Звітис. Новий Мосир

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Аватар користувача

Автор цієї теми
Alegator
Судак
Повідомлень: 288
З нами з: 16 лютого 2009 12:47
Контактна інформація:

с. Новий Мосир

Повідомлення Alegator »

Про дану водойму чули з багатьох джерел, але самі там ніколи не були. От і вирішили перевірити, що там водиться. Вчора погода звечора була не дуже доброю, проте думали, що на ранок вона виправиться. Думали марно. Встали о 4,00, висунули носа на вулицю, добре подумавши, вирішили лишитись вдома, додивлятись сни. Проте Сіроня (іменуємий скромно себе "Imperator" (а я виходить "особа наближена до Імператора" :lol: ) цілий день мене кумарив на рахунок виїзду на рибалку, і йому це вдалось). Виїхали на вечірню рибалку десь близько 16,00. Найти місце було не складно, доїзд хороший. Ось ми і на місці
Робимо перші приготування: надування лодки, підбір приманок і т.п.
Крейсер "Аврора" готов в дальне плавання
Далі йде ритуал, який ми стараємось ніколи не порушувати: процес розпиття кави, розмови типу "чи є життя на Марсі" і т.п.
робимо перші закиди. Не проходить багато часу, як я відчуваю різкий удар на колебалку і ... прикрий схід. Потім міняємо приманки, шукаємо, яка найбільше підходить до даної водойми. Вертушки не проходять, багато трави. Знову ставимо колебалку і в Сіроні є перша рибка, яка одразу відправляється додому
Потім ще менше "чудо" чіпляється і мені
Далі ловили виключно на силікон. Риба брала добре. Ось та, яку ми змогли взяти
Деяка отримала травми не сумісні з життям, тому їй пряма дорога на кукан. Загалом зловили 16 на двох, 7 відпустили по причині некондиції
Але впевнені, що тут є достойна риба, яка залишила тонкий натяк на свою присутність
Вечоріло, потрібно було збиратись додому, враховуючи що потрібно проїхати немалу відстань. Загалом рибалка сподобалась: жодної обірваної приманки (як приміром на Несвічі) + є риба.
От такий дебют. Хто ловив тут щось крупніше, поділіться досвідом!!!
Востаннє редагувалось 26 травня 2009 10:46 користувачем Alegator, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача

Автор цієї теми
Alegator
Судак
Повідомлень: 288
З нами з: 16 лютого 2009 12:47
Контактна інформація:

Re: МОСОР

Повідомлення Alegator »

8-)
Востаннє редагувалось 26 травня 2009 10:50 користувачем Alegator, всього редагувалось 2 разів.
Аватар користувача

ps_coder
Ротан
Повідомлень: 46
З нами з: 06 квітня 2009 11:22
Справжнє ім'я: Костя
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: МОСОР

Повідомлення ps_coder »

мда :) В пеінті Рисунок-Растянуть/Наклонить на 25 % :)
Я був 4 тижні назад ні 1 поклевки ... Відать попав не в той час.

Хотілось би почути тактику ловлі на цій водоймі. В яких місцях краще брало. Можливо на вихідних туди поїду.
Аватар користувача

PavelS
Верховодка
Повідомлень: 27
З нами з: 05 травня 2009 15:04
Справжнє ім'я: Павло
Звідки: Луцьк

Re: МОСОР

Повідомлення PavelS »

А де є ця водойма? І дійсно, напишіть про тактику.
Аватар користувача

Автор цієї теми
Alegator
Судак
Повідомлень: 288
З нами з: 16 лютого 2009 12:47
Контактна інформація:

Re: МОСОР

Повідомлення Alegator »

