Життя федераціїОбсуждение вопросов связанных с работой рыбинспекции

Модератор: President

Аватар користувача

Alegator
Судак
Повідомлень: 288
З нами з: 16 лютого 2009 12:47
Контактна інформація:

Re: Обсуждение вопросов связанных с работой рыбинспекции

Повідомлення Alegator »

Я готовий вступити в ряди громадських інспекторів. Дайте мені лише відповідне посвідчення, АК-47 і три ріжка патронів до нього. :evil:
Аватар користувача

President
Президент ФРСВО, МСУМК, Віце-Чемпіон світу (морм - 2012), Чемпіон України (морм – 2011, короп – 2013/14 ), Володар Кубку України (короп – 2013), Віце-Чемпіон України (короп – 2013/14, особ. залік), II місце КУ (короп - 2014), ІІІ місце КУ (морм – 2012).
Повідомлень: 949
З нами з: 13 лютого 2009 23:20
Справжнє ім'я: Дамир Шихотаров

Re: Обсуждение вопросов связанных с работой рыбинспекции

Повідомлення President »

Для отримання посвідчення необхідна медична довідка з фото, така як на зброю, або на посвідчення водія.
Аватар користувача

DRAKULKA
Адміністратор
Повідомлень: 1832
З нами з: 18 лютого 2009 10:18
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Обсуждение вопросов связанных с работой рыбинспекции

Повідомлення DRAKULKA »

Растолкуйте пожалуйста это ограничение на нерестовый период "у темну пору доби (пізніше години від заходу сонця та раніше години до його сходу) із застосуванням підсвічування". Что имеется ввиду - "на фару" или вообще никакими фонарями пользоваться нельзя?
Аватар користувача

Син рибалки
Личинка
Повідомлень: 4
З нами з: 08 травня 2009 23:09

Re: Обсуждение вопросов связанных с работой рыбинспекции

Повідомлення Син рибалки »

Шановні інспектори рибної охорони! Наголошу на 2 конкретних випадки із того що бачив сам:
1. 2005р. відпочинок в ЗАПОВІДНИКУ!!!!!!! озеро Славутич. Люди, на човні з написом РЯТУВАЛЬНИЙ на очах у відпочиваючих ВДЕНЬ вибирали вугрів з ятерів. Ятера (я перевірив це особисто) залишились стояти на місці, в очікуванні нового улову для місцевої влади, мать би її... Коли я різав ці сіті (7-8м. глибина) довжиною 50-60м, отримував моральне задоволення. Алеж ті чи інші ВИРОДКИ поставлять нові...
2. 2008р. відпочинок в ЗАПОВІДНИКУ!!!!!!! озеро Славутич зі сторони круглого озерця, куди часто рибацюги ходять на плотву: ВСЯ ПРИБЕРЕЖНА АКВАТОРІЯ ЗАСТАВЛЕНА СІТЯМИ НА ПОСТІЙНІЙ ОСНОВІ, ЯТЕРІВ ТАМ СОТНІ !!!!!!!!!!!!!!!! СОТНІ!!!!!!! Це КІЛОМЕТРИ СІТОК!!!!! Дійшло до того, що на ятерах стоять таблички, щоб між власниками не було "непоняток". Про це не знає обласна рибінспекція? Знають. А вугрика жрать хоцця... Кришує сволота "своїх". Значить начальничок на "своєму" місці сидить, справедливий він наш. А тепер давайте поговоримо про те, чи морально ловити в нерест з однією вудкою на два гачки, наприклад.
Пропоную ВСІМ написати ПРАВДУ про випадки несправедливості тих, хто мав би бути ВЗІРЦЕМ. А ще було б добре при можливості підкріпити їх фото та відеоматеріалом. Можливо хтось із владоймущих сидить не на своєму місці? Як гадає вельмишановне товариство?
P.S. В цьому році поїду відпочивать в заповідник (озеро Славутич), взявши з собою підводну форокамеру, то ж зможу аргументувати дану інформацію документально. Але готовий поспорить будь з ким, що якщо хтось мені не вірить наслово, поїдьте просто тепер на початок озера, в район притоку Славутичу, зі сторони однойменного села (можна з фотокамерою), та переконайтесь самі.
Панове, любіть ПРИРОДУ, МАТЬ вашу!
Аватар користувача

Син рибалки
Личинка
Повідомлень: 4
З нами з: 08 травня 2009 23:09

Re: Обсуждение вопросов связанных с работой рыбинспекции

Повідомлення Син рибалки »

Вибачте, не представився: син рибалки, м.Рівне
Панове, любіть ПРИРОДУ, МАТЬ вашу!
Аватар користувача

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Обсуждение вопросов связанных с работой рыбинспекции

Повідомлення B.B.B. »

Треба було б якось провести круглий стіл із працівниками чи керівництвом Волинської рибінспекції. Для прикладу, наші колеги із Рівного та Рівненської області такий формат зустрічі мали та і періодично тримають зв"язки. У нас поки - на жаль, тишина. Які будуть думки із цього приводу?
Аватар користувача

DRAKULKA
Адміністратор
Повідомлень: 1832
З нами з: 18 лютого 2009 10:18
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Обсуждение вопросов связанных с работой рыбинспекции

Повідомлення DRAKULKA »

Часто рыбачу на реке и общаюсь с жителями прибрежных домов. Из всех услышанных историй понятно что электриков у нас хватает. И не только в глухих районах, но и в черте города. Знают прекрасно их лодки, знают и в лицо и откуда выплывают. Обычно на рассвете 4-5 человек. Да вот реализовать непреодолимое желание хорошо дать в бубен не получается. Во-первых, рыбаки идут на рыбалку один-двое, и силы против минимум четырёх браконьеров как понимаете не равны. Бежать домой за берданкой тоже не вариант, потому что факт вылова с применением электроудочки будет недоказуем, а факт простреленной лодки налицо. К тому же дяди миллиционеры совсем и не скрывают что постоянно кормятся в доле у электриков. И судя по всему пословице "С богатым не судись и с сильным не борись" ещё долго жить..
:(
Аватар користувача

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Обсуждение вопросов связанных с работой рыбинспекции

Повідомлення B.B.B. »

Таки питання не вирішене. Підключаємось, хлопці, і будемо просувати свої наболіллі питання. Бо схоже на те, що "чистота водойм та річок" мало кого цікавить або просто закривають очі.
Аватар користувача

DRAKULKA
Адміністратор
Повідомлень: 1832
З нами з: 18 лютого 2009 10:18
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Обсуждение вопросов связанных с работой рыбинспекции

Повідомлення DRAKULKA »

И ещё забыл, добавлю. Самое обидное - что браконьеры делают по берегу систематический так сказать мониторинг где сидит больше рыбаков, определяют самые прикомленые и уловистые районы. Вот это уже предел наглости!
Аватар користувача

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 1531
З нами з: 15 лютого 2009 01:30
Справжнє ім'я: Віктор
Звідки: ФРС ВО м. Луцьк

Re: Обсуждение вопросов связанных с работой рыбинспекции

Повідомлення shanik »

Можна багато говорити на цю тему, але на жаль, з низів змінити нічого не вдасться, можна лише нарватись на кримінальну відповідальність за "партизанщину", система браконьєр-інспекція(міліція) є проекцією сучасної системи держави, зміни можуть наступити лише комплексно за тривалий час, прискорити ці зміни можна хіба лиш нагадуванням ближнім, щоб задумувались, і дітей своїх старатись виховувати громадянами.IMHO

ПС Але акуратно іноді можна і попартизанити, для душі...
Відповісти

Повернутись до “Життя федерації”