ЗвітиРиболовля на р.Стир (без меж та кордонів)

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Аватар користувача

kayot
Жерех
Повідомлень: 147
З нами з: 09 червня 2009 20:43
Справжнє ім'я: Макс
Звідки: Луцьк

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення kayot »

переслав в ПП
японский волк этот ИНТЕРНЕТ..писал фишеру и sentkroy..не знаю или всё перенеслось в пп...блин....
Зображення
Аватар користувача

Вітус
Вугор
Повідомлень: 542
З нами з: 10 листопада 2009 13:08
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення Вітус »

kayot писав: іноді маю пару годин вільних та машину...а не знаю куда то виїхати....залиш телефон....як буду їхати наберу...
Вітус писав: є можливість на буднях кудись поїхати спільно на рибалку (є доволі місткий надувний човен). ;)
Можеш зателефонувати, переїдемо в ті місця...
Аватар користувача

<>< Fisher ><>
Марена
Повідомлень: 405
З нами з: 21 грудня 2009 15:37
Звідки: Луцьк

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення <>< Fisher ><> »

sentkroy писав:Да места там знатные. :D
І я з ними був, навіть рибку зловив 8-)
<>< Раз сделавшись спиннингистом-не бросай этой охоты до конца дней своих, ибо нет выше наслаждения, как ловля рыбы верченьем ><>
Аватар користувача

sentkroy
Марена
Повідомлень: 487
З нами з: 07 жовтня 2009 18:13
Справжнє ім'я: Сергій

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення sentkroy »

А де ж ОКУНЬЬЬ...?
АРФАГРАФИЯ - ето как канг-фу. Настаящщии мастира ею биз надабнасти ни пользуюцца!
Аватар користувача

АНАТОЛІЙ
Марена
Повідомлень: 498
З нами з: 17 січня 2010 12:28
Звідки: Луцьк

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення АНАТОЛІЙ »

Сьогодні виходив на річку в районі набережної. Погодка - класс, холодно, але всетаки осінь, іншого від цієї пори чекати як мінімум неправильно.
Навколо пейзажі, все вкрите інеєм, ціль: відпочити. Прийшовши на водойму підготував палицю до бою, оснастивши катушкою і продівши волосінь у кільця.
Точки, з яких почав ловлю були обрані намірено, тому з перших закидів отримав покльовку окуня, який намагався проковтнути саморобний воблер поперек, та безуспішно. Зробивши наступний закид відчуваю результат і він, як то кажуть на лице, перша рибка цієї дерев'яшки і звісно ж перша цього дня

Шнурок попрямувала у "відпустку".
Пройшовши далі побачив неймовірної краси місця, гарні мілячки і що найголовніше, хижак ще тримається в березі, для ул - твічінгістів час дуже перспективний, воблерки з зануренням 10-30см - ідеал.
В ході риболовлі отримав дві "холості" покльовки на бейбі мінноу та що ще більщ важливо, гарно відпочив.
Сутеніло, довелося змотуватись та гарний настрій на сьогодні забеспечено!

Усім НХНЧ!

П.С. Осіння риболовля - це щось неймовірне :D , на фоні сірого мотиву, мешканці водойм, потрапивши у руки до рибалки, постають чимось подібним до казкового фенікса, затьмарюючи своїми барвами все навколо...
Аватар користувача

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення B.B.B. »

Пощастило і нам із Андрієм відвідати річку. І хоч були десь біля двох годин, однак свої позитивні враження отримали. В улові один судачок, кілька непоганих клювань того ж судака і кілька матросів.

Зображення
Аватар користувача

kayot
Жерех
Повідомлень: 147
З нами з: 09 червня 2009 20:43
Справжнє ім'я: Макс
Звідки: Луцьк

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення kayot »

Сьогодні в районі Боратина погуляв зі спіном. Річка мовчить, води мало, виходів нема взагалі. Стир, як завжди, забрав своє (декілька обривів), але і дав мені дещо. Ходив я 3 12,30 до 15,00 - повний нуль, вирішую йти додому і на останок, три раза кинути, на другому забросі ... тичок, ударчик і ... важкість на тому кінці шнура, хвилин 2-3 боротьби і щупакабрик (1,5кг) на березі.
Зображення
Аватар користувача

kayot
Жерех
Повідомлень: 147
З нами з: 09 червня 2009 20:43
Справжнє ім'я: Макс
Звідки: Луцьк

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення kayot »

Знову побував в районы Боратина. Отримав прикрий досвід ... купівля неякісного знаряддя для ловлі... взяло щось файне...совав совав... в шнур+поводок - впевнений був на 100%, то соваю по трохи...думаю замучиться ...тоді і піднімати будемо..і тут на ривку - вилітає пулею з води вібрік....ну всі птахи і звірі почули..як я вмію матюкатись....розігнувся гачок - я був дуже злий тоді!!!!
Але річка порадувала і другим ударчиком - нажаль щупачок до одного кг...гачок був маленький (головка 4 гр), заковтнув його добре, був майже в шлунку - випускати вже не було кого!!!
Фото не додаю!!!
Гарної всім рибалки!!!
Зображення
Аватар користувача

kayot
Жерех
Повідомлень: 147
З нами з: 09 червня 2009 20:43
Справжнє ім'я: Макс
Звідки: Луцьк

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення kayot »

За ніч вода впала сантиметрів на 30-40.... :(
Зображення
Аватар користувача

DRAKULKA
Адміністратор
Повідомлень: 1832
З нами з: 18 лютого 2009 10:18
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення DRAKULKA »

Теряем реку, если весна не будет оччень уж с полноводным разливом то на следующий год ожидания хорошего улова будут, как говорят математики - стремиться к нулю.
Печально.. :(
Відповісти

Повернутись до “Звіти”