Сезон 2011 рокуЧО з ловлі риби поплавковою вудкою серед юніорів 04.09.2011

Модератор: President

Аватар користувача

Павло
Акула
Повідомлень: 718
З нами з: 04 квітня 2009 12:13
Звідки: з України
Контактна інформація:

Re: ЧО з ловлі риби поплавковою вудкою серед юніорів 04.09.2

Повідомлення Павло »

Чемпіонат Волинської області з ловлі риби поплавковою вудкою серед юніорів
4 вересня 2011 року в с. Шепель Федерації риболовного спотру Волинської області вдалося провести чергові змагання серед дітей!!!
Детальний опис змагань буде тошки пізніше

Одного з призерів змаганя нагороджували уже вдома...

В загальному змагання пройшли на дуже високому рівні, за що хочу висловити особисту подяку керівнику поплавкового напрямку Теліцину В"ячеславу!!! Думаю йому дуже приємно було бачити море усмішок на обличчях дітей, та задоволення від гарного відпочинку у їхніх батьків. Дуже багато призів, номінації та нагород. Все пройшло так, як треба!!!! Так тримати!!!!!
До зустрічі у наступному сезоні!!!
Аватар користувача

Вітус
Вугор
Повідомлень: 542
З нами з: 10 листопада 2009 13:08
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк

Re: ЧО з ловлі риби поплавковою вудкою серед юніорів 04.09.2

Повідомлення Вітус »

Фотки всіх дітей просто пречудові! І достойні бути розміщеними на фотовиставці чи на обкладинці любого риболовного видання! :D
Аватар користувача

Автор цієї теми
slava_apelsin
Чемпіон України (мормишка - 2011), Віце-чемпіон України (мормишка - 2012), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 194
З нами з: 19 вересня 2009 21:19

Re: ЧО з ловлі риби поплавковою вудкою серед юніорів 04.09.2

Повідомлення slava_apelsin »

Федерація риболовного спорту Волинської області висловлює найщиріші слова ПОДЯКИ ТА ШАНУВАННЯ спонсорам змагання:
ТМ „BRATFISHING” за надані призи для усіх юних учасників Кепкі 100шт 100лесок100 наборів гачків
- орендатору водойми у с.Шепель ТзОВ” Феміда-Інтер” ДП ” ФІШ “– Балабуху Сергію Єстафевич;
- Риболовному магазину „Рибальська жилка” за надані призи 2 прикормочних відра, 2 риболовних набори,2 удочкі ,2 коробкі
- Риболовному магазину „Фортуна рибалки” за надані призи 5 риболовних наборів
- Риболовному магазину „Рибачок” за надані призи 5 Риболовних наборів
- Риболовно екіпірувальному центру “Золота Рибка” риболовні набори та прикормку
- Риболовному магазину” Кльово” за надані призи 2 удочкі,2 підсака,2стільця
- ТзОВ” Феміда-Інтер” ТМ “ PERSONA “– за пригощання найкращими натуральними соками в Україні;
-ПП “Голуб“ за солодкій стіл
- шеф-кухарю змагань від ресторану „Альтаміра” – за приготування смачної Ухи;
- Хмарін Павло Федорович за надані призи 2 ліхтарика
- Гуртівня канцтоварів „Апельсин” (Світ канцтоварів), в особі В’ячеслава Теліцина – за подарунки (набіри канцтоварів) Вул.Яровиця 4 тел.240534
-Продакшин студія “Очерет”ТЗоВ “Укрсувенір” за надані призи 10 стільців
ТзОВ „Апельсин” за призи у групі до 11 років, а також призи призерам змагань у старшій віковій групі Вул Боцка 1 тел.242521
- Благодійному фонду Миколи Яручика – за головний приз кольоровий прінтер старшій віковій групі, а також призи призерам змагань у старшій віковій групі
-Мережі аптек "Cальве" за Спонсорску допомогу в розмірі 500 грн

- суддям Мазуру Віталію та Рогачову Володимиру
-Дізайн, поліграфія “Графіт”(зовнішня реклама, широкий спектр поліграфічних послуг,) за Дипломи тел.292023
- Юрію Байді за посильну допомогу в організації змагання;
- ТРЦ "Адреналін-Сіті" за 20 запрошень у 5D-зал та Лімпопо;
- іншим спонсорам, які відгукнулися і залишили добровільний внесок у наших рибальських магазинах:"Золота Рибка"„Рибальська жилка”„Фортуна рибалки”
- головному судді – Теліцину Вячеславу;
- Волинський обласній державній телерадіокомпанії за рекламу роліка про змагання та відео репортаж про чемпіонат
-газеті “ Луцькі Лучани”
-газеті “Твій Вибір” та журналу “Твій Стиль”
- членам ФРСВО, які відгукнулися і допомогли в організації дитячого змагання Шанюкевичу Віктору,Белоцкому Андрію,Прилепі Сергію,Хвасу Павлу,Смоленскому Дмитру.
-УМНС Украіни у Волинський області в особі генерал-майора Грушовинчука Володимира Васильовича та Фтемова Руслана Юрьевича за надання екіпажів рятувальників та медиків
- усім іншим особам, хто взяв активну участь у підготовці та організації змагання і був причетним до свята
Аватар користувача

Sergey@F
Щука
Повідомлень: 327
З нами з: 18 лютого 2009 12:04
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: ЧО з ловлі риби поплавковою вудкою серед юніорів 04.09.2

Повідомлення Sergey@F »

