ЗвітиРиболовля на р.Стир (без меж та кордонів)

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Аватар користувача

Діма
Керівник напрямку Фідер
Повідомлень: 496
З нами з: 15 жовтня 2009 17:59

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення Діма »

Розділяю радість, молодець - з почином.
Я щось ну ніяк не можу розговітися на кликастого...
Общителен, характер нордический, лоялен к врагам фидера.
Аватар користувача

andrey.medok
Верховодка
Повідомлень: 25
З нами з: 22 лютого 2010 21:05
Звідки: Луцьк

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення andrey.medok »

При такій плюсовій температурі, гріх не струсити із спінінга "пилюку"! Рванули з Валєрою на Стир, в район Торговиці. Рибачили з човна, я мав дві судачих покльовки, не одної не реалізував. Валєра мав теж дві покльовки, і дві реалізував: 400гр - окунь, 1кг-судачок
Аватар користувача

Автор цієї теми
Alegator
Судак
Повідомлень: 288
З нами з: 16 лютого 2009 12:47
Контактна інформація:

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення Alegator »

Хтось вроді вже закривав сезон? :)
Нє шоб мене пригласити хоча б раз на рибалочку!
Аватар користувача

Bogd@n
Колючка
Повідомлень: 12
З нами з: 22 березня 2009 20:58
Звідки: Львів

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення Bogd@n »

Всім привіт!
Підкажіть, будь-ласка, яка зараз обстановка на Стирі нижче Хрінник, чи внормувався рівень і чи є місця, вільні від льоду?..
Аватар користувача

fisherman
Амур
Повідомлень: 98
З нами з: 28 березня 2009 08:24
Звідки: м.Луцьк

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення fisherman »

Сьогодні Щоб далеко не ходити(часу не мав)вийшов під вечир на стир в ройон вул.Набережна.Зустрів АНАТОЛІЯ.Дрібна щучка порадувала клюванням.Дійшли до стариці де теж мали клювання зубатої.
Висновок-в районі міста теж можна цікаво порибалити!
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Востаннє редагувалось 27 квітня 2011 07:41 користувачем fisherman, всього редагувалось 4 разів.
Аватар користувача

DRAKULKA
Адміністратор
Повідомлень: 1832
З нами з: 18 лютого 2009 10:18
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення DRAKULKA »

Ну копать-молотить!
Не выловите ж всех беляков.. :D
Аватар користувача

Максим Млинів
Щука
Повідомлень: 317
З нами з: 06 січня 2010 20:50

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення Максим Млинів »

"Не верю!" - один человек не может столько поймать! :o :D Вас было, как минимум, пятеро... :lol: :lol: :lol:
Если Вы хотите получить то, чего у Вас никогда не было - Вы должны сделать то, чего никогда не делали (М. Шиффер) stesnya:
Аватар користувача

Bodya2222
Окунь
Повідомлень: 234
З нами з: 22 квітня 2011 11:12
Звідки: м. Луцьк

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення Bodya2222 »

Мда....Що за звіт...Хвастаєшся тільки...Ти відпиши, на що де, як. цікаво ж, дуже.
Life is good!!!!

Магазин Риболовний моє місце роботи)))))
Аватар користувача

Bodya2222
Окунь
Повідомлень: 234
З нами з: 22 квітня 2011 11:12
Звідки: м. Луцьк

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення Bodya2222 »

Сьогодні катався на свої місця. Змерз як с.....а. Риби не багато, так само як і клювань. Зловив 1-го окунця 1 клювання щуки, але соловей зарядив на цлий день...Фото потом уіну, краєвид гарний.
Life is good!!!!

Магазин Риболовний моє місце роботи)))))
Аватар користувача

АНАТОЛІЙ
Марена
Повідомлень: 498
З нами з: 17 січня 2010 12:28
Звідки: Луцьк

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення АНАТОЛІЙ »

Вдалося порибалити на нашій річці в районі Набережної та її околиць. Риболовля проходила в три дні, 3-го 4-го і 5-го числа.

