ЗвітиРибалка на р. Стир (від с. Малево до с. Підлозці)

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Аватар користувача

sentkroy
Марена
Повідомлень: 487
З нами з: 07 жовтня 2009 18:13
Справжнє ім'я: Сергій

Re: Рибалка на р. Стир (від с. Малево до с. Підлозці)

Повідомлення sentkroy »

Кльова було вчора.
В надії на хороший кльов вирішили і сьогодні попитати щастя в ловлі щука. Застали з ранку лиш кілька хвилин жору, а далі тишина. Трохи потягав окуньків, вдалось виловити (манюню) галовня.

По ходу взяв кілушку, одна зійшла під берегом, було пару покльовок і один зріз приманки.

Зато шо витворяє жерех, то треба бачити, розмір зовсім недецкій, місцевий прозвав його "Худоба". Бо дійсно коли та "худоба " виходить на поверхню і бє малька з такою силою що аж сам здригаєшся на березі... :D :D :D
АРФАГРАФИЯ - ето как канг-фу. Настаящщии мастира ею биз надабнасти ни пользуюцца!
Аватар користувача

Mak7
Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 171
З нами з: 09 травня 2009 08:38
Звідки: м.Луцьк

Re: Рибалка на р. Стир (від с. Малево до с. Підлозці)

Повідомлення Mak7 »

Зато шо витворяє жерех, то треба бачити, розмір зовсім недецкій, місцевий прозвав його "Худоба". Бо дійсно коли та "худоба " виходить на поверхню і бє малька з такою силою що аж сам здригаєшся на березі...
Во - во - во. Дійсно, не риба а "худоба" . Я сьогоні, там же, одну з таких "худоб" виловив :D

Докладніший звіт про весь день риболовлі викладу трішки пізніше.
Аватар користувача

Mak7
Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 171
З нами з: 09 травня 2009 08:38
Звідки: м.Луцьк

Re: Рибалка на р. Стир (від с. Малево до с. Підлозці)

Повідомлення Mak7 »

Сьогодні я зі своїм татом та друзями (Назар, Діма, Павло) вирішили з'їздити в Малево на Стир. В нашій компанії, усі окрім Діми спінінгували. Діма вирішив половити на поплавок. Ще перед риболовлею я собі поставив за ціль половити головня. Та сьогодні клювали самі недомірки менші лодоні, окуні та мілкі щурята.
Саме при ловлі тих самих недомірків в мене клюнув жерех, але про все по порядку.
Я піднявся вверх по течії до ліску. Там під берегом справно ловилися мілкі окунці та голавлики. Після чергової проводки я побачив як щось не маленького розміру погнало малька. Роблю закид в це місце і на перших метрах проводки відчуваю доловолі сильний удар. Після підсічки я відразу зрозумів, що на гачку явно не окунець. Після семи хвилинного виважування, риб показався на поверхні води у всій своїй красі. Після цього він зробив ще один останній ривок і здався, після чого я легко зміг вийняти його із води. Жерех заважив рівно 2 кг.
Павло на джиг піймав щуку в районі одного кг.
Ось і все
Востаннє редагувалось 27 квітня 2011 07:22 користувачем Mak7, всього редагувалось 2 разів.
Аватар користувача

sentkroy
Марена
Повідомлень: 487
З нами з: 07 жовтня 2009 18:13
Справжнє ім'я: Сергій

Re: Рибалка на р. Стир (від с. Малево до с. Підлозці)

Повідомлення sentkroy »

Mak7 писав:Ось і все
Як все?... Я требую продолжения банкета!!! :lol: :lol: :lol:
За ці два дні стільки адреналіну відчув на смак, що незнаю як тепер вийти на роботу, а може ну її ту роботу і за трофеями в Малево. :D :D :D
Молодим рибачкам уважуха, знають толк в рибалці... ;) ;) ;)
Маk7 красавчік уболтав "худобу" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
АРФАГРАФИЯ - ето как канг-фу. Настаящщии мастира ею биз надабнасти ни пользуюцца!
Аватар користувача

sentkroy
Марена
Повідомлень: 487
З нами з: 07 жовтня 2009 18:13
Справжнє ім'я: Сергій

Re: Рибалка на р. Стир (від с. Малево до с. Підлозці)

Повідомлення sentkroy »

