ЗвітиЛовля на каналах

Модератор: Sergey@F

Аватар користувача

Bodya2222
Окунь
Повідомлень: 234
З нами з: 22 квітня 2011 11:12
Звідки: м. Луцьк

Re: Ловля на каналах

Повідомлення Bodya2222 »

Хіба не цікавіше половити дону рибу??? Клює рідше, алне конкретна. І адреналіну набагато більше.
Life is good!!!!

Магазин Риболовний моє місце роботи)))))
Аватар користувача

Serhij
Колючка
Повідомлень: 13
З нами з: 18 червня 2009 18:57

Re: Ловля на каналах

Повідомлення Serhij »

Bodya2222 писав:Хіба не цікавіше половити дону рибу??? Клює рідше, алне конкретна. І адреналіну набагато більше.
Не цікавіше.
Кожному своє, про вподобання не сперечаються.
Аватар користувача

Bodya2222
Окунь
Повідомлень: 234
З нами з: 22 квітня 2011 11:12
Звідки: м. Луцьк

Re: Ловля на каналах

Повідомлення Bodya2222 »

Ясно. Але з такою прикормкою, щей до того ж штекіром і вєрховодку ловити:lol: :lol:
Нє, нє, то не то як не крути. Весною коли риба взагалі не бере можна, а коли іде нормальна риба смислу не бачу на то час вбивати.
Але кожному своє.
Life is good!!!!

Магазин Риболовний моє місце роботи)))))
Аватар користувача

BOBR
Чемпіон України (короп – 2013/14 ), Володар Кубку України (короп – 2013), Віце-Чемпіон України (короп – 2013/14, особ. залік), II місце КУ (короп - 2014).
Повідомлень: 621
З нами з: 14 лютого 2009 21:19
Справжнє ім'я: Александр

Re: Ловля на каналах

Повідомлення BOBR »

Почистил от флуда.
З.Ы. Господа ловим на каналах.
Аватар користувача

Автор цієї теми
Павло
Акула
Повідомлень: 718
З нами з: 04 квітня 2009 12:13
Звідки: з України
Контактна інформація:

Re: Ловля на каналах

Повідомлення Павло »

Сьогодні нарешті вдалося вирватись на канал, половити уклію. В кінці літа, сонце сходить уже пізно, тому вирішив поспати довше і вийшов на риболовлю бизько 6 години.
По дорозі мав нагоду зробити кілька фото тутешньої природи.
Поки фотографував, сонце піднялось вище і уклійка почала виходити ближче до поверхні води, тим самим показуючи свою присутність. Для того, щоб знайти більш менш нормальне місце: без трави та глибиною більше 1 метра, довелося трохи прогулятися.
Коли ж підходяще місце було знайдено, приступаю до підготовки снастей та прикормки.
Першим ділом, потрібно замішати прикормку, щоб в процесі розкладання снатей, вона мала час нормально вібрати воду. В якості прикормки на уклію, я сьогодні використовував FishDream Sport Light

Дана прикормка, має яскравий жовтий колір та виражений запах капучіно. Звичайно, до подібного роду дрібнофракційних кормів іменитих виробників, вона не дотягує, але як для любительської риболовлі, та в умовах невеликого пресингу на змаганнях - цілком підходить і має щей свій плюс - ціна!
Прикормку на уклію, роблю перезволоженою, тоді вона даватиме більш стійку хмарку муті.
З собою на риболовлю беру завжди кілька оснасток. Коли це короткотривала риболовля, то не більше п'яти - шести, на одне вудлище.
Сьогодні використовував вудлище довжиною 4 м, з оснасткою на поплавку грузопід'ємнітю 0,6 гр .Поводки на уклійку роблю довжиною 15 - 20 см, тут потрібно орієнтуватись на місці.Гачки як правило, невеликого розміру, номери взалежності від форми, наживки та активності риби - 14....18.
Наживкою сьогодні виступав опариш. При швидкісній ловлі, потрібно вміти правильно його наживляти, а саме: повністю натягуючи на гачок та виводити жало назовні (т.з."чулком"). При такому способі наживки, личинка довше тримається на гачку, що вберігає від частого перенаживлювання. Перед закиданням снасті, кидаю в точку ловлі кілька грудок прикормки і вперед...
В процесі ловлі потрібно постійно підтримувати точку новими порціями прикормки. Як показує практика,при нормальному темпі, однієї упаковки прикормки вистачає на півтори години лову.Коли рибка вже достатньо "розіргілась" покльовки відбуваються відразу підля закидання снасті.
Хоч і розмір риби невеликий, але така ловля дійсно спортивно-цікава, проте двох - трьох годин активних дій, вистачає щоб вбити свій азарт.
У кінцевому результаті - понад два кіло "срібла", сам "по вуха" у лусці, зате з великим бажанням випустити рибу на волю, так як впорядковувати улов після такої риболовлі уже зовсім не хочеться...
Ні хвоста, ні луски...
Аватар користувача

