ЗвітиРиболовля на р.Стир (без меж та кордонів)

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Аватар користувача

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення B.B.B. »

HellBoy писав:я то планую з самого ранечку! тобто в 6-6:30 бути на місці!
- можна і в 5 розпочати, але то вже як кому виходить. Зараз рання пора вельми сприятлива і на 5 ранку вже можна буде бути з хвостом.
Дозволю собі пораду - основне русло Стиря не краща зона для облову. Краще берегові зони, бровки, біля очерету, трави, під деревами. Маскування також не завадаить. В принципі ще із самого ранку, коли тільки починає світати, риба не така полохлива, а ось як тільки вийде сонечко, то саме тоді доведеться маскуватись, оскільки уся риба буде в районі берегу. Одним словом - успіхів.
Аватар користувача

HellBoy
Мальок
Повідомлень: 8
З нами з: 03 липня 2009 18:32

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення HellBoy »

Звіт! сьогдні в 5:30 вирушив на рибалку! Був як їхати на міст зліва моста, і з права!
прходив до 11 годин! якшо чесно нічього, це ше буде легко сказано! навіть ні одного "удару" чи покльовкі !
Але суперово відпочив! Насміявся вдосхочу( був з товаришем) просто приключівся 1 дужесмішний момент і встиг я зняти фого на відео! Але там нецензурна лексика :D
Як на мене то навіть дуже було странно! адже ні 1 рибкі чі щучкі чи ще чогось я не наблюдав! :shock:
Ловив на вертіхвости 3 шт і 1 блесна! все середнього розміру
вертіхвости були: зелений з червоним, ротан(ну бо дуже похожий на ротана:) ) і чорно-біло-червоний!
Як на мене була б ще рибка, то рибалка була б супер мега) а так просто супер! адже віддихнув наповну і посміявся вдосталь :lol:
Аватар користувача

DRAKULKA
Адміністратор
Повідомлень: 1832
З нами з: 18 лютого 2009 10:18
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення DRAKULKA »

Сегодня на рассвете перекуривал на одном из многочисленных ручейков, впадающих Стырь. Нарисовалась такая картина - цепочка маленьких пузырьков, идущих со стороны реки вглубь луга. Неоднократно видя как там отдыхают щуки, решил что зашёл туда екземпляр покрупнее и я проследовал за поднимаем со дна метаном с интересом посмотреть что она будет делать когда глубина окажется уже меньще её роста и как она там развернётся. К моему удивлению через некоторое время к моим ногам вылезла выдра (причём на ту сторону ручейка где стоял я) и начала смотреть на меня с выразительным выраженим лица "какая тут нафик щука?" шевеля своими круглыми ушами. Внимательно рассмотрев что я рыбак а не охотник, перелезла через палки и поплыла уже дальше по поверности, периодически оглядываясь, я даже бы не удивился если б с воды показался её круглый хвост и покрутил у виска. Вобщем совсем не необычная ситуация, пару минут безмолвного общения, но очень уж мне повадки и мимика этого зверька напоминают человеческие..
Аватар користувача

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 1531
З нами з: 15 лютого 2009 01:30
Справжнє ім'я: Віктор
Звідки: ФРС ВО м. Луцьк

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення shanik »

HellBoy писав:
Ловив на вертіхвости 3 шт і 1 блесна! все середнього розміру
вертіхвости були: зелений з червоним, ротан(ну бо дуже похожий на ротана:) ) і чорно-біло-червоний!
Вертіхвости- 5 балів
Аватар користувача

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення B.B.B. »

10.07.09. Вирішили протестувати одну водойму (Юра, Володя та я), що знаходиться поблизу с. Вишеньки – це так званий в минулому кар’єр, що з’єднаний із р. Стир. Цей кар’єр ще відносять до Крижівки. Проте як точно – важко відповісти.
Отже, попали на став вже біля 18 год. і не в самий підходящий момент, як це помітно на фото №1 – хмари, насування грози.
Та вже перед грозою разом із приятелем Юрієм отримали по одному клюванні – більш за все окунь. І сідає один окушок Юрію на фото.
Потім зробили вимушену паузу на період дощу.
Незабули за веселку (райдуга), що вийшла після грози - фото №3.
На фоні ліска у долині річки Стир та ще із характерним ароматом повітря та озону після грози – просто супер!
А вже після – таки пройшли всю акваторію ставу.
Результат у Юри – одна щучка, ще один зріз приманки та 3-4 виражених клювання, у Володі – лише два клювання, у мене – один окунь та два клювання.
Ось ця щучка вже відпускається у свою стихію.
Таким чином, уся риба відпущена.
Аватар користувача

DRAKULKA
Адміністратор
Повідомлень: 1832
З нами з: 18 лютого 2009 10:18
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення DRAKULKA »

День Рыбака 2009

ЗображенняЗображення
Аватар користувача

PavelS
Верховодка
Повідомлень: 27
З нами з: 05 травня 2009 15:04
Справжнє ім'я: Павло
Звідки: Луцьк

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення PavelS »

Повага :) незразу і помітив що два різних фото.
Сомик, маренка і голавлик -- правильно? Яка вага?
Аватар користувача

DRAKULKA
Адміністратор
Повідомлень: 1832
З нами з: 18 лютого 2009 10:18
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення DRAKULKA »

Всё правильно, сомик - пиявка, марена - русальник, голавль - вишня. Сом и марена по полтора, голавлей не весил.
Чтото в последнее время сом при солнце начал брать. Раньше как рассвет увидит так поклёвки не жди, а тут два последних раза в 9 утра усатые кушают.
Аватар користувача

ttman
Плоскирка
Повідомлень: 63
З нами з: 01 червня 2009 09:29

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення ttman »

Дивно.. я чомусь думав, що друга риба це "подуст"... А де саме ловляться такі рибки?
Аватар користувача

DRAKULKA
Адміністратор
Повідомлень: 1832
З нами з: 18 лютого 2009 10:18
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення DRAKULKA »

Какие именно?
Все со Стыря.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”