ЗвітиРиболовля на р.Стир (без меж та кордонів)

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Аватар користувача

Bodya2222
Окунь
Повідомлень: 234
З нами з: 22 квітня 2011 11:12
Звідки: м. Луцьк

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення Bodya2222 »

За 2 дні вода піднялася на см 40-50. Вода чиста, муті нема. Гарно ловиться мелка щучка, і по руслу пробиває окушок.
Вперше в житі піймав судачка. На різіну manns 1-го номера білий-чорна спина. Фото пізніше.

Фото:
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Life is good!!!!

Магазин Риболовний моє місце роботи)))))
Аватар користувача

АНАТОЛІЙ
Марена
Повідомлень: 498
З нами з: 17 січня 2010 12:28
Звідки: Луцьк

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення АНАТОЛІЙ »

Не дивлячись на те що хижака в річці Стир наявна доволі велика кількість, активність риби падає під впливом назвичайно спекотних днів. Бажання вимучувати трудових шнурят мало, тому звіт присв*ячую білій рибці, яку нехай не надто вдало, але всетаки вдалось половити.

6 липня:
Вирішив сходити на річку Стир в районі Набережної.
Прибувши на місце, розпочав готуватись до ловлі, відразу поставив монку, прив*язав карабін без вертлюжку, щоб не перегружати коливалочку. Роблю перші проводки, верховодка активно переслідує приманку та схоже "їсти" її не збирається.
Змінюю течію річки на доволі приємний затончик, де потрібно було б очікувати щучку, але я не за нею прийшов, роблю закид проводжу приманку над водоростями, як тільки приманка перетинає водорості і виходить на "чисту воду" на неї з розгоном нападає як люди мовлять іноді "волинський жерех":

Але ж жерех в нас не є відсутнім, тому будемо називати все своїми іменами, це верховодка.
Отримую в тій точці "п*яток" холостих покльовок і продовжую подорож по березі річки. По дорозі бачу повалене дерево, вирушую обловити його, роблю закид відразу після падіня на перший обертах катушки сідає срібна розбійниця і таким чином на березі опиняється наступна завітна рибка:

Вирішую змінити напрямок, йду до подібного поваленого дерева. Дуже перспективне місце мушу сказати, в цьому році там вже зумів піймати два "біленьких" хижачка:

(4 число, червень)

(6 число, червень)

Приближаюсь до поваленого дерева, бачу звичну картинку: зо два десятка головників стоїть і ловить пух і всікаю живність на стуйці. Заховавшись за кущами осоки роблю закид, більшість головників пішли на глибину, проводжу приманку біля гілячок і бачу напад головника на приманку, який після удару втік. Гадаю не засікся він через дрібний одинарний гачечок. Роблю наступний закид, проводжу приманку приблизно в тій самій дочці відчуваю наступну покльовку лобастика, але знову пуста покльовка.
Зробивши ще декілька закидів не отримую результату, рухаюсь далі.Вирішую "пробитись" в старе добре місце, яке відвідую кожну риболовлю, а "пробиватись" потрібно через все ту ж осоку.
Добре що окуляри є, за очі боятись нічого. Пробравшись до пункту призначення опиняюсь в дуже не комфортних умовах. Роблю закид тримаючи палицю практично над головою таким ж чином й роблю проводка, довівши до берега приманку з-під нависаючого дерева вилітає рибка, яку нижче було згадано:

Дякую несподіваному гостю і після невеличкої реабілітації рибка повертається до дому:

Пройшовши далі виловлю під обривистим бережком ще одну верховодку і прямую до дому
Аватар користувача

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення B.B.B. »

Традиційно щороку вдається вирватись на риболовлю у місця, які манять своєю красою. Так і цього разу разом із Андрієм махнули у простори р. Стир між Вишковим та Липлянами.
Зображення
Зображення
Риболовля подарувала майже „море клювань” і як завше незвідане задоволення від процесу.
Єдиним прикрим моментом були хіба що дві сітки, виявлені нами. Рибу вдалось частково врятувати.
Зображення
А ось цього красеня лина забрав ось цей хлопчина.
Зображення
Сама риболовля тривала недовго у вечірній час. В улові виключно окунь – сподобалась йому їстівна резина, особливо Кайтеч, приманку помітно на фото.
Зображення
Всім гарної риболовлі!
Аватар користувача