ця водойма знаходиться як їхати по ковельській трасі в сторону Ковеля. В Голобах повертаємо наліво і проїжджаємо ще з 5 км. тактики як такої немає, головне правильно підібрати приманку. Ми спочатку ловили на колебалки, були удари, сходи, врешті була й сама риба. Проте кращий результат приніс джиг (дрібний). повільна проводка з підсмикуванням, от і вся примудрвсть.
Доречі, вчора також туди їздили. Хвиля була великою, вітер мінявся часто, вже думали Хана рибалці. Проте риба клювала. Мали по кілька сходів, 3 штучки спіймали. Це при тому, що тільки вийшли на воду. Але хана рибалці наступила. Один "красень", який їздив зі мною, задля коректності не буду називати хто (на І починається, на perator закінчується :lol: ) згадав, що йому потрібно на якусь дефиляду. Якби не був моїм другом, то пішов би він назад пішки (а це 40 км рівно від дому). От так закінчилась рибалка.
Аватар користувача

artcool
Плоскирка
Повідомлень: 67
З нами з: 17 червня 2009 16:41
Справжнє ім'я: Юрій
Контактна інформація:

Re: МОСОР

Повідомлення artcool »

А не могли б розповісти детальніше про умови на даній водоймі:яка оплата,чи є лодки напрокат,чи є будиночки для можлтвої ночівлі,номер телефону до сторожа чи до когось,хто вирішує організаційні питання??? І точніше координати, бо сам рівненський і погано знаю Вашу область!!!
Аватар користувача

imperator
Колючка
Повідомлень: 11
З нами з: 04 березня 2009 12:33

Re: МОСОР

Повідомлення imperator »

Все докладно викладено на сайті ROD-POD
http://rod-pod.com/fish/index.php?optio ... 54&lang=uk
Аватар користувача

tohin
Чебачок
Повідомлень: 15
З нами з: 02 липня 2009 22:28
Звідки: РIВНЕ,РОФРС

Re: МОСОР

Повідомлення tohin »

ПРИВIТ ВСIМ!!!
Кого знаю i не знаю i хто знаэ мене.
Багато чув про цю водойму.Планую найближчим часом потрапити сюди.
Вчора звiдти повернулись знайомi.По враженням,риби багато,клюэ суперово.
Мiлка щучка до 1 кг,в основному на дробнi вертушки SS.
Аватар користувача

Автор цієї теми
Alegator
Судак
Повідомлень: 288
З нами з: 16 лютого 2009 12:47
Контактна інформація:

Re: МОСОР

Повідомлення Alegator »

tohin писав:ПРИВIТ ВСIМ!!!
Кого знаю i не знаю i хто знаэ мене.
Багато чув про цю водойму.Планую найближчим часом потрапити сюди.
Вчора звiдти повернулись знайомi.По враженням,риби багато,клюэ суперово.
Мiлка щучка до 1 кг,в основному на дробнi вертушки SS.
не знаю, де вони ловили, але ми з другом туди їздимо з травня, виловили більше 50 більш-менш пристойних щучок, але мені попалась лише одна на 800гр. (зверху на фото з подряпиною на боку), яку можна назвати "до 1 кг", а так в основному дрібнота в середньому 300-400гр. На вертушки нам не "перло" взагалі, а от на колєбахи і резину брала нормально. Але... це таке діло, хто чим вміє ловити.
Для себе я вирішив, що зараз заб'ю здоровенного болта на дану водойму, можливо до осені "анчоуси підростуть", от тоді я їм влаштую очну ставку :lol:
Аватар користувача

artcool
Плоскирка
Повідомлень: 67
З нами з: 17 червня 2009 16:41
Справжнє ім'я: Юрій
Контактна інформація:

Re: МОСОР

Повідомлення artcool »

В принципі до осені треба закрутити болт не лише на водойму, а повністю на ловлю хижої риби!!! Бо як мені здається хижак в цьому році або відсутній або не активний. Бачу скоро спіннінгістам прийдеться поступати так як карповикам - випускати улов, бо осінню чи весною основну масу хижака виловлюють,чим зменшують популяцію трофейної риби. І скоро трофеєм буде вважатись щука на 1.5 кг. Так як більшу вибють сітками власники водойм, а меншу спінінгісти, які при відсутності залікової риби будуть забирати ту що є!!! На безрыбье и жабу раком!!!
Відповісти

Повернутись до “Звіти”