ЗвітиХріниківське водосховище

Модератор: shanik

Аватар користувача

Діма
Керівник напрямку Фідер
Повідомлень: 496
З нами з: 15 жовтня 2009 17:59

Re: Хріниківське водосховище

Повідомлення Діма »

Всім привіт!
Сьогодні провідав Хріники, скажу чесно за увесь свій рибацький стаж вперше потрапив туди на зимову рибалку. Мої компаньйони мали на меті спокусити трофейного окуня блешнею, я ж традиційно був вірний мормишці. Інтуітивно зробив дві бази по 6-7 лунок кожна, закормився ліманським мотилем (використав залишки з чемпіонату) і приступив... . Спочатку пробував на тулку, крапельку, мідного кольору 2.5 - не дуже. Потім взяв тулку шар, пофарбовану мною у жовтий колір і... стало цікавіше, почав проскакувати спортивний окунець і плотичка. Заради експерименту спробував козу (дзеркальце латунь, чорна з блистками) з підсадкою мотиля (повільне опускання, стук стук по дну, повільний ступінчатий підйом). Плотва почала брата зачотна інколи на опусканні. На одній з лунок на підйомі загнуло кивок, підсічка і... з таким окунем я не мав практики боротися на жилці 0.6. Зразу чогось згадав настанови В. Жалніна:"... хоче йти нехай іде, якщо голова в лунці він твій". Взяв себе в руки і почав морочитися, чуть на верх і ривок донизу, риб забрав усю вільну жилку мусив був змотувати з шпулі. Декілька разів мій трофей засідав в корчах, і я готовий був з ним попрощатися, однак давши слабини відчув пальцям, що можна продовжувати виважування, ось і голова, акуратненько беру- є! Було приємно - можна з малими діаметрами боротися з рибою яка по вазі перевищує заявлену нагрузку. Але фартову мормишку я такі втратив :cry: Вцілому мені сподобалось, риба потужніша ніж на закритих водоймах, є постійна інтрига - хто наступний?
Общителен, характер нордический, лоялен к врагам фидера.
Аватар користувача

Bayda
Керівник спінінгового напрямку, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 590
З нами з: 20 липня 2009 23:53
Справжнє ім'я: Юрій
Звідки: Луцьк

Re: Хріниківське водосховище

Повідомлення Bayda »

Дмитра звіт з бонусними окунцями не давав мені спати, тож я не дав спати Паличу і ранком вирушили розшукувати фартові лунки. Скажу відверто - крупняка ми не знайшли (видно бонуси поховались дивлячись на те, як ми сурЬозно настроєні), але відловились і без них дуже даже нічого. В улові плотва," густерка", окунь. Погода мала велике бажання внести свої корективи в нашу риболовлю, но до 16-00 ми протримались.
Аватар користувача

Діма
Керівник напрямку Фідер
Повідомлень: 496
З нами з: 15 жовтня 2009 17:59

Re: Хріниківське водосховище

Повідомлення Діма »

Bayda писав:Дмитра звіт з бонусними окунцями не давав мені спати, тож я не дав спати Паличу


+1 :D
Общителен, характер нордический, лоялен к врагам фидера.
Аватар користувача

We$t
Супермодератор
Повідомлень: 424
З нами з: 06 квітня 2009 09:26
Справжнє ім'я: Віталій
Контактна інформація:

Re: Хріниківське водосховище

Повідомлення We$t »

Bayda писав:і ранком вирушили розшукувати фартові лунки.
бачив вас там, я протримався до 13,00, правда мене ше занесло в Лучиці бо нам по секрету один добрий чоловік сказав про сім кілограм плотви на днях. Звичайно ні плотви ні іншої живності ми там не знайшли. Замело нас снігом трохи але провітрились чудово. Весна своє бере - погода супер
Аватар користувача

Діма
Керівник напрямку Фідер
Повідомлень: 496
З нами з: 15 жовтня 2009 17:59

Re: Хріниківське водосховище

Повідомлення Діма »