День перший:
День видався непоганий, він супроводжувався доволі контрастною по відношенню до інших днів погодою. Пригрівало сонечко, вітру як такого не було.
5:50 - я на річці, рухаюсь по березі в напрямку заливу, оскільки в багатообіцяних, перспективних точках покльовок замічено не було, через годину ловлі міняю напрямок, й йду до Вишківської 3-ї стариці.На шляху до завітних місць, покльовок не було.Прибувши на старицю помічаю, що рівень води суттєво впав, відкрились нові місця, які здавалися перспективними. Почавши обловлювати точки одну за іншою, отримую покльовку стандартного шнурка, яка була реалізована
Втопивши плямисту, пішов стукати донну поверхню й "будити" щучок далі. Ретельно обловлюю кожне місце, адже кльов - "не фонтан". Підійшов до наступної точки, біля берегу лежить коряжка, роблю закид вздовж неї, після декількох обертів ручки котушки відчуваю "тюк" та викидаю на берег наступну малютку
Була думка, що на цьому риболовля закінчиться і я повертався до дому по березі Стиря. Та як це часто буває, зупинився на річному затончику і почав його облов. Поставив колись юлюблений бейбі мінноу від рівер2сіа, повільна рівномірна проводка, приманка виходить на міль і тут бог зна звідки вилітає шнурок, підсічка й риба на гачку, підтягую до берега приємний "трофей", і всеодно, на воблер в двічі приємніше :lol: :

В тих місцях стало дійно "жарко", відчув ще около вісьми покльовок дрібних щурят, що панували на мілководді, та нажаль реалізувати більше нічого не вдалось.

День другий:
Після "тяжкого" навчального дня , вийшов покидати на Стир.
Вітер й складні погодні умови, не примусили б вийти з дому ні одного нормального чоловіка. Та хто взагалі мовить, що риболови нормальні люди.
Чесно скажу, кидати на джиг і ловити щучок на нього, здавалось не солідно, тому присв*ятив день ловлі на воблерки, бажав висмикнути декілька хвостикі саме на "пластмаску".
Дай рибка не забарилась, на перших закидах виловлюю першу дрібну, та приємну щучку, яка дуууже стімко на нього напала
Після цього було п*ять подібних покльовок, та через дійсно стрімку атаку, риба не засікалась.
Обловивши найперспективніші місця, та "вичавивши" з них максимальну кількість покльовок, стаю на точку яка вирізняється швидкою течією, ставлю воблер сілвер стрім "ридж", та роблю популярну зараз проводку стоп-н гоу, за допомогою підтяжок кінчиком спінінгу, підтяжка - пауза підтяжка-пауза і з латаття вилітає свічкою малюк
Чомусь стало дуже забавно, інтузіазму поприбавилось, пішов далі.
Покльвок довгий час не було, та на одному пісчаному пляжі, вирішив поставити дюймовий, трьох грамовий джиг, на волочінні за приманкою вийшов окунь і вхвопив її:
Вітер продував до кісток, я змерз і зробив висновок: досить вже на сьогодні, й пішов до дому.

День третій:
Цей день зновуж розпочався з навчання.Після школи знову зібрався в улюблені місця.Сповнений риболовних надій, розпочинаю "розмахувати" палицею, та все марно, перебираю воблерками, комбіную проводки : равномірка - твічінг - стоп.н гоу - паузи - "ізхлестався" в общем. Примічаю наступну точку, з води стирчить палка, яка віткнута в дно. Роблю закид, стоп.н гоучик, проводжу приманка між палицею і берегом "бац" - є...

Побачивши, що рибка клює погано, вирішую напривитись до заливу.Облов місць розпочав від моста і до стовбу. Кидаю бейбі мінноу вздовж берегу, роблю стоп.н гоучики за допомогою виключно котушки. Після кожної проводки роблю крок, таким чином й продвигався.Підйшовши до затончику роблю наступний закид, проводжу воблер біля стебла водорості і неочікувано від бережка відходить щучка й нападає на приманку, та мимо.
Дійшовши до стовбу, подібним чином розпочинаю рух в протилежному напрямку.Роблю закид сільвер "риджа" в наступну бухточку, стоп.н гоу біля стебел твердих водоростей й з них вилітає щучка яка б*є воблер й тікає.
Підходжу до сходинок на пляжі, роблю закид вздож берегу, все та ж проводка, та неочікувано для себе, роблю довгу паузу, удар - є, висмикнув маленьку щучку, яка стала останньою того дня:

Ось так закінчились три дні цікавої, складної, але різної риболовлі.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”