ЗвітиРиболовля на р.Стир (без меж та кордонів)

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Аватар користувача

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення B.B.B. »

Побували вчора із друзями на риболовлі на р. Стир у двох місцях.
На дворі - зима. Саме падає сніг і вкриває землю.
Зображення[ Зображення Зображення
Найкоротші дні у цьому році дарують мало клювань, однак кожна із них радує по своєму.
Вдається виловити одну щучку та 4 матросів, ще мав один схід полосатого та кілька його клювань.
Зображення Зображення Зображення Зображення
Непогано відловився приятель Віталій – в активі щука на 1,1 кг та ще кілька клювань.
Зображення
День виявився по своєму цікавим і гарним, чого і всім бажаю!
Аватар користувача

Deranger
Лящ
Повідомлень: 126
З нами з: 10 березня 2009 08:57
Справжнє ім'я: Андрій
Звідки: Луцьк

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення Deranger »

Сьогодні мали їхати з кумом попутним транспортом в Ковель на Турію. Через непередбачувані обставини рибалка майже зірвалася, але ми не розгубилися і в останній момент вчасно зістрибнули з некерованої фури на узбіччя траси в районі відрізку Жидичин-Маяки. Спінінги, на щастя, виявилися цілими, фляги з допінгом - теж (слава Аллаху), тому ми вирішили половити рибу саме в тих місцинах, що розгорнулися перед нами. Ревізія стариці нічого хорошого не дала - вона тупо вкрилася льодом. Прийшлося зробити рейд під міст до незамерзаючого русла Стиря. Там ми успішно розчохлили снасті, начепили нові гламурні джиги, мекнули по 50 грам - і рибалка почалася. Буквально за 30 хвилин у кума Саші несподівано клюнуло щось гострозубе - впевнено потягнуло силіконову рипку проти течії, але зірвалося. В компенсацію на гачку прийшов старий дирявий кульок типу "авоська", який був успішно утилізований на березі. Троха пізніше метрів за 50 вище по течії у Саші знову клювало - у вирій пішов хвостик віброхвоста фірм Мікадо "Фішхантер". Потім (десь біля 12:45) невідома водяна чупакабра відгризла хвоста і в мого білого 10-грамового віброхвоста Маннс. Ще за 15 хвилин в небі засвітилася червона сигнальна ракета - треба було збиратися на обід. Але тільки-но я встиг нарізати хліб (гусари - мовчати!) і наповнити келихи зігріваючим допінгом, як Саша біля води раптово заволав переможну пісню: на його гачку забовталося щось серйозне. І не дарма - ще виявився гарний щупак в 1,5 кг і довжиною 52 см (зуб даю, сам міряв).
Як кажуть в таких випадках - ріспект і уважуха. Одразу після трапези наш колега Іван Д. за допомоги потужного клювання закрив купальний сезон-2011, після чого ми мусили дружно рятувати свої замерзлі організми в найбличому генделику. Результат - глобальне задоволення і один трофей на трьох.
Аватар користувача

Lyc'kuy_Ruba4ok
Щука
Повідомлень: 324
З нами з: 01 квітня 2011 00:02
Справжнє ім'я: Роман
Звідки: м.Луцьк
Контактна інформація:

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення Lyc'kuy_Ruba4ok »

Сьогодні на пару годинок заскочив на річку половити зимового хижачка. Вирушив я у годині 10, а прибув в 10:30. Ловив я в районі моста,а саме ось тут:

Нічого особливого на річці не знайшов ( як Стир тік, так і тече :D )але знайшов сліди які залишили після себе БОБРИ :lol: БОбри рулять!! :lol:
Морозець давав про себе знати, і час від часу приходилося зігріватися чайком з термоса...Але ловля моя нічого мені не подарувала..тільки досадний схід одного окунця..використовував сєдобку від гарі ямамото. Зате прогулявся замість того щоб сидіти вдома і тухнути біля телевізора чи компютера :roll:
НУ і на кінець стався прикрий інцидент.. Заброс..зацеп..за сітку.......обрив.. :cry: :twisted: :!: (фото паршиве але факт,який досить часто зустрічається на р,СТИР)
отакіто пироги...
≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈
Якщо є вільний час, то найкраще його буде провести на РИБАЛЦІ...
Аватар користувача

Корніюк Михайло
Колючка
Повідомлень: 11
З нами з: 26 грудня 2011 20:16
Звідки: м Луцьк
Контактна інформація:

