Сезон 2011 рокуIIIЧемп.Волинської обл.(спінінг-човен),Набережне-23.10.11

Модератор: President

Аватар користувача

Sem
Сазан
Повідомлень: 193
З нами з: 29 травня 2010 21:33
Звідки: Володимир-Волинський

Re: IIIЧемп.Волинської обл.(спінінг-човен),Набережне-23.10.1

Повідомлення Sem »

Реєстрація:
1. Команда "ЛІРоЛ", Луцьк
- Карпюк Р.
- Віжанський В.
2. Команда "Хижак", Луцьк
- Хмарін П.
- Бакаленко О.
3. Команда "Делівері", Ковель
- Халєєв С.
- Платухін І.
4. "Альбатрос", Рівне
- Потапов Александр
- Безбородов Михаил
5. "Очерет"
- Петрук Костянтин, ФРСВО
- Фетисов Юрій, ФРСВО
6. "Рожище"
- Кочкін Олег
- Яковлєв Сергій
7. "Риболовний"
- Маліков Богдан
- Приступа Саша
8. "Талісман" (м. Ковель)
- Сех Роман
- Сех Степан
9. "Хвіст", м.Луцьк
- Пекач Руслан
- Михалевський Саша
10. ТРГО - 1, м.Теребовля, ТОФРС
-Прокопенко Петро
-Кушнір Любомир
11. ТРГО - 2, м.Теребовля, ТОФРС
-Кіцак Віталій
-Ангел Руслан
12. "Ріттер- Захід" (м. Львів):
-Пономаренко Костянтин
-Підгірний Олег
13. "Баракуда" м.Ковель
-Виш Р.Г
-Виш В.Г
Грехи других судить Вы так усердно рветесь, начните со своих и до чужих не доберетесь
(Уильям Шекспир)
Аватар користувача

Автор цієї теми
B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: IIIЧемп.Волинської обл.(спінінг-човен),Набережне-23.10.1

Повідомлення B.B.B. »

Змагання відбулось.
Вітаємо чемпіонів та призерів чемпіонату. Протокол змагання ось тут
https://rybalka.lutsk.ua/forum/viewt ... f=8&t=1322

Фотозвіт дещо пізніше.
Аватар користувача

Автор цієї теми
B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: IIIЧемп.Волинської обл.(спінінг-човен),Набережне-23.10.1

Повідомлення B.B.B. »

III Чемпіонат Волинської області (ловля хижої риби спінінгом із човна)

Місце проведення – Хрінниківське водосховище, Рівненська область, Демидівський район, с. Набережне.

Спонсори та партнери змагання:
- магазин „Рибач’ок”, м. Луцьк
- магазин „Фортуна рибалки”, м. Луцьк
- магазин „Риболовний” , м. Луцьк
- магазин „Рибальська жилка” , м. Луцьк


У змаганні взяло участь 9 команд:
- "ЛІРоЛ" м. Луцьк (Карпюк Р., Віжанський В.)
- "Баракуда", м. Ковель (Виш Р.Г., Виш В.Г.)
- "Ріттер- Захід", м. Львів (Пономаренко К., Підгірний О.)
- "ТРГО – 2", м. Теребовля (Кіцак В., Ангел Р.)
- "ТРГО - 1", м. Теребовля (Прокопенко П., Кушнір Л.)
- "Хвіст", м. Луцьк (Пекач Р., Михалевський О.)
- "Рожище", м. Рожище (Кочкін О., Яковлєв С.)
- "Риболовний", м. Луцьк (Маліков Б., Приступа О.)
- "Талісман", м. Ковель (Сех Р., Сех С.)

Триває підготовка до змагання – на дворі мороз у -4 С, але це нікого не зупиняє. Інтрига наростає. Човни спускаються на воду…

Зображення Зображення

Результати 1 етапу дозволяють відзначити, що риболовля буде вкрай важкою. Рубіж у 20 окунів за етап неподоланий. І тим не менше, відзначились ті команди, що проявили у цих змаганнях високу майстерність в умовах слабкого кльову.
1 Етап приносить першу пійману рибу, першу щуку у 638 гр. – в подальшому найбільша риба змагання), перші нулі і першу не зараховану рибу (команда „ЛІРоЛ” спізнилась на зважування на 9 хвилин). Як результат – 8 хвостів було відпущено у воду. Результат команди за 1 етап – „0”. Навіть такий досвід став важливим у цьому змаганні.


