ЗвітиРиболовля на р.Стир (без меж та кордонів)

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Аватар користувача

Автор цієї теми
Alegator
Судак
Повідомлень: 288
З нами з: 16 лютого 2009 12:47
Контактна інформація:

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення Alegator »

по радіо навіть передавали цю новину. Ті "рибаки" навіть не знають шо токе "вудка"!!! Крім невода, кловні, сіток і остів, вони нічого більше в руках не тримали :cry: Брехня то все, голіма відмазка, вночі десь певно бомбу кидали, виродки...
Аватар користувача

Павло
Акула
Повідомлень: 718
З нами з: 04 квітня 2009 12:13
Звідки: з України
Контактна інформація:

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення Павло »

Alegator писав:по радіо навіть передавали цю новину. Ті "рибаки" навіть не знають шо токе "вудка"!!! Крім невода, кловні, сіток і остів, вони нічого більше в руках не тримали :cry: Брехня то все, голіма відмазка, вночі десь певно бомбу кидали, виродки...
100% згоден.Хоча з бомбою по моєму перебор.Скоріше всього невод.
Аватар користувача

Павло
Акула
Повідомлень: 718
З нами з: 04 квітня 2009 12:13
Звідки: з України
Контактна інформація:

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення Павло »

Ті "рибаки" навіть не знають шо токе "вудка"!!!
Тільки що добре роздивився фото (в газеті), так в того "рибака" що зправа на жилетці вісить зажим :?:
Зображення
якими користуються спінінгісти (і хірурги :lol: ).
Аватар користувача

DRAKULKA
Адміністратор
Повідомлень: 1832
З нами з: 18 лютого 2009 10:18
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення DRAKULKA »

Экстрактор
Аватар користувача

Vadich
Верховодка
Повідомлень: 25
З нами з: 18 травня 2009 09:42

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення Vadich »

23.08.2009 Сонячно. Вода в річці на нормальному більш-менш рівні, ще тепла, порівняно.
Вибіг покидати спінінг близько обіду біля залізничного мосту. Ловив 2 години. Взяв не предатор шнурка грам 300 (відпущений), мав один вихід окунька грам 200. Був помічений голавль, який відмовлявся від Салмо Тіні, але активно збирав, підкинутих мною, кузнечиків.. Ех.. побільше би часу на улюблену справу...
Аватар користувача

Vadich
Верховодка
Повідомлень: 25
З нами з: 18 травня 2009 09:42

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення Vadich »

Вчора 03,09,2009 Погода сонячна з невеликою хмарністю. Прийшов на річку і зразу помітно, що вода, як для цієї пори невисока. Все ж таки сказується те, що серпень без дощів був. Роблю невеликий "марш - бросок"
зі спінінгом по перспективних місцях. Ловлю переважно на резину. Година риболовлі нічого радісного не приносить та й зовнішніх ознак активності хижака не видно. Без осоливого ентузіазму просуваюсь знайомими місцями і отримую таки удар у місці перед корягою.. Здобич відразу виходить наверх - тому відразу помічаю, що противник не досить серйозний. Трохи форсую події і пробую викинути щучук грам 500 через невеликий обривчик під берегом... Бульк.. Вже в повітрі трапляється прикрий схід. НАпевне, погано засіклась... Все ж, настрій покращується - краще обрив, ніж нічого. Невеличку порцію адреналінчику таки отримав.
Йду далі. На одному з місць під берегом, спостерігаю захоплюючу картину. Щучка грам 300 - 400 випливає за моїм твістером . Хватати не спішить. Досить вальяжно підходить з боку і робить легенький тичок.. Саме тичок, а не злосний щучий удар. Пуста підсічка. при огляді приманки видно, що вдарила вище гачка біля джиг-головки. Подальші спроби виманити зубасту з тих місць невдалі. Не допомогла і заміна приманок. Проходжу ще декілька сот метрів - знову за прибережною травою відчуваю ударчик.. ну дуже легенький. Думав здалося, але помічаю нові зуби на хвості твістера. Треба закруглятись... Йду додому. Результат - 0, проте
настрій гарний. Що здалося мені очевидним - щука була досить пасивною в цей день, про що свідчать нерішучі покльовки. Мав нагоду пропливтись, щоб відцепити приманку - водичка, скажу я, досить тепла, як для початку вересня. Так щ о треба, мабуть, трошки ще почекати. PS: А сьогодні вже дощ.. ДУмаю ще з тиждень і осінній сезон можна вважати відкртим. А там і звітів побільшає..
Аватар користувача

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення B.B.B. »

