ПриманкиПриманки ручной работы и доработка заводских

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Аватар користувача

Jigmen
Судак
Повідомлень: 280
З нами з: 16 березня 2009 14:40
Звідки: Львів

Re: Приманки ручной работы и доработка заводских

Повідомлення Jigmen »

Треба буде їх прикупити. Сподіваюсь, що магазині ще не всі розкупили![quote][/quote]
Віталік!Стіки є в "Хаті Рибака",а у Вас,по моему є сертифікат від спонсора?...
Аватар користувача

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Приманки ручной работы и доработка заводских

Повідомлення B.B.B. »

Jigmen писав:Віталік!Стіки є в "Хаті Рибака",а у Вас,по моему є сертифікат від спонсора?...
- так є. Але нам ніяк не випадає нагода приїхати у Львів - добрий шмат дороги. А ще та криза - та щось вигадаємо.
Аватар користувача

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 1531
З нами з: 15 лютого 2009 01:30
Справжнє ім'я: Віктор
Звідки: ФРС ВО м. Луцьк

Re: Приманки ручной работы и доработка заводских

Повідомлення shanik »

Я б теж взяв собі таку приманочку, впевнений будуть ще охочі, добре було б якби добра людина зі Львова порішала передачку через маршрутку.
Аватар користувача

StriDer
В`юн
Повідомлень: 35
З нами з: 26 березня 2009 23:04

Re: Приманки ручной работы и доработка заводских

Повідомлення StriDer »

Чи розловлені в вас вже стіки ужгородські? В цю неділю батько практично розловив свій, та окунь зійшов(ловили в вікнах трави, і окунь вправно втікав в траву, багато сходів) Ще є такий мікроволкер Smith Towadi, його роботу можна побачити на цьому відео:


Наступний раз спробую зняти щось таке з стіком ужгородським, гра в них дуже схожа, а цей раз просто окунь дуже вяло брав, от тільки зранку біля бази натрапили на бій, ловили прямо з причалу.
Аватар користувача

ryvak
Чебачок
Повідомлень: 18
З нами з: 27 березня 2009 19:18

Re: Приманки ручной работы и доработка заводских

Повідомлення ryvak »

особисто я вважаю що це одна з найпотужніших поверхневих приманок.Якщо я нею ловлю від сходу льоду до 1 морозів.На мілководді працює краще за попер бо навіть краснопірка сідає.Бачив в поляризації як на Дністрі за нею йшла стая верховодки.Її також на ужгор.стік взяв.Летить він набагато краще ніж рідж 35.Ставлю на нього тільки 1 трійник в хвіст і 1 одинарник в центр.
Відносно сертифікатів від "Хати Рибака" -скажіть що вам треба-Влад привезе,або маршруткою передам.
Аватар користувача

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Приманки ручной работы и доработка заводских

Повідомлення B.B.B. »

StriDer писав:Чи розловлені в вас вже стіки ужгородські?
так, вже ці приманки багатьом стали у пригоді, хоч є і такі, що займаються промислом за допомогою даної приманки. забуваючи про дозволений ліміт риби на одного рибалку (3 кг на день, якщо не помиляюсь). Така собі козирна приманочка.
Аватар користувача

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Приманки ручной работы и доработка заводских

Повідомлення B.B.B. »

ryvak писав:Відносно сертифікатів від "Хати Рибака" -скажіть що вам треба-Влад привезе,або маршруткою передам.
Олег, дякую за клопіт. Ми вже давно отоварились - все нормально і ЩИРА ПОДЯКА магазину "Хата рибака".
Аватар користувача

sentkroy
Марена
Повідомлень: 487
З нами з: 07 жовтня 2009 18:13
Справжнє ім'я: Сергій

Re: Приманки ручной работы и доработка заводских

Повідомлення sentkroy »

Довго вагався куди писати цю інфу, але так як подія відбувалась трохи давно то в звіти не захотів, щоб не збивати народ з пантелику... Я хотів трохи описати приманку власного виготовлення. Ну майже власного, так як деталі з яких складається приманка просто мною були поєднані між собою в одне ціле. Чесно кажучи скручені одним дротом до кучі. Далі мова піде про СПІНЕРБЕЙТ... саме та приманка котра викликає радість, коли її згадують риболови-спортсмени, під час змагань.
Не відкриваючи Америку я не придумав нічого нового, просто вирішив скласти приманку з існуючих матеріалів. Для цього було взято звичайну джиг-головку вагою десь 8-10г. звичайний твістер від RELAX більшого розміру, пелюсток від вертушки AGLIY-LONG, пара завідних кілець і карабінчик з підшипником. Ці всі компоненти були зєднані між собою з допомогою коромисла яке зігнув із пружиної дроту товщиною 0,7-0,9мм. Вийшла жалка пародія на оригінал. Про те хочу сказати що цей "страх" ще й рибу ловить. На його рахунку два хвоста, поки що цікавиться ним тільки щука. Перша "МОНСТР" десь біля кіло, друга трохи більша, затянула 3кг... Трьошка була виловлена в Хріницькому водосховищі, клюнула напевно від того що хотіла відігнати "витвір мистецтва" із своїх володінь. Просто в той день риба не клювала на звичні приманки зовсім, тільки на цей СПІНЕРТ спокусилась зубата.
А першого "МОНСТРа" вдалося взяти теж на славній річці Стир, в районі с. Колки на старицях, відоме місце "БІЛИЙ БЕРЕГ". Рибалка того дня видалась хорошою за день шість зубатих, з них один ЕКЗЕМПЛЯР який трохи вище я назвав монстром не просто так, з приєднаного фото все буде зрозуміло, до речі на фото можна роздивитись СПІНЕР...

P.S. приманка в мене і досі живе в коробці, чекае поки виросте ще один МОНСТРИК... :lol: :lol: :lol:
АРФАГРАФИЯ - ето как канг-фу. Настаящщии мастира ею биз надабнасти ни пользуюцца!
Аватар користувача

ttman
Плоскирка
Повідомлень: 63
З нами з: 01 червня 2009 09:29

Re: Приманки ручной работы и доработка заводских

Повідомлення ttman »

МДА... це вже напевно якісь наслідки Чорнобиля!
Аватар користувача

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Приманки ручной работы и доработка заводских

Повідомлення B.B.B. »

sentkroy - вітаю! Гарна приманка як, власне, і сам улов. Браво!
Відповісти

Повернутись до “Приманки”