніколи не робив, все одно залишаюсь з однією рибиною. При цьому маю багато зацепів,але з усіх звільняюсь. І про себе зауважую,що перечитування рибацьких форумів і порад на форумі ФРСВО пройшло не даремно, всі приманки вціліли.
На гулявши вовчий апетит вирушаю додому, порадувати доцю,щучкою,яку давно обіцяв.
P.S. Далі буде…
Востаннє редагувалось 21 вересня 2012 22:34 користувачем allladinlibra, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача

DRAKULKA
Адміністратор
Повідомлень: 1832
З нами з: 18 лютого 2009 10:18
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Залив у нашому Луцьку (р. Стир)

Повідомлення DRAKULKA »

Отчёт на главной, пиши ещё!
Аватар користувача

allladinlibra
Судак
Повідомлень: 264
З нами з: 01 серпня 2012 19:27
Справжнє ім'я: Саша

Re: Залив у нашому Луцьку (р. Стир)

Повідомлення allladinlibra »

Сьогодні напишу,про вчорашні пригоди в Хрінниках... vlodke: vesla:
Відповісти

Повернутись до “Звіти”