DRAKULKA
Адміністратор
Повідомлень: 1832
З нами з: 18 лютого 2009 10:18
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Ловля на каналах

Повідомлення DRAKULKA »

Давненько я уже в этих местах не был. Когдато там черепахи на удочку попадались.. baika
Аватар користувача

myname
Судак
Повідомлень: 261
З нами з: 26 липня 2010 21:16
Справжнє ім'я: Вовка
Контактна інформація:

Re: Ловля на каналах

Повідомлення myname »

Вітаю всіх рибаків та рибачок з Днем Рибака! Хай риба завжди клює!
Бічний кивок проти поплавцевої вудки. Рибалка за 12 липня 2019 року №48. Вітаю всіх Петрів та Павлів, Петровичів та Павловичів, Петрівн та Павлівн з святом, хай риба вам завжди клює! Виїхав на вечірню рибалку в село Холонів на річку вонючку покататися на велосипеді і провести батл між дітньою мор мишкою (бічний кивок) та поплавцевою вудкою. Вдалося половити дрібного карася. Яка снасть піймала більше риби – про це дивіться відео на моєму каналі «Рибалка з Володькою».

Аватар користувача

myname
Судак
Повідомлень: 261
З нами з: 26 липня 2010 21:16
Справжнє ім'я: Вовка
Контактна інформація:

Re: Ловля на каналах

Повідомлення myname »

Невдала рибалка в селі Пірванче (Волинська область). Рибалка за 19 липня 2019 року №50. Після роботи вирішив поїхати велосипедом на рибалку в село Пірванче. Погода суперова, рибаків немає і риба не клює. В улові один карасик на манну бовтанку на поплавцеву вудку. Добре хоч комарі не кусалися.

Аватар користувача

myname
Судак
Повідомлень: 261
З нами з: 26 липня 2010 21:16
Справжнє ім'я: Вовка
Контактна інформація:

Re: Ловля на каналах

Повідомлення myname »




Рибалка за 25 серпня 2019 року №61. Вирішив половити карасика поплавцевою вудкою та боковим кивком (літня мормишка). Поїхав на річку-вонючку яка протікає через село Холонів у Волинській області. З наживки мав червоного хробака та манну бовтанку. Карасик клював з 10 до 12.30 години, а далі закрив рот. Рибалка відбувалася в аномальну жару в кінці серпня. Трофейної риби не піймав, але на манну бовтанку клюнула дрібна щучка, нажаль не вдалося зняти покльовку на відео.
Аватар користувача

myname
Судак
Повідомлень: 261
З нами з: 26 липня 2010 21:16
Справжнє ім'я: Вовка
Контактна інформація:

Re: Ловля на каналах

Повідомлення myname »




Рибалка за 28 серпня 2019 року №63. Приїхав на 3 годинки в село Пірванче велосипедом половити карасика на поплавцеві вудки та боковий кивок. Карась клює слабо, вдалося піймати 3 рибини. Вільних місць на ставку не було, пройшлося самому робити стежки в очереті.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”