У перерві між етапами пригощались юшкою від Луцького інституту розвитку людини університету „Україна” (шеф-кухарі: Мишко Ю. та Лінчук О.).
Зображення

Зображення Зображення

Зображення Зображення

2 етап змагання виявився більш важчим за 1 етап. Результати туру у три рази менші від попереднього етапу. Варто відзначити колег із Тернопільщини ("ТРГО – 2"), Ковеля ("Талісман") та Львівщини ("Ріттер- Захід"). Команди показали високу стійкість до погодних умов і відзначились уловом, що гарантував призові місця. Іншими словами – виграли кращі!

По завершенню змагання – відзнака і подяка представникам Луцького інституту розвитку людини університету „Україна” (шеф-кухарі: Мишко Ю. та Лінчук О.)

Зображення

Відзнака номінантів:
Найбільший окунь – Кіцак Віталій, команда "ТРГО – 2", м. Теребовля

Зображення

Найбільша щука і найбільша риба змагання – Сех Степан, команда "Талісман", м. Ковель
Зображення

Далі оголошення результатів змагання

8-9 місце – команда "Баракуда", м. Ковель (Виш Р.Г., Виш В.Г.)
Зображення

8-9 місце – команда "Хвіст", м. Луцьк (Пекач Р., Михалевський О.)
на фото представник команди "Хвіст"
Зображення

7 місце - команда "ЛІРоЛ" м. Луцьк (Карпюк Р., Віжанський В.)
Зображення

6 місце – команда "Рожище", м. Рожище (Кочкін О., Яковлєв С.)
Зображення

5 місце – команда "Риболовний", м. Луцьк (Маліков Б., Приступа О.)
Зображення

4 місце – команда "ТРГО - 1", м. Теребовля (Прокопенко П., Кушнір Л.)
Зображення

Призери змагання:

3 місце – команда "Ріттер- Захід", м. Львів (Пономаренко К., Підгірний О.)
Зображення

2 місце – команда "Талісман", м. Ковель (Сех Р., Сех С.)
Зображення

1 місце – команда "ТРГО – 2", м. Теребовля (Кіцак В., Ангел Р.)
Зображення

Загальне фото учасників та призерів змагання
Зображення

Федерація риболовного спорту Волинської області висловлює Щиру Подяку та Вітання:
- усім учасникам змагання за активну участь та підтримку III Чемпіонату Волинської області (ловля хижої риби спінінгом із човна)
- призерам і чемпіонам змагання
- Спонсорам: магазину „Рибач’ок”, магазину „Фортуна рибалки”, магазину „Риболовний”, магазину „Рибальська жилка”
- суддівській колегії: Віктору Шанюкевичу (головний суддя), Андрію Пилипенко
- Луцькому інституту розвитку людини університету „Україна” (шеф-кухарі: Мишко Ю. та Лінчук О.)
- Рівненській обласній федерації риболовного спорту за Погодження щодо проведення змагання на Хрінниківському водосховищі


До зустрічі на водоймах рідного краю!
Востаннє редагувалось 07 листопада 2011 08:10 користувачем B.B.B., всього редагувалось 2 разів.
Аватар користувача

We$t
Супермодератор
Повідомлень: 424
З нами з: 06 квітня 2009 09:26
Справжнє ім'я: Віталій
Контактна інформація:

Re: IIIЧемп.Волинської обл.(спінінг-човен),Набережне-23.10.1

Повідомлення We$t »

все супер
Востаннє редагувалось 07 листопада 2011 21:07 користувачем We$t, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача

кочевник
Лящ
Повідомлень: 121
З нами з: 07 квітня 2010 17:41
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: IIIЧемп.Волинської обл.(спінінг-човен),Набережне-23.10.1

Повідомлення кочевник »