Сьогодні після 16 год. вирвався із приятелем Андрієм на Стир в районі Вишкова. Рівень води у річці помітно зменшився, значно менше стало трави, течія потужна, до того всього гарна погода. Одним словом - ось вона осіння пора, хоч тепло як влітку.
Першим обловився мій приятель - на вертушку бере окушка. Досить швидко і сам обловлююсь - розловив вертушку від Маньяка. Потім дещо поджигував - мав гарний вихід на мормишку із спрацюванням фрикціона, але лише стянуло твістера.
Під одним із обривів спостеріг два виходи, як наслідок один окунь сходить ще один сідає на джигу.
Потім гарно обловив зону трави на одному із прямиків. На цей раз відпрацювався із мікроколеблом - три перших закиди і три окуня. У тому ж місці - мав також вихід на маньячку, але порожньо і ще два тичка знову на колебло.
Ще згодом бачив два супроводження джиги тим же окунем. Товариш у цей момент мало не засмикував щуку на міновчика.
Дійшли іще до одного гарного обриву, гадали, що візмьмемо судачка, однак мав лише один гарний виіхд окуня, хоч удар був відчутним і просікав неабияк. А тут тобі окунець лише на 150 гр.
Отже, за вечір маю лише 6 хвостів полосатого і кілька тичків. В принципі непогано, хоч можна було того окуня і більше взяти, якби повпиратися. А так, походили, спіном покидали, усю пійману рибу відпускали відразу, фотіка не брав, тому сьогодні знову без фоток. Ось так і завершилась вечірня ВОЛИНСЬКА РИБАЛКА
Аватар користувача

ps_coder
Ротан
Повідомлень: 46
З нами з: 06 квітня 2009 11:22
Справжнє ім'я: Костя
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення ps_coder »

Сьогодні вийшов з братом на стир, спустились від проміня пройшли до кінця вишкова ...
Рибка активна, скаче то тут то там, частіше під іншим берегом, маленкі щучки тікають з під ніг.
На течії я не дуже люблю (скоріше не вмію) ловити.
Ловили на воблери та вертушки, в основному кидав міношки вздовж лінії водоростей.
Дійшли до каналів, ненаю є там риба чи ні але по ідеї має бути :) но ловити там не стали,
вирішили дійти до каналу який спролучений зі Стиром напряму, бачим що діло кепське, води мало весь в рясці.
Лише в 1 місці є прогал, там з труби тіче вода і трохи розганяе ряску.
Декілька закидів тичок, ще декілька покльовка - щурок грам з 300 який зійшов.
Зате на руслі поклевка - результат на фото, мій 1 жерех чи жерешок ;) вдома зважили 1кг :)
Зображення
Воб мій фаворит в цьому році - YO-ZURI 3D Minnow 7см (тре дістати 10см), непагано показав себе на мілині і заросших частинах водойм.
Аватар користувача

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення B.B.B. »

ps_coder писав:мій 1 жерех чи жерешок, вдома зважили 1кг
- зачет, вітаю!
Аватар користувача

Zoryan
Уклійка
Повідомлень: 21
З нами з: 02 жовтня 2009 21:50

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення Zoryan »

Добрий вечір! До сьогодні був гостем цього сайту, але всеж таки вирішив зареєструватись. Особливо після сьогоднішньої рибалки. Отже звіт. В 11.00 виїхав з Луцька в сторону села Вербаїв на Стир. Погода вітряна і хмарна, але щука мала брати, хоча я більше ловив окунів на Стиру, ніж інших хижаків. В 12.00 закидаю спін щоб обловити нові воблери Jaxon Tingo «карась» куплені напередодні і приблизно через 5-6 кидків маю схід окуня. А ще через декілька хвилин беру хорошу щучку.
Фото002.jpg
Більше покльовок не було, хоча в траві то тут то там було видно як гуляють "карандашики".
Потім я побачив як голавль чи то язь перед очима заглотнув верховодку вирішую взяти другий спінінг і попробувати покидати, щоб зловити більш обережнішу рибку. Глибокі проводки не дали результату, але перший же кидок за впавшим деревом призводить до "зацепа" ... рибини :shock: , яка починає водити від одного берега Стира до іншого. Поводивши хвилин десять, коли риб заспокоївся встигаю мобілкою зробити фотку...
Фото004.jpg
.
Ще хвилин 5 і риба ледве вмістившись в підсак опиняється на березі.
Рибалка вдалась: щука 50 см і жерех 70 см правда не знаю скільки важать, бо не розжився ще вагою...
Фото001.jpg
Дійсно в річці Стир є багато риби і різної.
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”