Також хочу висловити щирі слова подяки усім хто був безпосередньо причетний до організації та проведення такого чудового дійства... Вважаю що проведення подібних заходів це благородна справа.
Організаторам, спонсорам та усім учасникам РЕСПЕКТ І ПОВАГА !!!
Також дуже приємно що з кожним роком кількість учасників збільшується, і мабудь на дитячому чемпіонаті України не було такої кількості учасників як на наших обласних змаганнях, адже юних рибачків зібралось майже сто чоловік...
Рыба не еда - РЫБА ДРУГ, ПОЙМАЛ ОТПУСТИ
Аватар користувача

ser
Підуст
Повідомлень: 73
З нами з: 03 квітня 2010 18:36

Re: ЧО з ловлі риби поплавковою вудкою серед юніорів 04.09.2

Повідомлення ser »

Від клубу рибалок "Робінзон" м.Дубно і дитячого клубу "Робінзончик",і від себе особисто дякую ФРСВО і особисто пану В"ячеславу за запрошення на дане феєричне дійство !!!!!!!!! Від нас поїхало 19 дітей і 8 дорослих. Всі наші юні рибачки і "обслуговуючий персонал" в захваті і від водойми(ми тут вперше),і від кількості учасників,і від самих змагань,і від МАССИ призів-та важкувато все перерахувати! Особливий респект і уважуха організаторам за таку маленьку,але класну річ -як медальки всім учасникам,і не просто медальки,а гарні,об"ємні і з чудовим підписом!!! По дорозі додому спілкувались з дітьми,слухав їхні враження-писати не буду -бо не в змозі передати їхній кайфовий стан,це треба було бачити і чути! Сам також отримав величезне задоволення,а чому ж його і не отримати ,якщо три мої учні попали в десятку переможців-і всі інші старались на повну !
Ще від себе хочу подякувати нашим спонсорам ,а саме міськраді-за наданий транспорт,керівнику швидкої допомоги-за наданого лікаря з чемоданчиком,маг."Ольвія"-за забезпечення наживкою і прикормкою,аж з надлишком,"Робінзону"-за фінансову допомогу,і батькам дітей-моїм друзям---тисну руку!!! І шкода що наша Рівненська Федерація чомусь ніяк не відгукнулась з підтримкою-ми ж захищали честь області,а не тільки м.Дубно?!
Ну а далі коротенькі відеороліки

















P.S. там де хвалять -по любому мусить бути і критика. Перше чого не хватало-це суддів,на цю кількість учасників і периметр лову їх треба було б біля десяти,але сам проводжу подібні змагання і знаю що то постійна проблема,но тут їх критично не хватало-організатор п.В"ячеслав пояснив мені причину цеї недостачі і я трішечки пробував замінити ту прогалину в тих секторах де з"влявся для допомоги нашим спортсменам.Ще моя особиста думка і багатьох учасників які звертались до мене-це було щоб скоротили час перекуру між турами,більше години діти маялись на своїх місцях в очікуванні старту(а це спокуса тихенько половити додаткову рибку),візуально я пробував проконтролювати щоб цього не сталось-але ока тільки два,а територія велика. Підбиття підсумків - так це НУ дуже зайняло багато часу,чуть не три години байдикування для дітей,коли кортить взнати хто ж виграв-то це КОШМАР. Можливо на майбутнє задіяти для цього комп"ютерну техніку?! Пишу це -не як докір організаторам,НІ-все дійсно було клас(дещо я взяв собі на замітку),передбачити всі заковики і форс мажори просто неможливо,а от ФРСВО-всерівно маладец-пишу і балдею згадуючи,а діти -то на роки запам"ятають це св"ято,хай ВАМ щастить і получається все і надалі,УДАЧІ !!!Не сердіться на мене,будь ласка.
З повагою,Сергій
Аватар користувача

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 1531
З нами з: 15 лютого 2009 01:30
Справжнє ім'я: Віктор
Звідки: ФРС ВО м. Луцьк

Re: ЧО з ловлі риби поплавковою вудкою серед юніорів 04.09.2

Повідомлення shanik »

Протокол старшої групи.
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 1531
З нами з: 15 лютого 2009 01:30
Справжнє ім'я: Віктор
Звідки: ФРС ВО м. Луцьк

Re: ЧО з ловлі риби поплавковою вудкою серед юніорів 04.09.2

Повідомлення shanik »

Протокол молодшої групи.
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача

Вітус
Вугор
Повідомлень: 542
З нами з: 10 листопада 2009 13:08
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк

Re: ЧО з ловлі риби поплавковою вудкою серед юніорів 04.09.2

Повідомлення Вітус »

Душевно! Молодці.
Аватар користувача

Павло
Акула
Повідомлень: 718
З нами з: 04 квітня 2009 12:13
Звідки: з України
Контактна інформація:

Re: ЧО з ловлі риби поплавковою вудкою серед юніорів 04.09.2

Повідомлення Павло »

Стаття про ЧО серед юніорів
Стаття.JPG
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача

sentkroy
Марена
Повідомлень: 487
З нами з: 07 жовтня 2009 18:13
Справжнє ім'я: Сергій

Re: ЧО з ловлі риби поплавковою вудкою серед юніорів 04.09.2

Повідомлення sentkroy »

Паша молодца. Стаття супер, то добре що про змагання взнають в риболовному світі України. Та хотілось БИ, почитувати звіти з простих рибалок (поплавок, фідер...) для простих рибацюг було б думаю цікаво. А то таке враження що в нас одні спінінгісти, чи клює один хижак. Хочеться рознообразіЯ...Треба роздразнити, і тоді народ потянеться.
АРФАГРАФИЯ - ето как канг-фу. Настаящщии мастира ею биз надабнасти ни пользуюцца!
Відповісти

Повернутись до “Сезон 2011 року”