Змагання завершились, дякуємо організаторам, суддям та всім учасникам 3-го чемпіонату Волинської області з лову хижої риби спінінгом з човна!!! Майже до останнього часу самі не знали, чи будемо приймати участь чи ні, тому навіть не вдалось виїхати на тренування на Хрінники. Врешті- решт все більш- менш склалось як треба, і щоб підтримати колег з Волині, половити рибку, відчути змагальний адреналін а також побачити знайомі обличчя колег по хворобі та познайомитись з новачками, ми з Олегом Підгірним о 3.30 виїхали зі Львову на ці змагання. Прибули вчасно, реєстрація (всього 9-ть команд), правила - СТАРТ!!! Водойму знаємо слабо (особливо в зонах змагання), сподіваємось на "чуйку" (тобто рибальську інтуїцію) та ехолот Вже на першому якорі Олег відходить від "0" окунцем (40 грм), наступна покльовка теж в нього - "мамка" ( "риба життя", тобто монстр явно за 3 кг.) але за пару секунд - зріз нанофілу і замість трофею маємо перекур- щоб заспокоїтись. Міняємо точку, добре що маємо бензодвигун - можемо собі дозволити не напружуючись переміщуватись по значних хвилях та досить протяжних зонах. На другому якорі Олег (щоб ми без нього робили) знов бере 3-4 окуня (два з них під 200 грм), я лише одного спортивного окунька (не "мій день" ). Бачимо, що неподалік і ТРГО -2 вже користуються підсакою та вітають один одного- що вони взяли ми не бачимо але здогадуємось, що не малу рибку. Потім, в нас конкретний спад - 2-і години без покльовок та риби, поміняли десь 5-6 точок але марно. Закритись 20-кою окунів стає надзвичайно складним завданням. Вирішуємо, змінювати щось кардинально - за 40 хвилин до фінішу переміщаємось під протилежний берег- тут міляки та нікого з спортсменів. Надія на те, що в сонячний день, поруч з підвітряним берегом, за відсутності пресингу, риба може стояти на мілині - виправдалась, з першого якорю знімаю трьох нормальних окунців (60-100 грм) на кожній проводці, на другому якорі добираємо ще по одному окунчику. Думок в голові не багато, а точніше одна, де ми були ДВІ години ? Все- Фініш. Несподівано, для нас ми (10 окунів - 740 грм) маємо другій результат, в уловах інших команд є гарні окуні (500-600 грм) та одна щучка (під 650 грм), але нас випереджає лише команда ТРГО-2 (недаремно вони вітали один-одного ще на початку етапу- тоді вони і взяли 2-3 мордатих окунів під 500 грм ). Перерва, відмінна юшка та сонечко від організаторів зігрівають організм, будуємо плани на 2-й етап, спілкуємось з тернопільськими та волинськими колегами, настрій- гарний (а ще б та Олегова щука не зрізала )- так взагалі б відмінний. Старт - другого етапу, попередня стратегія, спочатку на мілину- тобто під протилежний берег а потім там же - під базу "Динамо" (Олег гарно знає саме це місце). Починаємо, перший якір - в мене відразу покльовка, але окунець чіпляється лише за кінчик приманки та сходить у Олега глухий зачеп (а скільки їх було за час змагання ). Нічого, часу ще багато, гарних точок також, крім того, буде ще і обідня-вечірня роздача щук - Хрінники все ж Змінюємо 5-6 точок, ехолот малює стада крупної риби, цікаві рельєфи, русла, ями, міляки і т.і. - але в нас ГЛУХО. Лише під іншим берегом (години за 2-і після початку етапу), мені на "Фінку" з флюром та чебурашку з 12 гачком, сідає щучка (на око під 600 грм), виплеск адреналіну, секунд 10-15 боротьби, підходить до підсаку, бачить човна - тягне в бік і під човен, в мене думка "зріже скотина" але ні - щучка вирушила до дому - не просіклась нормально- приманка ціла - таки не "мій день" Надія лише на Олега, ще годину (та 3-4 стоянки) марних пошуків риби, знаємо, що інші команди (з кім розмовляли) вже мають по 1-3 окунчика, в нас "0"- жорстко. Намагаємось зрозуміти, що робимо "не так", потім повертаємось знов до "щучої точки" і під комишем помічаємо (нарешті) перші прояви активності мірної риби , значить тут має бути і окунчік. Олег робить кастінговий заброс, покльовка "на падінні", підсікання, виважування, синхронна затримка дихання в нашому човні, підсака на поготові, адреналін, "риба в човні" - НАРЕШТІ Є !!! Це я не про лов щукі в 5кг ., це я про відхід від "0" (30 грм окунем ) за 40 хвилин до фінішу 4-х годинного етапу на Хрінниках!!! Через пару забросів, Олег бере ще окунька (під 60 грм), потім знов пауза - Фініш!!! Здаємо рибу, бачимо, що є багато команд з кращими уловами, навіть не взнаємо результати етапу а збираємо човна, снасті, спілкуємось з учасниками. Організатори швидко звели результати двох турів та підготували нагородження. До речі, хочу відмітити якісну роботу суддівської бригади (Андрія та Віктора) - наймобільніші судді (із всіх змагань на яких мені довелось побувати) - молодці!!! Несподівано для нас, ми все ж таки зайняли 3-е місце (без перебільшень - лише завдяки Олегу)!!! Друге місце - у команди з м.Ковель (по одній щучці але в кожному етапі)- молодці!!! Ну а переможцем (по вазі обігнали ковельську команду) - команда ТРГО -2!!! Гарний виступ на наших змаганнях по нових правилах у Гамаліївці (вони були у нас срібними призерами) не пройшов дарма - вони відтепер Чемпіони Волині!!!
Так змагання видались надскладними (низький рівень води у водоймі -десь на 50 см. нижче від літа), було рекордно мало риби (20 окунів так ніхто і не наловив а залікових 40-а сантіметрових щучок було всього дві), не багато команд, прохолодний сильний вітер і хвиля, але все це компенсувалось злагодженою роботою організаторів, суддів, учасників змагання!!! Всім НХНЛ!!!
На наступні ваші човникові змагання приїдемо обовязково (якщо запросите)!!!
Аватар користувача

