Все інше про спінінгову ловлюСамые уловистые щучьи приманки

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Аватар користувача

Sem
Сазан
Повідомлень: 193
З нами з: 29 травня 2010 21:33
Звідки: Володимир-Волинський

Re: Самые уловистые щучьи приманки

Повідомлення Sem »

В мене цього року фаворитом по щуці є Jackall Squad Minnow 80 Зображення ловить в різних умовах і в різну погоду! Проводка твіч, а величину пауз підбираю в залежності від активності хижака.!
Тіні Мегалон теж на висоті, але на течії краще Сквад ИМХО!
Грехи других судить Вы так усердно рветесь, начните со своих и до чужих не доберетесь
(Уильям Шекспир)
Аватар користувача

Автор цієї теми
Максим Млинів
Щука
Повідомлень: 317
З нами з: 06 січня 2010 20:50

Re: Самые уловистые щучьи приманки

Повідомлення Максим Млинів »

Sem писав:В мене цього року фаворитом по щуці є Jackall Squad Minnow 80 ловить в різних умовах і в різну погоду! Проводка твіч, а величину пауз підбираю в залежності від активності хижака.!
У меня тоже этот воблерок, работал стабильно, и интересно то, что именно 80-тый. (даже порой окуня приличного, убалтует..). Я в слепой вере, приобрел еще 65-тый и кажется 95-тый ( ну, побольше который) - Уже не то...
А еще, кроме воблеров есть старая подруга "Альга" №2 №3 Polspin (только еще тот... Polspin). Ставлю редко но работает стабильно, как просто на равномерных проводках, так и на ступеньке. В отдельных случаях, если надо разведать довольно большой свал, с отсутсутсвуещей растительностью....
Если Вы хотите получить то, чего у Вас никогда не было - Вы должны сделать то, чего никогда не делали (М. Шиффер) stesnya:
Аватар користувача

Sem
Сазан
Повідомлень: 193
З нами з: 29 травня 2010 21:33
Звідки: Володимир-Волинський

Re: Самые уловистые щучьи приманки

Повідомлення Sem »

На паузі він повільно коливається з боку на бік, щука просто не витримує, і жадно атакує навіть в 30 градусну жару.
Грехи других судить Вы так усердно рветесь, начните со своих и до чужих не доберетесь
(Уильям Шекспир)
Аватар користувача

Lyc'kuy_Ruba4ok
Щука
Повідомлень: 324
З нами з: 01 квітня 2011 00:02
Справжнє ім'я: Роман
Звідки: м.Луцьк
Контактна інформація:

Re: Самые уловистые щучьи приманки

Повідомлення Lyc'kuy_Ruba4ok »

Для мене моїми фаворитами були і будуть бюджетні воби від страйк про. Це Mustang Minnow 6см
(щуренок відпущений купатися дальше)
и Strike Pro Euro Minnow 9 см
≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈
Якщо є вільний час, то найкраще його буде провести на РИБАЛЦІ...
Аватар користувача

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 1531
З нами з: 15 лютого 2009 01:30
Справжнє ім'я: Віктор
Звідки: ФРС ВО м. Луцьк

Re: Самые уловистые щучьи приманки

Повідомлення shanik »

Демчук Вадим писав:Збираюсь купити Джакал Сквад Мінноу 80, який колір порадите ?
Той, який сподобається саме тобі.
Аватар користувача

Косячок
Верховодка
Повідомлень: 28
З нами з: 16 листопада 2011 19:48
Справжнє ім'я: Рома
Звідки: Черкаси

Re: Самые уловистые щучьи приманки

Повідомлення Косячок »

Нокі гіл.
Аватар користувача

allladinlibra
Судак
Повідомлень: 264
З нами з: 01 серпня 2012 19:27
Справжнє ім'я: Саша

Re: Самые уловистые щучьи приманки

Повідомлення allladinlibra »

рибалю не давно,другий рік,але найбільше щуки брав на воблера SALMO SLIDER, 17г. здається,плаваючий,колір - кислотно зелений,та чорна спинка червоний живіт.пробував такі і тонучі,теж нічого,але плаваючий мені особисто подобається більше,особливо коли є зілля.він не чіпляється.особливо добре працював у мене на ставках у Горзвині.сьогодні їду рибалити в Хрінники,хочу придбати і спробувати такий самий тільки меньшої ваги.напишу результат...
Аватар користувача

bender
Колючка
Повідомлень: 13
З нами з: 18 вересня 2012 22:13

Re: Самые уловистые щучьи приманки

Повідомлення bender »

тема дурна и без смысла нема самои уловистои приманки томущо на одний водойми щука бере отлично на блесну а на инший досить добре на силикон доказав це на власному досвиди.
Хочешь зловити те чого николи не ловив лови на те що николи не пробував.
вибачте за кастратське написання просто сижу с телефона.
Аватар користувача

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 1531
З нами з: 15 лютого 2009 01:30
Справжнє ім'я: Віктор
Звідки: ФРС ВО м. Луцьк

Re: Самые уловистые щучьи приманки

Повідомлення shanik »

bender писав:тема дурна и без смысла нема самои уловистои приманки томущо на одний водойми щука бере отлично на блесну а на инший досить добре на силикон доказав це на власному досвиди.
Хочешь зловити те чого николи не ловив лови на те що николи не пробував.
вибачте за кастратське написання просто сижу с телефона.
О, мудрий вчителю! Дякую, що відкрив нам, дурням, божественний "смЫсл". У тьмі неосвіченості, ми, наївно обмінювались досвідом, думками і пропозиціями.
То вона, щука, бере на різні приманки в різних водоймах? А, може, і в різні пори року і при різній погоді вони не однакові ? Будь добрий, порадь, де і на що пробувати?
Аватар користувача

diplomat
Лин
Повідомлень: 111
З нами з: 19 лютого 2009 19:26
Звідки: Луцьк

Re: Самые уловистые щучьи приманки

Повідомлення diplomat »

Правила всім відомі - правил немає.... Ну це вже я зрозумів протяом першого спінінгового сезону, але....
Відповісти

Повернутись до “Все інше про спінінгову ловлю”