Життя федераціїСуддівство з риболовного спорту

Модератор: President

Аватар користувача

whitebeard
Мальок
Повідомлень: 9
З нами з: 18 лютого 2009 20:06

Re: Судейство....

Повідомлення whitebeard »

President писав:В составе ФРСВО - 4 судьи по рыболовному спорту 3 категории.
Подзравляю! С почином Вас.
Аватар користувача

Dozvil
Колючка
Повідомлень: 10
З нами з: 19 лютого 2009 23:00
Контактна інформація:

Re: Судейство....

Повідомлення Dozvil »

President писав:В составе ФРСВО - 4 судьи по рыболовному спорту 3 категории.
ну ось - початок є! вітаю! :D
про саму подію у нас викладено на сайті інформацію http://ribaki.org.ua/ukr/programs.php?news_id=300
Аватар користувача

President
Президент ФРСВО, МСУМК, Віце-Чемпіон світу (морм - 2012), Чемпіон України (морм – 2011, короп – 2013/14 ), Володар Кубку України (короп – 2013), Віце-Чемпіон України (короп – 2013/14, особ. залік), II місце КУ (короп - 2014), ІІІ місце КУ (морм – 2012).
Повідомлень: 949
З нами з: 13 лютого 2009 23:20
Справжнє ім'я: Дамир Шихотаров

Re: Судейство....

Повідомлення President »

Посвідчення судді з риболовного спорту України отримали:
Віжанський Віталій - суддя зі спорту 3 категорії;
Белоцький Андрій - суддя зі спорту 3 категорії.
Аватар користувача

DRAKULKA
Адміністратор
Повідомлень: 1832
З нами з: 18 лютого 2009 10:18
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Суддівство з риболовного спорту

Повідомлення DRAKULKA »

Им редко говорят спасибо,
Все чаще злобно смотрят и шипят.
Но, что поделать… это ведь работа,
И её кто-то должен выполнять.

И пусть судья нам кажется суров,
Такие правила – не нужно лишних слов!
Сегодня Вас поздравить от души хотим,
Мы пожеланием хорошим и простым!

Спасибо судьи вам за то что Вы
Закона букву чтите свято,
Людской не слушая молвы,
Порядка верные солдаты!

И чтоб к вам было отношенье
Как к рыболовному министру.
Примите наши поздравления,
Ну и бухла канистру!
Аватар користувача

Bayda
Керівник спінінгового напрямку, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 590
З нами з: 20 липня 2009 23:53
Справжнє ім'я: Юрій
Звідки: Луцьк

Re: Суддівство з риболовного спорту

Повідомлення Bayda »

Для проведення повноцінних змагань з берегового спінінгу 2012р. потрібні кваліфіковані судді. Де взяти?
Аватар користувача

Bayda
Керівник спінінгового напрямку, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 590
З нами з: 20 липня 2009 23:53
Справжнє ім'я: Юрій
Звідки: Луцьк

Re: Суддівство з риболовного спорту

Повідомлення Bayda »

Кочевнік на Форумі ФРСХО вніс цікаву пропозицію, а саме:" Проблема контроля "первого заброса" может решиться или увеличением количества судей или изменением правил. Количество судей (особенно на областных соревнованиях) не безгранично, тем более в зонах с заросшим берегом или извилистой береговой линией (например, Первозвановка - зоны "А" и "С", соответственно нужен будет судья или на каждого или на 2-3 спортсмена). Опять же даже поставив на каждого спортсмена по 1 судье, все равно останется субъективный фактор - сколько оборотов катушки при первом забросе сделает спортсмен стоя, например спиной к судье? Два, три или четыре или 10? На той же Первозвановке (КУ), в упомянутой зоне "С" я делаю стандартный для меня маятниковый заброс "Финкою" на 1000 шпуле, очень легкой мормышкой, выматываю леску и перебегаю за 40 метров в свободный полу-сектор, в котором на первом аналогичном забросе ловлю окунька - судья сидит у меня за спиной- подходит и не засчитывает (даже не взвешивает) мне рыбу, говорит я не сделал 4 оборота катушки в своем стартовом секторе и мне нужно вернуться в стартовый сектор. Как один судья на 5-7 спортсменов с 40 метров может одновременно считать количество оборотов у спортсменов, которые находятся слева и справа от него? Я психанул, выпустил рыбу и вернулся в стартовый сектор, сделал аналогичный первому заброс (вышло 5 оборотов катушки), но как говорится осадок остался.
Если это общая проблема, то может следует ее решать не увеличением количества судей (опять же субъективный фактор останется) а изменением самих правил. Один из вариантов, после старта каждого этапа давать (через определенный временной интервал – например, через 5 минут) еще один общий сигнал – означающий, что разрешено свободное перемещение между секторами всем спортсменам. Проконтролировать выполнение будет значительно легче меньшим количеством судей и субъективный фактор нивелируется. "
Весною мона обкатать.
Аватар користувача

Jigmen
Судак
Повідомлень: 280
З нами з: 16 березня 2009 14:40
Звідки: Львів

Re: Суддівство з риболовного спорту

Повідомлення Jigmen »

Bayda писав:через определенный временной интервал – например, через 5 минут
Я думаю,и одной минуты в своем секторе будет достаточно!!!И судьям все будет видно... :D
Аватар користувача

Bayda
Керівник спінінгового напрямку, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 590
З нами з: 20 липня 2009 23:53
Справжнє ім'я: Юрій
Звідки: Луцьк

Re: Суддівство з риболовного спорту

Повідомлення Bayda »

Можно и через минуту. Думаю это не принципиально. :D
Аватар користувача

кочевник
Лящ
Повідомлень: 121
З нами з: 07 квітня 2010 17:41
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Суддівство з риболовного спорту

Повідомлення кочевник »

Bayda писав:Можно и через минуту. Думаю это не принципиально. :D
Юра, Саня - я все ж вважаю, що краще інтервал не менше 5 хвилин, поясню:
1. якщо буде 60 секунд, то спортсмен (особливо не "піпісонщик") не буде намагатись навіть зробити хоча б один заброс (може навіть до води підходити не буде) буде стояти на кордоні свого сектору зі всією амуніцією в руках і чекати закінчення 60 секунд, щоб першим перебігти в "кращий" сектор;
2. дещо вирівняються шанси "знатоків" водойми і "новачків";
3. крім того, якщо ти 5 хвилин "впираешься" (хоча і вимушено) в свою стартову точку, а не відразу перебігаєш в "жирну", то можливо і деякі "глухі" точки стануть "робочими" ;) і ти вже не захочеш перебігати.
Аватар користувача

Bayda
Керівник спінінгового напрямку, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 590
З нами з: 20 липня 2009 23:53
Справжнє ім'я: Юрій
Звідки: Луцьк

Re: Суддівство з риболовного спорту

Повідомлення Bayda »

Костя як я розумію питання в тім, що одні дотримуються правил виконують проводку, а другі починають перемішатись цього не зробивши. Ти чудово запропонував, щоб уникнути таких порушень і потрібен другий старт.
кочевник писав:. дещо вирівняються шанси "знатоків" водойми і "новачків";

За цей час водойму не вивчиш і таке введення з ними не підрівняє, а другий сигнал дасть можливість одночасного старту. Хто надумав бігти той і через 5 хвилин буде в положенні низького старту на "заветную точку". Зробити повноцінну проводку потрібно від 1 до 2 хвилин, другий старт можна робити і на 3-4-5х, але не більше 5 бо буде "перебор". Цікава сама ідея другого сигналу, а час це вже діло "техники".
Відповісти

Повернутись до “Життя федерації”