Trans
Товстолоб
Повідомлень: 213
З нами з: 05 жовтня 2009 13:54
Справжнє ім'я: Олександр
Звідки: Рівне, Луцьк

Re: IIIЧемп.Волинської обл.(спінінг-човен),Набережне-23.10.1

Повідомлення Trans »

Вітаю переможців та всіх участиків даного дійства.
Особлива відзнака за успішний дебют - 5 місце – команда "Риболовний", м. Луцьк (Маліков Б., Приступа О.). Результат - СУПЕР, обійшли досить іменитих суперників.
Аватар користувача

Щевич
Ікринка
Повідомлень: 2
З нами з: 07 вересня 2011 22:00

Re: IIIЧемп.Волинської обл.(спінінг-човен),Набережне-23.10.1

Повідомлення Щевич »

Вітаю переможців. ТЕРЕБОВЛЯ так держати :!: :!: :!:
Аватар користувача

Bodya2222
Окунь
Повідомлень: 234
З нами з: 22 квітня 2011 11:12
Звідки: м. Луцьк

Re: IIIЧемп.Волинської обл.(спінінг-човен),Набережне-23.10.1

Повідомлення Bodya2222 »

Дякую за вітання.
Змагання дійсно були складними, так як наший човник взагалі був без мотора в мене за цілий день зарядка була ого-го.
Я зрозумів що не тільки в нас були проблеми з підсічкою і заведення рибки в підсачок. За період часу змагань в 1 етапі 2 покльовки щуки, безрезультатні, на що і ставили ставку спочатку. А в 2-му етапі старалися грубо говоря просто відійти від нуля, так як активність риби була геть неахті. Але вже як підпливли до бази на бровці русла клювання солідної щучки, закінчилося тим що вона зубами попала по карабіну і відкрила його і бай-бай. І 5-те місце тоже нічьо. :D
Life is good!!!!

Магазин Риболовний моє місце роботи)))))
Аватар користувача

PRoFi
Ротан
Повідомлень: 45
З нами з: 08 жовтня 2011 12:27
Справжнє ім'я: Олександр
Звідки: м. Луцьк

Re: IIIЧемп.Волинської обл.(спінінг-човен),Набережне-23.10.1

Повідомлення PRoFi »

Надіемся наступного разу буде краще!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D
А рыбак - рыбака узнаёт из далека... У кого большая рыба у того длинней рука!))))
Відповісти

Повернутись до “Сезон 2011 року”