Сезон 2009 рокуМіжособистий турнір по спінінгу "Ульотний окунь" - 22.08.09

Модератор: President

Аватар користувача

Автор цієї теми
B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Міжособистий турнір по спінінгу "Ульотний окунь" - 22.08.09

Повідомлення B.B.B. »

Панове, сьогодні із Юрієм Івановичем були у с. Лище. Вперше рибачу там спіном. Одним словом - сподобалось. Там явно домінує окунь серед хижака, а серед білої - карась. Поговорили, подумали і, власне, родилась думка про "междусобойчик із берегового спінінга" (неофіціоз, звісно).
Основна риба лову - окунь, однак це "междусобойчик". Відповідно можемо врахувати й іншу рибу, якщо забажаємо. Щодо правил - все просто, як домовимось, так і проведемо, хоч за стандарт візьмемо спортивні однак без відмічених зон та секторів. Також можемо зробити символічний внесок щодо нагородження призерів. Гадаю, сума у 25 грн. є реальною, хоч також можемо обговорити суму у бік зменшення чи збільшення.
Дата проведення - поки 22.08.09, можливо, що буде 23.04.09.
Також будемо планувати УХУ - все таки свято є свято.
Отже, список учасників наступний:
1. Віжанський В.
2. Белоцький А.
3. Ворковенко В.
4.

Реєструємось, панове. Адже список учасників буде обмежений - не більше 20 чол.
Аватар користувача

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 1531
З нами з: 15 лютого 2009 01:30
Справжнє ім'я: Віктор
Звідки: ФРС ВО м. Луцьк

Re: Міжособистий турнір по спінінгу "Ульотний окунь" - 22.08.09

Повідомлення shanik »

+1
Аватар користувача

Автор цієї теми
B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Міжособистий турнір по спінінгу "Ульотний окунь" - 22.08.09

Повідомлення B.B.B. »

Cписок учасників:
1. Віжанський В.
2. Белоцький А.
3. Ворковенко В.
4. Шанюкевич В.
5.

Процес реєстрації триває.
Аватар користувача

tohin
Чебачок
Повідомлень: 15
З нами з: 02 липня 2009 22:28
Звідки: РIВНЕ,РОФРС

Re: Міжособистий турнір по спінінгу "Ульотний окунь" - 22.08.09

Повідомлення tohin »

Віталя,опиши будь-ласка конкретніше місце,що собою являє по акваторії і т.п.
Можливо в цей раз вдастся все таки від рівного когось заслати? Хоча особисто я схиляюсь до 23-го.
Аватар користувача

Автор цієї теми
B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Міжособистий турнір по спінінгу "Ульотний окунь" - 22.08.09

Повідомлення B.B.B. »

Якщо дивитись по фото, то від нашого берегу із плит до протилежного в середньому до 40-50 метрів ширини, хоча дещо можу і помилятись. Глибина у цій частині скрізь однакова – щось схоже на басейн – до 3-3,5 метрів, може і 4 метри.
Тепер йдемо ліворуч – нічого нового, як і починається став, так і продовжується прямокутником і такою ж глибиною.
Якщо глянемо геть уліво, то помітимо, що став дещо має певний вигин у лівий бік, однак плити і таке інше повторюється.
При цьому плити на протилежному березі закінчуються раніше, як у нашому – дивимось наступне фото. Тобто, від дороги, десь так 60-80 метрів і на протилежному березі за плитами йде звичайний берег. Відповідно, там і мілина більш виражена. Тоді як у нашому березі – глибина триває приблизно такою ж самою.
Якщо не помиляюсь у нашому березі глибина по троху спадає, а ось протилежний берег мілкіший. Із протилежного берегу достатньо верб, а тому доступ до водойми із протилежного берегу дещо обмежений, хоч місцями примоститись можна.
Саме тут вже можна зустріти траву, що чіпляється за приманку, але і то рідко, тоді як на плитах ні трави, ні гілок не зустрічав, окрім тих, що на початку ставу.

