ЗвітиІква

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Аватар користувача

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: р. Іква

Повідомлення B.B.B. »

Сьогодні зробили такий собі вояж Береги-Хріники-Малево.
Отже, із ранку махнули на р. Іква. Погода радувала, адже на день справжня весна.
Кльовом річка сьогодні також порадувала, однак досить „виборочно”. Лише два місця, які вдалось нормально обловити – решта місць промовчало. Як результат понад 20 смугастих. У друзів теж непогано – є непоганий головень, окунь, із щукою – несудилося.
Далі переїхали у Хріники…
Аватар користувача

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: р. Іква

Повідомлення B.B.B. »

Випала нагода відвідати р. Іква разом із друзями.
Із ранку ще морозець, але діло йде до тепла. Ранок не заставив довго чекати клювання. Як наслідок, відловився по окунях.
Зображення Зображення Зображення
Сьогодні працювало виключно волочіння. Дещо капризним слід було б назвати клювання полосатого, але не без того.
На останок доловлююсь міні-бонусом дня – головником. Головень узяв типово під бровкою із досить виразним клюванням.
Зображення Зображення
Далі майнули на р. Стир у Малево.
Аватар користувача

Автор цієї теми
shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 1531
З нами з: 15 лютого 2009 01:30
Справжнє ім'я: Віктор
Звідки: ФРС ВО м. Луцьк

Re: р. Іква

Повідомлення shanik »

Livera, як і більшість форумчан, про риболовлю фіг відпишеться. А ММС-ки його опублікую...

І таких 10 штук.
Аватар користувача

DRAKULKA
Адміністратор
Повідомлень: 1832
З нами з: 18 лютого 2009 10:18
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: р. Іква

Повідомлення DRAKULKA »

А сегодня как раз подумал - куда лобатые поделись. Неужто рано ещё, или руки у всех уже под окуня заточились.. lol:
Аватар користувача

Krokodill
Минь
Повідомлень: 152
З нами з: 09 вересня 2010 23:14

Re: р. Іква

Повідомлення Krokodill »

Мені здається, що це жерешок, а не головень.
Аватар користувача

DRAKULKA
Адміністратор
Повідомлень: 1832
З нами з: 18 лютого 2009 10:18
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: р. Іква

Повідомлення DRAKULKA »

wacko: sok: wacko:
Аватар користувача

Автор цієї теми
shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 1531
З нами з: 15 лютого 2009 01:30
Справжнє ім'я: Віктор
Звідки: ФРС ВО м. Луцьк

Re: р. Іква

Повідомлення shanik »

Рибка на першій фотці цікава. Погано видно рот за травинкою. Луска дрібніша, ніж в головня, голова на жерешка схожа. Але Валера каже, що "en face" рот не жереховий. Йому доводилось ловити і головня і жереха, і йазя. З жодною з цих риб "трофей" не вдалось ідентифікувати.
Аватар користувача

Trans
Товстолоб
Повідомлень: 213
З нами з: 05 жовтня 2009 13:54
Справжнє ім'я: Олександр
Звідки: Рівне, Луцьк

Re: р. Іква

Повідомлення Trans »

shanik писав:Рибка на першій фотці цікава. Погано видно рот за травинкою. Луска дрібніша, ніж в головня, голова на жерешка схожа. Але Валера каже, що "en face" рот не жереховий.
Можливо, це подуст?
Аватар користувача

DRAKULKA
Адміністратор
Повідомлень: 1832
З нами з: 18 лютого 2009 10:18
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: р. Іква

Повідомлення DRAKULKA »

Это не подуст. Подуст характеризируется недоразвитой нижней челюстью, точней вместо нижней челюсти у него чтото наподобие хряща. А то что на фото явно выражено хорошее нижнее хавало - скорей всего плотва-вырезуб.

Зображення

Кто мне обьяснит какую рыбу называют подъязок? Ну лещ и подлещик понятно, а чё за мелоч на язя похожа?
Аватар користувача

Автор цієї теми
shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 1531
З нами з: 15 лютого 2009 01:30
Справжнє ім'я: Віктор
Звідки: ФРС ВО м. Луцьк

Re: р. Іква

Повідомлення shanik »

Передивлявся фотку, говорив з Валерою - рот верхньорозташований, широкий, плоска верхня щелепа, нижня без "зуба". У вирезуба конкретно нижньорозташований губатий рот, якщо вірити "гуглу". Найближчий родич головня і язя - ялець. Але в того рот невеликий, а в цього хавало. Ей, млинівські, шо там у Вас водиться?
Відповісти

Повернутись до “Звіти”