О 5.30 вирушили на водойму. Не ризикнули машиною брати грунтовку що веде до берега, і правильно зробили оскільки весняне сонечко уже прогріло землю перетворивши її на багнюку. Були наміри вполювати бонусних окунів, а тому сьогодні в арсеналі, крім мормишок великих розмірів на які я ніколи не ловив були й блешні. Колишні песпективі місця зразу принесли декілька дрібних густерок на мормишку, і пару окунчиків спортивного розміру. Блешні мовчали у всіх кого бачив. Поступово зміщувався ближче до русла, де насверливши лунок, на перепаді глибин виловив, знову ж таки на мормишку, десятка півтора нормальних окунців 80-120 гр. Риб був ну дуже прошений, плотва практично не брала, а після 12 години кльов практично вщух. Повертаючись до машини вирішили спробувати під берегом. Зробивши шт. 8 лунок по лінії від берега, взявши чорну мормиху шар великого діаметру пішов перевіряти. 1 лунка - 1 матрос, 2-га - 1 матрос, третя -0, 4-та роблю проводку - нічого, думаю все досить пора їхати, піднімаю вудку з тим щоб вийняти лєску з лунки і заробляю потужну покльовку, підсікаю - плотва гр.150 !?. Сідаю назад на ящик на опусканні загинає кивок, підсічка мимо. Починаю від дна, стук, стук піднімаю на 1 см. від дна, пауза - є покльовка, плотва гр.180. Повільно опускаю, з дрібночастотними коливаннями, в пів води покльовка - плотва гр.120. Більше на тій лунці покльовок не було. Розсвердлююсь по лінії вліво і вправо в шахматному порядку - перевірив і... більше нічого.
Повертаючись до машини на ноги начіпляли кг. по 2 масної глини. Пройшовши з 1 км. з нас йшла пара - ВЕСНА!!!

P.S. В одному місці біля русла під мною тріщав лід.... Будьте обережні, березневий лід оманливий!
Общителен, характер нордический, лоялен к врагам фидера.
Аватар користувача

DRAKULKA
Адміністратор
Повідомлень: 1832
З нами з: 18 лютого 2009 10:18
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Хріниківське водосховище

Повідомлення DRAKULKA »

Вчера был на водохранилище, тёплая погодка и приближающийся конец сезона пригнали толпы рыбаков, был полный аншлаг.

ЗображенняЗображення

Плотва радовала размерчиком но поклёвки были очень редки. От тёплого юго-восточного ветра лёд потемнел и его поверхность приняла текстуру напоминающую советское декоративное стекло.

Зображення

Нормальный клёв был только после обеда часиков в три, практически не работали популярные бананы, 90% улова было взято на вольфрамовую капельку.

Зображення

Ловили напротив Васиной базы "Тихая Лагуна"

Зображення

Рыбы были в основном такого размерчика:

ЗображенняЗображення

Реально пришла весна, сонце припекало в спину, можно и позагорять :) 8-)

Зображення

P.S.: В обед в период полного бесклёвья решил поразвлекаться ловлей уклеи перед камышом. Снял кивок для более резкой подсечки и засел над лункой. Вобщем смотреть на кивок совсем не нужно, опускаешь мормышку сантиметров на 30 ниже льда и смотришь на неё. С разных сторон практически сразу появляются три рыбьих морды и начинается жадный бой за мотыля, через пару секунд как только мормышка пропадает с поля зрения, тоесть она уже у когото во рту - быстро подсекаю и снова закидываю. Клюют и на безмотылку, клёв бешенный, не хуже чем в Окорське на последнем льду. Пробовал ловить с кивком, грызут гады постоянно и кивок танцует тоже постоянно, уловить момент подсечки довольно сложно, много промахов, наблюдать визуально за мормышкой интересней и продуктивней, минут за 40 наколбасил около 150 штук, пошёл дальше ловить плотву. Пришёл на старую лунку и тоже решил в неё заглянуть во время опускания, и тут увидел как возле самой мормышки проплывает лещ длинной около 40 сантиметров, я сразу начал проводку с игрой, но она его абсолютно не заинтересовала и он проплыл мимо не обращая никакого внимания, только задев её хвостом.
Аватар користувача

DRAKULKA
Адміністратор
Повідомлень: 1832
З нами з: 18 лютого 2009 10:18
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Хріниківське водосховище

Повідомлення DRAKULKA »

Ну а у других участников команды тоже горбатые попадались или только сходы?
Аватар користувача

DRAKULKA
Адміністратор
Повідомлень: 1832
З нами з: 18 лютого 2009 10:18
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Хріниківське водосховище

Повідомлення DRAKULKA »

babay, а ты меня прошлой зимой случайно не подвозил с Боремля в Луцк? С дедом был и кажется рассказывал тогда что после командировки бур купил..
Аватар користувача

DRAKULKA
Адміністратор
Повідомлень: 1832
З нами з: 18 лютого 2009 10:18
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Хріниківське водосховище

Повідомлення DRAKULKA »

Ошибся я значит, ещё хочу спросить на что бонусных окуней брали - блесна, чёрт, балансир?

perespa
Пічкур
Повідомлень: 31
З нами з: 07 листопада 2010 17:57
Справжнє ім'я: Микола
Звідки: м.Луцьк

Re: Хріниківське водосховище

Повідомлення perespa »

Ловив сьогоднi на мiсцi вчорашнiх змагань в Набережному . Спортцмени i менi залишили декiлька рибок.
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”