Таким чином, якщо йдемо від дороги до „Г”-образного повороту, то буде десь біля 200-250 метрів. Сам „Г”-образний поворот чи кут складає в довжину до 100 метрів +/-. При цьому ширина – до 60-70 метрів +/-. Із рельєфом дна тут складніше – мало приділив уваги цьому участку, але помітив, що мілина тут відчутна і незначні перепади глибини таки існують.

Стосовно доїзду до с. Лище із Рівного. Малювати не вмію, а тому поясню так як розумію. Із Рівного їдемо на Луцьк трасою. Перед самим Луцьком йде кільцева, на якій робимо круг вліво і виїжджаємо на дубенську трасу, а там – 5-7 км і йде поворот на ліво – буде дуже великий знак на ЛИЩЕ. Коли вже звернули на Лище, їдемо ще 2-3 км і потрапляємо у середину села, при цьому нікуди не звертаємо – дорога весь час пряма. Отже, їдемо до місця, коли побачимо, що перед нами із ліва та справа будуть два стави, з’єднані місточком-дамбою. Отже, зупиняємось і виходимо на лівий став, який із дороги помітний плитами – наче потрапили у басейн чи пожарний ставок.

Ось так.
Аватар користувача

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 1531
З нами з: 15 лютого 2009 01:30
Справжнє ім'я: Віктор
Звідки: ФРС ВО м. Луцьк

Re: Міжособистий турнір по спінінгу "Ульотний окунь" - 22.08.09

Повідомлення shanik »

Віталік, як на мене глибини там значно менші, декілька років тому ловили там раків, так глибина у вказаних місцях /2. ІМХО, звичайно, ставок регулюється.
Аватар користувача

Автор цієї теми
B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Міжособистий турнір по спінінгу "Ульотний окунь" - 22.08.09

Повідомлення B.B.B. »

shanik писав:Віталік, як на мене глибини там значно менші, декілька років тому ловили там раків, так глибина у вказаних місцях /2. ІМХО, звичайно, ставок регулюється.
- не сперичаюсь, можу помилятись, адже ловив перший раз. Та чомусь так показалось, що у плитах біля 3 метрів та і один місцевий хлопчина казав того дня, що 3 метри є. Ну з глибинами -хай кожен вирішує на свій "смак". На сьогодні маємо ще одного учасника. Отже, список учасників:
1. Віжанський В.
2. Белоцький А.
3. Ворковенко В.
4. Шанюкевич В.
5. Жалнін В.
6.

Процес реєстрації триває.
Аватар користувача

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 1531
З нами з: 15 лютого 2009 01:30
Справжнє ім'я: Віктор
Звідки: ФРС ВО м. Луцьк

Re: Міжособистий турнір по спінінгу "Ульотний окунь" - 22.08.09

Повідомлення shanik »

Біля шлюзу може і є 3.
Аватар користувача

Автор цієї теми
B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Міжособистий турнір по спінінгу "Ульотний окунь" - 22.08.09

Повідомлення B.B.B. »

Список учасників зростає:
1. Віжанський В.
2. Белоцький А.
3. Ворковенко В.
4. Шанюкевич В.
5. Жалнін В.
6. Діма (Луцьк)
7.

Процес реєстрації триває.
Аватар користувача

tohin
Чебачок
Повідомлень: 15
З нами з: 02 липня 2009 22:28
Звідки: РIВНЕ,РОФРС

Re: Міжособистий турнір по спінінгу "Ульотний окунь" - 22.08.09

Повідомлення tohin »

Місце кльове!Цікаво було б там потягатись,трішки схоже на канал.
Я проб"ю хто з наших зможе приєднатись до вашого турнірчику,і якщо вималюється певна кількість бажаючих,то можливе перенесення змагань на 23,бо в мене особисто в суботу праця,тому я не зможу.
Відповісти

Повернутись до “Сезон 2009 року”