ЗвітиРиболовля на р.Стир (без меж та кордонів)

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Аватар користувача

Krokodill
Минь
Повідомлень: 152
З нами з: 09 вересня 2010 23:14

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення Krokodill »

Всі все зрозуміли. От і добре.
Аватар користувача

Krokodill
Минь
Повідомлень: 152
З нами з: 09 вересня 2010 23:14

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення Krokodill »

Річка живе. Рибка вирішила на Новий Рік від"їстись - влаштувати собі свято живота. За дві недовгих рибалки пара судачків до двох кг. і пара щук. Одна мамочка на 94см. Хапнула на Багсі п"ятірочку. Заміряв по спіннінгу - 94см. З поваги відпустив мамочку підростати. Рибалка КАЙФ!!!
Аватар користувача

Ваня Бекар
Колючка
Повідомлень: 11
З нами з: 24 листопада 2011 11:41
Звідки: луцьк

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення Ваня Бекар »

а де саме ловили???
Аватар користувача

Діма
Керівник напрямку Фідер
Повідомлень: 496
З нами з: 15 жовтня 2009 17:59

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення Діма »

Krokodill писав: З поваги відпустив мамочку підростати.
Респект!
Общителен, характер нордический, лоялен к врагам фидера.
Аватар користувача

АМАТОР
В`юн
Повідомлень: 38
З нами з: 18 січня 2011 21:57
Справжнє ім'я: ВАЛЕРІЙ
Звідки: с.Липини.

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення АМАТОР »

babay писав:Вилазка на стариці минулого тижня порадувала купою покльвок...,сходи,зрізи,ну і дві реалізованих.Окуня так і не вдалось прибалтати.
Ну і сьгоднішня риболовля була запланована в ті ж місця, алЄ погода вносить свої корективи,і маршут змінився-їдемо на річку Стир.....
Перші пів години принесли щупачка, потім почав просинатися окунь.
Десь біля обіду на одній з проводок відчуваю легенький тук, я січу і відчуваю що корч, еге розумію що не зовсім то так. Короче кажучи -бігав я по березі хвилин з десять з загнутою вудкою в дулю, несподіванно приманка вилітає з швидкістю звука на берег . Так й не побачив шо за риб був....Не міг від дна відірвати.
Пробігся по своїм судачим точкам-нуль(хоча в нього не впирався).
Після обіду окунці простукували ну дуже слабенько,а під самий вечір влетіла ще щучка.
P.S.Добре все таки після святкових застіль прогулятись річкою.....життя іде......річка живе...
..
Krokodill писав:Річка живе. Рибка вирішила на Новий Рік від"їстись - влаштувати собі свято живота. За дві недовгих рибалки пара судачків до двох кг. і пара щук. Одна мамочка на 94см. Хапнула на Багсі п"ятірочку. Заміряв по спіннінгу - 94см. З поваги відпустив мамочку підростати. Рибалка КАЙФ!!!
А кажуть,що на Стирю риба не клює...!Молодчики пацани,втерли носи песимістам.А Геннадію окремий респект,мало ще у нас таких риболовів та і обставин та причин достатньо,чому не кожен може так вчинити.
...и опыт,сын ошибок трудных...
Аватар користувача

Bayda
Керівник спінінгового напрямку, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 590
З нами з: 20 липня 2009 23:53
Справжнє ім'я: Юрій
Звідки: Луцьк

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення Bayda »

АМАТОР писав:.А Геннадію окремий респект,мало ще у нас таких риболовів та і обставин та причин достатньо,чому не кожен може так вчинити.
Головне що вони Є !!!
Аватар користувача

АМАТОР
В`юн
Повідомлень: 38
З нами з: 18 січня 2011 21:57
Справжнє ім'я: ВАЛЕРІЙ
Звідки: с.Липини.

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення АМАТОР »

Bayda писав: Головне що вони Є !!!
Так Є, але це скоріш виняток а ніж правило.І це одиниці - самородки, і виходячи із наших реалій ще не скоро буде діяти золоте правило риболова "зловив - відпусти". Та страшно зараз не те, що хтось впіймавши спінінгом щуку чи судака і забрав його, порадувати сім'ю,до св'яткового столу, страшно те,що взагалі твориться на наших водоймах.Якщо так буде продовжуватися ще кілька років,то взагалі не буде кого відпускати...Знаю Гену давно, це не перша риба яку він відпустив і це справді заслуговує тільки слів подяки,але я не стану осуджувати і того, хто візьме свій улов додому.Цими словами не хочу нікого образити, це моя особиста точка зору,можливо і хибна, але моя!
...и опыт,сын ошибок трудных...
Аватар користувача

Krokodill
Минь
Повідомлень: 152
З нами з: 09 вересня 2010 23:14

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення Krokodill »

Та ну - героя з мене зробили. Я рахую, що це правильно для нормального адекватного риболова - відпустити велику трофейну рибину з повним пузом ікри, так повинно бути. Та не я один так думаю.

На днях Володя піймав щуку 10 кг , сфоткався, зважив і акуратно відпустив. Поважаю!!! Це правильний рибак з поняттями.
P.S.Фотки мусив трохи обрізати - щоб не налетіла орава голодаючих. Хочеться, щоб щука до весни дожила. ;)
Аватар користувача

АМАТОР
В`юн
Повідомлень: 38
З нами з: 18 січня 2011 21:57
Справжнє ім'я: ВАЛЕРІЙ
Звідки: с.Липини.

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення АМАТОР »

Гена, ти не герой, бо відпустити рибу це не героїчний вчинок, а скоріше шляхетний. І я готовий аплодувати стоячи тому хто так поступає, що і роблю зараз в адресу чоловіка на фото. Радує те, що таких людей стає дедалі все більше і це дякуючи тобі, Володі і всім хто так робить. І добре , що це виноситься на загальне обговорення на форумах, в риболовних магазинах чи за кружкою пива, чи чаркою горілки.Може хоч таким чином люди зрозуміють,що природні багатства небезграничні і про це треба пам'ятати. А проблема ця дуже стара, згадайте чи чули ви хоч раз про таке в школі , вдома чи будь де в часи розвиненого соціалізму,НІ. Ось і маємо те, що маємо.Але будемо надіятися,що рано чи пізно, свідомість людей все таки прокинеться з нашою з вами допомогою.
Babay! Ваші нарікання в адресу федерації трошки недоречні. Хлопці роблять те, що і мали б робити, точніше те, що їм прописано законом. А от Ваші претензії я б адресував в іншу структуру, яка живе, і непогано живе, за рахунок наших податків і при тому нічого не роблячи. І про це треба говорити і шукати шляхи, щоб хоч якось вплинути на вирішення питання наведення порядку на водоймах, хоч би в період нересту. Бо коли весною не посіяти - то осінню не буде, що жати. Коли риба не віднереститься,то через три роки не буде що ловити. Ось така сумна історія.Так-що друзі не будьмо байдужими і не проходьте мимо, коли бачите якісь безчинства на берегах наших річок, озер, ставків та будь де і все в нас буде добре.З пов Валерій.
...и опыт,сын ошибок трудных...
Аватар користувача

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 1531
З нами з: 15 лютого 2009 01:30
Справжнє ім'я: Віктор
Звідки: ФРС ВО м. Луцьк

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення shanik »

babay писав: .
ФРСВО-не знаю чим ви там займаєтесь окрім змагань :?: ....НО на такі речі-повинні реагувати...
Ми там займаємось своєю основною функцією - змаганнями. На такі речі повинна реагувати рибінспекція. Пофлуди на їхньому сайті.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”