ЗвітиРибалка на "секретних" місцях

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Аватар користувача

Pallas
Ротан
Повідомлень: 48
З нами з: 05 грудня 2010 20:34
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Рибалка на "секретних" місцях

Повідомлення Pallas »

Bodya2222 писав:Віїзд перед роботою на риболовлю.
Сів я на свого туріста, і з района красного через 10 хвл. був на водоймі.
:lol: :lol: :lol: ти ж з потрохами здав своє с/м, з красного на вєліку за 10 хв можна лише на Боголюбський платник заїхати)))
:roll:
тепер по темі. в понеділок вперше побував на одній водоймі, запросили друзі-поплавочники. Прибули на місце о 4.30, було ще темнувато, тому вирішив покидати коливалку, але не знаючи тих місць, вже на другому закиді її втратив (зацепи, будь вони неладні))). поки перев'язався, вже розвиднілось трохи і тоді почав мікрушити. Кльов був не надто активним, до 7 години взяв лише 6 окуньків на фіолетовий твістерок. Змінивши місце і приманку отримав гарну щучу покльовку, за півгодини, ще одну (нажаль був схід під самим берегом), а ще за годинку ще одна реалізована щуча. Між ловлею щуки попадались і окунці. О 10 виїхали з водойми додому через відсутність кльову))) (поплавочки анірухнулись)
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Робота - це можливість відпочити між рибалками
Аватар користувача

Bodya2222
Окунь
Повідомлень: 234
З нами з: 22 квітня 2011 11:12
Звідки: м. Луцьк

Re: Рибалка на "секретних" місцях

Повідомлення Bodya2222 »

Pallas писав:
Bodya2222 писав:Віїзд перед роботою на риболовлю.
Сів я на свого туріста, і з района красного через 10 хвл. був на водоймі.
:lol: :lol: :lol: ти ж з потрохами здав своє с/м, з красного на вєліку за 10 хв можна лише на Боголюбський платник заїхати)))
:roll:
Да так і є. Браків туда не пустять, а екстрим рибалочку можна влаштувати собі та друзям на даних копанках.
Рекоиендоана наживка :НЕЗАЦЕПЛЯЙКА. :D
Life is good!!!!

Магазин Риболовний моє місце роботи)))))
Аватар користувача

Виталий
Щука
Повідомлень: 307
З нами з: 28 листопада 2010 16:44
Справжнє ім'я: Віталій Гузюк
Звідки: Луцьк

Re: Рибалка на "секретних" місцях

Повідомлення Виталий »

Pallas писав: :lol: :lol: :lol: ти ж з потрохами здав своє с/м
Pallas, ти теж не кращий :lol: :lol:

http://forum.fishing-ua.com/showthread. ... post103576
Аватар користувача

Gennady
Верховодка
Повідомлень: 26
З нами з: 27 березня 2009 17:30
Звідки: м. Луцьк

Re: Рибалка на "секретних" місцях

Повідомлення Gennady »

От і виникає питання - якого х... ви... і писати в темах про таємні водойми :evil: Таємна водойма, це безкоштовна і неохороняєма водойма, про неї замовчують щоб браки всю рибу не вибили. Було б цікаво побачити на "таємній водоймі" Шепель брака з сеткою :lol:
Аватар користувача

Ribolov Kostya
Підуст
Повідомлень: 71
З нами з: 24 березня 2010 14:42
Звідки: с.Підгайці

Re: Рибалка на "секретних" місцях

Повідомлення Ribolov Kostya »

цілком згідний з вами! Прикривати платнікі немає смислу! В моєму розуміні „таємна водойма” це якась місцинка на якій мало хто ловить тому і немає браків і там можна непогано половити.... В кожног може бути своє тлумачення, тому осуджувати вважаю не доцільно! ИМХО Якщо вже він так написав, значить на це є вагома причина...
В очередной раз убеждаюсь, что без труда и пруд то не найдешь.
Аватар користувача

Максим Млинів
Щука
Повідомлень: 317
З нами з: 06 січня 2010 20:50

Re: Рибалка на "секретних" місцях

Повідомлення Максим Млинів »

Несколько раз переспросив у бывалых рыболовов… Да, действие запрета навигации по руслам рек заканчивается 20 мая. Ах, как хочется, порыбачить с лодки. И вот в воскресенье я плыву, по своим старым, проверенным местам, одной из секретных рек ровенщины… Река для пешей рыбалки абсолютно недоступна, заросли тросика и сильно заболоченый берег, охраняют девственность этих мест.
… Утро. Подымаюсь вверх по течению, ощущение что ты где то в мангровых зарослях тропической речушки… В некоторых местах ветви смикаються в виде причудливых арок… О гнездо ткачика, как варешка свисает почти над самой водой… Рассвет… Легкий туман… Благодать… Сзадди, на одной из ям, что-то гульнуло, судя по всплеску – это он, сом, довольно крупный. Не зря местные называют это место «сомовыком»….
… И так я на месте. Делаю первые забросы незаципляйками – реакции нет. Сплавляюсь по пару десятков метров – проверка перспетивных мест – ноль, а нет кто-то стучит… Смена приманки – окунь. Блин – этого добра нам и в Млынове хватает. Где же щука??? Спокойно продолжаю свой путь, еще ни разу с этих мест я не возвращался без парочки зубастых чудачек… Но забегая на перед, скажу - сегодня не тот день…
… За утро я прошел сплавом довольно большой участок реки, так и не получив на единой щучей поклевки, даже смазаной, ощущение что ее просто нет… Под конец, что бы окончательно не растраиватся, задержуюсь на одной из бровок и отлавлююсь окунями. Все рыбалка закончилась… Опять вопросов больше чем ответов… Еду домой, по дороге в магазине покупаю полпакета мороженого… Ну хоть что то…
Если Вы хотите получить то, чего у Вас никогда не было - Вы должны сделать то, чего никогда не делали (М. Шиффер) stesnya:
Аватар користувача

DRAKULKA
Адміністратор
Повідомлень: 1832
З нами з: 18 лютого 2009 10:18
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Рибалка на "секретних" місцях

Повідомлення DRAKULKA »

До млыновских сомов всё руки не доходят, Макс, показал бы когда пару ям ;)
Аватар користувача

Максим Млинів
Щука
Повідомлень: 317
З нами з: 06 січня 2010 20:50

Re: Рибалка на "секретних" місцях

Повідомлення Максим Млинів »

DRAKULKA писав:До млыновских сомов всё руки не доходят, Макс, показал бы когда пару ям ;)
Да без проблем... :D
Если Вы хотите получить то, чего у Вас никогда не было - Вы должны сделать то, чего никогда не делали (М. Шиффер) stesnya:
Аватар користувача

DRAKULKA
Адміністратор
Повідомлень: 1832
З нами з: 18 лютого 2009 10:18
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Рибалка на "секретних" місцях

Повідомлення DRAKULKA »

А что такое доработанный вариант? У меня у самого две коробки беркли лежит, всё никак не пополоскаю..
Аватар користувача

DRAKULKA
Адміністратор
Повідомлень: 1832
З нами з: 18 лютого 2009 10:18
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Рибалка на "секретних" місцях

Повідомлення DRAKULKA »

Та я тут посмотрел, не две уже а полкоробки только.. ;) на рыбалочку можем сходить, хватит ещё :)
Відповісти

Повернутись до “Звіти”