ЗвітиХріниківське водосховище

Модератор: shanik

Аватар користувача

DRAKULKA
Адміністратор
Повідомлень: 1832
З нами з: 18 лютого 2009 10:18
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Хріниківське водосховище

Повідомлення DRAKULKA »

Фото рыбы с ножом - не солидно
Аватар користувача

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 1531
З нами з: 15 лютого 2009 01:30
Справжнє ім'я: Віктор
Звідки: ФРС ВО м. Луцьк

Re: Хріниківське водосховище

Повідомлення shanik »

perespa писав:Ловив сьогоднi на мiсцi вчорашнiх змагань в Набережному . Спортцмени i менi залишили декiлька рибок.
Змагання було перенесено в район старої цегельні, основа уловів -плотва. В тебе окуні. Чим ловив?

perespa
Пічкур
Повідомлень: 31
З нами з: 07 листопада 2010 17:57
Справжнє ім'я: Микола
Звідки: м.Луцьк

Re: Хріниківське водосховище

Повідомлення perespa »

Я i ловив бiля цегельнi там ви палочок залишили цiлий лic . Ловив на чортика все iнше навiть не показуй , окунь дуже пасивний. Всi засiкались за кiнчик морди ,дуже багато сходiв тi що на фото це не бiльше 20% вiд тих що пiдводив до лунки .Але завтра знову поїду.
Аватар користувача

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 1531
З нами з: 15 лютого 2009 01:30
Справжнє ім'я: Віктор
Звідки: ФРС ВО м. Луцьк

Re: Хріниківське водосховище

Повідомлення shanik »

perespa писав:там ви палочок залишили цiлий лic .
Яких паличок?
Аватар користувача

Максим Млинів
Щука
Повідомлень: 317
З нами з: 06 січня 2010 20:50

Re: Хріниківське водосховище

Повідомлення Максим Млинів »

DRAKULKA писав:Фото рыбы с ножом - не солидно
Солидно... солидно... :D Зато какуня правильные...
Если Вы хотите получить то, чего у Вас никогда не было - Вы должны сделать то, чего никогда не делали (М. Шиффер) stesnya:
Аватар користувача

DRAKULKA
Адміністратор
Повідомлень: 1832
З нами з: 18 лютого 2009 10:18
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Хріниківське водосховище

Повідомлення DRAKULKA »

Ага, помню тут парафинили фотку с грязным окунем - так perespa наверно решил сначала помыть в умывальнике чтоб не было лишних вопросов :)
Аватар користувача

Діма
Керівник напрямку Фідер
Повідомлень: 496
З нами з: 15 жовтня 2009 17:59

Re: Хріниківське водосховище

Повідомлення Діма »

Максим Млинів писав:
DRAKULKA писав:Фото рыбы с ножом - не солидно
Солидно... солидно... :D Зато какуня правильные...
Подозреваю, что нож это масштабная линейка. Окуня зачет!!!
Общителен, характер нордический, лоялен к врагам фидера.
Аватар користувача

vitalij
Мальок
Повідомлень: 5
З нами з: 22 грудня 2011 16:24

Re: Хріниківське водосховище

Повідомлення vitalij »

07.02.2012р. приблизно 08.00 год. з колегою відвідали водосховище з метою впіймати трофейного окуня. Спосіб ловлі - блесніння (блешні кулібіна з Луцька досить уловисті). Спусались на водойму в районі цегельні, обраний напрямок в сторону дамби результату не дав. Тоді вирішили підійти до рибаків, які займалися улюбленою справою по праву сторону в напрямку церкви. Познайомившись з місцевим рибалкою, розпитав про улов, кльов, коли? і на що? Улов вражав - ящик був повний окунями різних розмірів (оцінка проводилась окомірно - декілька біля 1 кг.). Зі слів місцевого кльов почався з самого ранку і продовжувався до 10.00 год., а далі як обрізало. Ми також крутились біля тих місць в надії впіймати горбача, але покльовки почались біля четвертої години вечора і окунці 150 гр. клювали не впевнено. Найбільшого окуня якого впіймав колега заважив 520 гр. Коли чистили окуня, з шлунку видавили 15 верховодин розміров в мізинець (були частково перетравлені - не першої свіжості), що і підтвердило розповідь місцевого рибака "клював до 10.00 год., а далі як обрізало".
Аватар користувача

Bodya2222
Окунь
Повідомлень: 234
З нами з: 22 квітня 2011 11:12
Звідки: м. Луцьк

Re: Хріниківське водосховище

Повідомлення Bodya2222 »

Дуже цікава інформація, тепер я зрозумів чому кльов такий не стабільний. Хочу зауважити, блешні не ті!! :idea: , в переважній більшості роболови, і також я ловили файного окуня на дзеркало мідь. В улові і був також мелкий окунь. Риболовлю проводили в межах бази УТМР.
P.S. Неповірю що на зимову рибалку їздять тільки 3 чоловіки.
На звіти всі дуже жадні! :x
Life is good!!!!

Магазин Риболовний моє місце роботи)))))
Аватар користувача

DRAKULKA
Адміністратор
Повідомлень: 1832
З нами з: 18 лютого 2009 10:18
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Хріниківське водосховище

Повідомлення DRAKULKA »

Недавно на Хринныках ледобуром высверлил довольно большую рыбу изо льда. Всю не видел но бур выдавал приличные куски мяса, судя по чешуе - плотвица.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”