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення Корніюк Михайло »

Недавно ходив на рибалку ловив на джига на заліві
починав іти від бази динамо обловлюючи більше затонулі дерева і коряжнікі .
доходив я вже до моста і біля мосту замітив якесь затонуле дерево вирішив його добрятче обловити
кинув я раз але бузуспішно кинув другий і зразуж взяла щучка грам 200-300 .
я вирішив пройти далі вниз за течією йшов до заліва ничо небрало
коли прийшов на залів кинув декілька раз взяв ще окунця тай поїхав до дому.рибалк почалася о 11:00 закінчилась о 12:30
Аватар користувача

Корніюк Михайло
Колючка
Повідомлень: 11
З нами з: 26 грудня 2011 20:16
Звідки: м Луцьк
Контактна інформація:

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення Корніюк Михайло »

ходив на базар рішив трохи силікону прикупити купив зеленого жовтого і жовто червоного
тай рішив зайти в ще один магазин і прикупити ще одного :)
стою я дивлюся на приманки ;)
до мене підходить продавець тай питає щось шукаєш?
я відповідаю да! він мені каже що вчора підходив якийсь чоловік і узяв цю приманку :shock:
на другий день цей чоловік знову прийшов і взяв штук 20-30 таких :o
продавець йому каже нашо так багато а чоловік йому якщо візьму 20 то буде 40 щук а якщо 30 то буде 60 ;)
продавець запитав а що добре бере на цей силікон? чоловік йому та щей як вчора на стиру декілька закидів зробив і 2 щучки взяло
але шкода обірвав :( то сьогодні ще рішив прикупити таких :lol:
головка 7 ми грамова



ця гума реально працює ходив на заліві покидати то взяв щучку :)
Востаннє редагувалось 28 грудня 2011 19:54 користувачем Корніюк Михайло, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача

sentkroy
Марена
Повідомлень: 487
З нами з: 07 жовтня 2009 18:13
Справжнє ім'я: Сергій

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення sentkroy »

Корніюк Михайло писав:він мені каже що вчора підходив якийсь чоловік і узяв цю приманку на другий день цей чоловік знову прийшов і взяв штук 20-30 таких
Продавець "сказочник" (робота така), не вір всьому що говорять.
візьму 20 то буде 40 щук а якщо 30 то буде 60
Це хуже "жіночої логіки".
АРФАГРАФИЯ - ето как канг-фу. Настаящщии мастира ею биз надабнасти ни пользуюцца!
Аватар користувача

Lyc'kuy_Ruba4ok
Щука
Повідомлень: 324
З нами з: 01 квітня 2011 00:02
Справжнє ім'я: Роман
Звідки: м.Луцьк
Контактна інформація:

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення Lyc'kuy_Ruba4ok »

sentkroy писав: Це хуже "жіночої логіки".
:lol: :lol: :lol: Це тільки sentkroy може щось таке "загнуть", що я буду цілий день ходити з широкою улибою :D
≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈
Якщо є вільний час, то найкраще його буде провести на РИБАЛЦІ...
Аватар користувача

We$t
Супермодератор
Повідомлень: 424
З нами з: 06 квітня 2009 09:26
Справжнє ім'я: Віталій
Контактна інформація:

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення We$t »

Я теж заходив в один рибмагазин (не буду афішувати), так мені розказали про якогось Макса з Млинова, який купив їстівної гуми поштучно (шось сильно вона коштувала :mrgreen: ), а потім вернувся і купив пару пачок. каже горбачі беруть взаглот ;) . Отака то реклама.
Аватар користувача

Корніюк Михайло
Колючка
Повідомлень: 11
З нами з: 26 грудня 2011 20:16
Звідки: м Луцьк
Контактна інформація:

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення Корніюк Михайло »

Але я взяв і реально бере добре
Аватар користувача

Lyc'kuy_Ruba4ok
Щука
Повідомлень: 324
З нами з: 01 квітня 2011 00:02
Справжнє ім'я: Роман
Звідки: м.Луцьк
Контактна інформація:

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення Lyc'kuy_Ruba4ok »

Корніюк Михайло писав:Але я взяв і реально бере добре
було б добре якби показав як бере( звіт, фото ;) ) то і я б ще прикупив би.. :)
≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈
Якщо є вільний час, то найкраще його буде провести на РИБАЛЦІ...
Відповісти

Повернутись до “Звіти”