Вітус
Вугор
Повідомлень: 542
З нами з: 10 листопада 2009 13:08
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення Вітус »

Віталій, а що з рівнем води?
Аватар користувача

diplomat
Лин
Повідомлень: 111
З нами з: 19 лютого 2009 19:26
Звідки: Луцьк

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення diplomat »

В принципі порівнюю з ситуацією, яку спостерігав тижнів зо два до цього - бо трохи подорожував, то зараз вода на порядок вища - Стир повертається до свого рівня, що радує. Добавлю, що крім окунів, яких ловив Віталій мав схід щучки грам на 200.
Аватар користувача

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення B.B.B. »

Сьогоднішня не зовсім ранкова вилазка на простори р. Стир у районі с. Вишків подарувала кілька цікавих виходів хижака. В улові 4 окуня і один жерешок. Уся риба взята на мікроджиг та їстівну резину.
Зображення Зображення Зображення Зображення
Зокрема жерешка спокусив на фіолет, а окунів – на їстівну.
Зображення Зображення Зображення Зображення
Із останнього разу рівень води у річці дещо знизився, проте хижак присутній. Частенько помітні були виходи жереха. Зі слів одного місцевого, учора узяв жереха понад 2 кг на попер. Та нам із товаришем після 9 ранку не пощастило узяти красеня на попер.
А так риболовля виявилась коротенькою і по своєму цікавою.
Фото додається.
Зображення Зображення
Аватар користувача

DRAKULKA
Адміністратор
Повідомлень: 1832
З нами з: 18 лютого 2009 10:18
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення DRAKULKA »

Можно поподробней о проводке, на которой жерех взял?
Аватар користувача

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення B.B.B. »

DRAKULKA писав:Можно поподробней о проводке, на которой жерех взял?
- все дуже просто - звичайна ступінька. Насправді, жерешок влетів випадково, оскільки полював на окуня. Та жереха у тих місцях розвелось схоже доволі, ось він і "вклинився". Та доля йому посміхнулась, як і решті окуням - риба відпущена назад у річку.
Аватар користувача

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення B.B.B. »

Сьогодні мав ще один вихід на риболовлю, або більше точніше - вечірню розвідку. Майнув із приятелем у близ села Милуші на річку Стир після 18 год. Яким же було здивування, коли на доволі незвичному місці (обрив) на другій проводці виймаю полосатого. Так хтілось його засняти і помітив, що фотіка забув.
Згодом, беру ще одного. Одним словом, із кльовом пощастило, вдалось узяти ще трьох окунів і отримати кілька сходів та клювань. Та найбільш цікавим було те, що на одній із глибоких ям узяв судачка біля 200-300 гр. і отримали на двох до 6 клювань судака. Мали нагоду дещо пройтись річкою, а коли вже вертались на напрацьовані місця, лише одне клювання окуня і судака. Тобто, із сутінками - кльов істотно погіршився. Схоже було на те, що хижак сьогодні клював ліпше на день, ніж із самого ранку чи під самий вечір. Риболовля вдалась, чого і всім бажаю.
Аватар користувача

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення B.B.B. »

babay писав:Мій рекорд жереха-5,6кг. Об'єкт полювання -жерех.
Років 10 тому, дуже захопило полювання на хитру, швидку рибу.Хоча на той час снасть в мене була досить нічьо. А з приманками було тугіше.Силікон та залізо це все що міг собі дозволити , саме цім мотлохом і вчився .Головне що примітив,це-напрямок закиду,швидкість проводки,обратка течії,період дня та засідка де стоїть риба. А сам тип приманки та колір(в межех розумного) відіграють другочергову роль. Особисто це моя думка на даній річці.
Було б цікаво почути продовження, адже 10 років - це солідний стаж!!!
Відповісти

Повернутись до “Звіти”