Хфайне фото, бачу лекції пішли на користь. :D
АРФАГРАФИЯ - ето как канг-фу. Настаящщии мастира ею биз надабнасти ни пользуюцца!
Аватар користувача

Автор цієї теми
B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Рибалка на р. Стир (від с. Малево до с. Підлозці)

Повідомлення B.B.B. »

Після Хрінників вже після 15 год. ми у Малево.
Ще пригадуються події „Волинського весняного спінінгу” тижневої давнини, а тому не довго думаємо і пробиваємо знайомі точки. І хоч відома яма клювань окуня особливо не принесла, однак напрацьовані номери починають приносити свої плоди…
У цілому, вдалось узяти 9 полосатих, один із яких тягне на трофея дня. Мав ще один досадний схід не меншого полосатого і кілька цікавих клювань. Власне, на цій ноті і перервали вечірній кльов, поїхавши додому. День виявився напрочуд плодовитим і контрасним, надворі явно весна, чого і всім бажаю
Аватар користувача

Автор цієї теми
B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Рибалка на р. Стир (від с. Малево до с. Підлозці)

Повідомлення B.B.B. »

Потрапили сьогодні із друзями знову на річку, однак вже після 12 год.
З першу відірвались по мікро окунях. В прилові було два головника та одна верховодка.
У хлопців справи пішли також нівроку, навіть верховодка ловилась – до чого прогрес дійшов. Вдалось перевірити кілька місць. Здорово активізувалась мирна риба. Також потримав непогану щуку, і як наслідок резина без хвоста.
Перед вечором непогано проклюнувся окунь, при чому як мікро, так і нормальних розмірів.
Товаришу здорово пощастило на судака. Зрештою, вихід останнього припав на післяобідній час.
В цілому, день виявився по літньому теплим, гарним на кльов, риболовля вкотре стала приємно повчальною та цікавою, чого і всім бажаю.
Аватар користувача

Автор цієї теми
B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Рибалка на р. Стир (від с. Малево до с. Підлозці)

Повідомлення B.B.B. »

Після рибалки на р. Іква поїхали у Малево на р. Стир.
У Малево потрапили вже після обіду. По приїзду, багато хто із рибалок вже завершували риболовлю. По слухах – кльов неважний, практично усі місця зайняті полавочниками та фідерщиками та бажання прокинутись бере уверх.
Довго покидати не судилось – лише два місця перевірив. Та із кльовом – не вельми. За короткий проміжок добираю два хвоста полосатих і на цьому вся риболовля.
Зображення Зображення Зображення Зображення
У друзів – є покльовка на судака та окуня. Із уст одного рибалки – сьогодні в активі є щука і є судак. У рибалок по 2-3 десятка мирної риби на фідер та поплавок.
Отже, риболовля вдалась, чого і всім бажаю.
Зображення
Аватар користувача

андрюха_l
Личинка
Повідомлень: 3
З нами з: 22 травня 2012 15:59
Звідки: Луцьк

Re: Рибалка на р. Стир (від с. Малево до с. Підлозці)

Повідомлення андрюха_l »

Я подумав с.Лучиці можна приєднати до цієї теми.Вчорашній день був по погоді просто щучий.Одну вдалося взяти на воблер Jexson.Була одна покльовка і її вдалось реалізуати.
Аватар користувача

Автор цієї теми
B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Рибалка на р. Стир (від с. Малево до с. Підлозці)

Повідомлення B.B.B. »

Довелось побувати сьогодні на двох річках протягом дня. І якщо риболовля на р. Чорногузка у с. Новостав дещо приїлась, хоч і лишається по своєму цікавою, то риболовля на р. Стир порадувала потужним кльовом нівроку.
Далеко не кожен день буває ось таким сонячним і тихим у таку зимову пору.
Малево
Зображення
Досить таки тепло, сонячно і безвітряно. А ще на додачу – гарний кльов, котрий тривав протягом усього дня.
Зображення
Сьогодні ці краєвиди відомі практично усім, хто хоч раз побував на р. Стир у с. Малево.
Зображення
А це вже р. Стир у районі мосту самого села.
Зображення
Попри низький рівень води, на кльов це не позначилось. Окремі місця приносили жваве клювання протягом тривалого часу. Не обійшлось і без сюрпризів у вигляді ось такого бонуса
Зображення

Загалом день виявився досить інтенсивним по кльову.
Дякую приятелям за гарну компанію та цікаву риболовлю.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”